Gebe kalamayanlar buraya.....

Bozulma kızma tatlım başka doktor araştır, ama iki evladın varken riskli bir gebelik olacaksa seni çok zorlar. Hayırlısı olsun
Yok rısklı bir durum yok çok şükğr bende. Mesela benım dogum doktorumda orada hemde prof. Synı hadtanedeler. Onun ücretı yuksek oldugu için gıtmefım ona.yazın onunla konustum bır bebek daha düşünüyorum ama yaşımdan korkuyorum demiştım. Oda tabıkı gel ne gerekıyosa yaparız korkma dedı. Bence bu doktorda garıplık var.

Yok rısklı bir durum yok çok şükğr bende. Mesela benım dogum doktorumda orada hemde prof. Synı hadtanedeler. Onun ücretı yuksek oldugu için gıtmefım ona.yazın onunla konustum bır bebek daha düşünüyorum ama yaşımdan korkuyorum demiştım. Oda tabıkı gel ne gerekıyosa yaparız korkma dedı. Bence bu doktorda garıplık var.
O zaman hiç bir sıkıntı yok Canım sağlıkla doğsun bir evladın daha inşallah.

Geçmiş olsun canım. Sen kasımda da klomen ve duphastonla mı gebe kalmıştın? Kaç gün duphaston kullandın çok merak ettim ya. Forumu okuyorum hiç benim gibi 5 gün kullanan görmedim
ben 2015 mart nisan mayısta kullandım.adetin 16.günü başlayıp 10 gün kullandım iki gün sonrada adet oluyodum.kendince adetimi 3-5 ay 28 güne çevirdi ama sonra hormonlar bildiğini okudu 26 güne geri döndü :) 5 günü ben ilk defa duydum canım

Canım aradı doktor şimdi. İlacı mutlaka içmem gerekiyormuş. O yumurtada adetle bırlıkte catlıyacakmış. Bırde kistım varmış. Oda adetle atılıyormuş. Adet olunca 3. Gunu gıdecekmişim. Hem kiste bakacakmış hemde hormon testlerım yapılacskmış
bak iyi oldu aradığın gördünmü kistten bahsetmemişti sana ve önümüzdeki ay için rahimi temizlemek için yapıyor.hadi bakalım kullan şu ilacıda hayırlısıyla önümüzdeki aya hamile kal inşaallah :)

Bizde iyiz allaha sukur napalim gunlerin cabuk gecmesini bekliyoz, oglusumu biran once kucagima almak istiyom... sende durumlar nasil? Dusukten sonra bi degisiklik oldumu? Dogum yapan burdan kacip gitmis
yok bi değişiklik güzelim kendi halinde yine ilaç falanda kullanmıyorum şuan.deme öyle deme bebeem bebeem duymasın fırsat buldukça bakıyor o size :)

Ya bu doktor benım psıkolojımı bozdu ıy ce kızlar. Manyakmıdır nedır. Ben defımkı adet sökturucu haptan sonra nasıl olacak adetlerım boyle heray gecmı olacak defım. Normslde benım çok duzenlıdır adetlerım ılk defa bu ay boyle bozuldu defım. Bana dedıgı lafa bakarmısınız z BUNDAN SONRA BİŞEY BEKLEME. YAŞDAN DOLAYI HERSEY BOZULUYOR DEDI. SALAK ADAM BEN DAHA 39 yadındayım. Ayy nadıl sınırımı bozdu yaaa
olmaz diyenlere kulağını tıkamayı sende alıştır kendini insanın Allah'tan ümidini kestirirler tövbe haşa.Sen ol deyince olduran rabbine sığın

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
emine sabrim emine sabrim ----------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Gel düzen gel gel gelll
Sonsuz_umut Sonsuz_umut --------:110:---14 Ocak-9.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm -------:110:---20 Ocak-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---23 Ocak-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---25 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@yusufseyma -----------:110:----28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam

@ebrar09----------------:110:---2 Şubat-21.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ilfa53 ilfa53 -------------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam

X