Gebe kalamayanlar buraya.....

Oooo hem de 10 gün müüüü. Ben de şimdi oldu galiba diyorum bakıyorum yok, birkaç gündür böyle geçiyor, umutlanmıyorum diyemem. test negatifti bu sabah ama gene de malum umut sonsuz...
Canım sen hemen moralini bozma hem herkeste aynı olacak diye bişey yok ki inşallah sende hayırlara vesile olur tabiki umutlu olucaz Allahtan ümit kesilmez

Canım sen hemen moralini bozma hem herkeste aynı olacak diye bişey yok ki inşallah sende hayırlara vesile olur tabiki umutlu olucaz Allahtan ümit kesilmez

Cok tesekkur ederim canim insallah hepimiz icin oyle olur, en basindan beri cok güzel destek oluyorsun sagolasin. Kilit ve tohum sen nerelerdesin birkaç gündür haber yok senden?

kadınların hamile kalamaması sadece sperm ve dölden kaynaklanmaz.baglı kadınlarda hamileligi engelleyen farklı sebebler vardır.alternatif çözümleride deneyin

Klomen kullaninca catlatma ignesi sartmi? Bana doktor klomen ve duphaston verdi
selam aylar önce yazmışsın ama hatırlarsın belki sorayım. Bana da doktorum klomen ve dubhaston verdi adetin 5. günü. klomene hemen başla 11. gün kontrole gel ben duruma göre sana dubhaston başlatacam dedi. gittim yumurtalar çok büyümüş dedi ve bugün duphastona başla dedi. 5 gün sabah akşam kullan dedi. ya internetten okuyorum duphaston bittikten hemen sonra adet görülüyormuş. bana 10 gün gün aşırı ilişki önerdi. ama 5. gün ilaç bittiği için adet olursam nolacak??
Kafam karman çorman oldu. sen duphastonu kaç gün kullandın, sürecin nasıldı anlatır mısın?

Günaydınlar hanımlar, bugun adetimin geciken 4. Günü. Gecikmenin 2. Günü sabah test yapmiştim negatifti. O yuzden tekrar test yapmadan biraz daha beklemek istiyorum reglim başlarsa diye ya da bu öylesine bir gecikme ise diye. Ama tabii beklemesi dayanamasi pek zor tahmin edersiniz ki.. Tekrar test yapmam veya kan tahlili vermem icin ne kadar beklemem gerekir sizce? tabii regl olmazsam.

Kan testi için merak ediyorsan beklemene gerek yok onda hemen çıkıyor diye biliyorum gebelik testinde de 1 haftalık gecikmeden sonra çıkıyor

Selamın aleyküm kızlar gittim dün doktora sordum durumum ne diye bu ay solda yumurtam oluşmuş o yüzden sol kasığım ağırmış ayrıca sol tüpüm de bi dört tane küçük küçük nohut kadar bişeler var rahimde sıkıntı var mı dedim Hayır dedi ama adet sancım çok oluyor iş yapamıyorum yatıyorum dedim o da çok büyük bir rahatsızlığın yok bunun için ameliyat edemem dedi aşılama tekrar olman gerekiyor sonuca varman için yani tüp bebek te garanti verebiliriz şu kadar bu kadar diye cocuğum olur mu dedim olabilir tabi dedi dediğim gibi tahlil sonuçların iyi dedi tüberküloz geçirdin mi dedi Hayır dedim anlamadım ne alaka tüplerim de ki kesikler onun ile ilgiliymiş adetlerim düzenli adetim de çok oluyor sadece ağrım oluyor ilk gün rahim duvarıma baktı kalınlığı iyi dedi adetin ikinci veya üçüncü günü hem ultrasyon hem de kan vericem 2.aşılamamı olucam umudum düşük ondada prosedür gereği öyleymiş tüp bebek için iki aşılama şartmış bi yumurta normal mi kaç yumurta olması gerekiyor şuan bi yumurtam vardı solda sağda yoktu bu normal mi az mı yorumlarınızı bekliyorum

Haberler güzel canım yani doktorun olumsuz konuşmamış. Tüberlüloz'u çocuklukta bile geçirsen tüplerde sıkıntı yapabiliyormuş canım bende duymuştum. Genelde bir, bazen de birkaç yumurta olabiliyor bu normal bişey hatta ilaçlarla çok yumurta gelişir genelde olması gereken tek yumurtadır. Anladığım kadarıyla büyük bir sorun yok. Sen şimdi kendini üzme, yorma ve pozitif ol inşallah aşılama tutar. Senin yine umudun var tedavi olacaksın benim o şansım da yok.. Bana dr dediği direkt ameliyat onu da ben istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…