Gebe kalamayanlar buraya.....

Büldipim kadarıyla 18-20mm idral küçük olunca iğne vuruluyor dedi dr bana

Bendede ayni durum olmustu 2 ay ust uste dr en iyisi progesteron testi yapalim o herseyden daha kesin sonuc verir dedi 2 ayda da 12 cikti yani yumrtlamisim dr bazen yakalayamiyor yada ultrason her zaman kesin sonuc vermiyor

Bendede ayni durum olmustu 2 ay ust uste dr en iyisi progesteron testi yapalim o herseyden daha kesin sonuc verir dedi 2 ayda da 12 cikti yani yumrtlamisim dr bazen yakalayamiyor yada ultrason her zaman kesin sonuc vermiyor
Nasil yani kuzum 2 ayda da cikan sonuc neydi yani.. Uf cok karisiyor kafam soeun var mi yok diye diye

Nasil yani kuzum 2 ayda da cikan sonuc neydi yani.. Uf cok karisiyor kafam soeun var mi yok diye diye
2 ayda da dr yumurtalarin küçük kalmış dedi ama ben akintimdan dolayi emindim yumurtladigima 21.gun kan verdim progesteron testi yaptirdim 12 cikti bi sonraki ay tekrar ayni sey dr dedi yumurtlama kaliten cok iyi kan testi yaniltmaz canim akinti durumun nasil anliyorsundur mutlaka

Akintim oluyor canım ama enfeksiyonda var demişti.bu ay olmazsa obur ay fitil kullanicaz en basta dedi. Belkide ondandie akinti olmasi. Ama kasiklarimda sizlama seklinde agri oluuor zaman zaman bugunlerde. Kan testini bende isteyeyim canim ozaman

Enfeksiyon olsa her zaman olmaz mi akinti canim yumurtlama akintisi ayin 4,5 günü gelen yumurta aki seklinde bi akinti kasiklarda agri goguslerin büyümesi vs insan hissediyor yani evet progesteron testi kesin sonuc

Evet canim test en iyisi. Bakalim yarin durum ne göstericek kontrolde. Senin simdi durum ne yumurtalar icin

Evet canim test en iyisi. Bakalim yarin durum ne göstericek kontrolde. Senin simdi durum ne yumurtalar icin
Bana doktor git kafani rahat birak bebek gelecek dedi çünkü ortada hicbi sorun yok elhamdulillah ama iste ben bunu basaramiyorum bu stresi uzerimden atamiyorum ve olmuyor olmuyor...

Kızlar benim adet olduğum gün de dahil bugün 17.günüm iki gündür sol kasığım inanılmaz ağrıyor neden acaba bilen var mı sol tüpüm kapalı ya onunla ilgili olabilir ki
Canım adetin 9 ile 18 gün Arası yumurtlama diye biliyorum belki ondandır sol tüpün kapalı olması kasık ağrısı yapmaz sanırım. Dediğim gibi sol taraftan yumurtlamamış olabilirsin hadi hayırlısı

Kizlar doktor sadece folik asit verdi hic bo sorun yok dedi yani beklemeliyim simdi yapmam gerekn bisey yokmu
Anladığım kadarıyla dr gerekli kontrolleri, testleri yaptıktan sonra hiç sorun yok sadece folik asit iç dediyse yapacak bişey yok dua et ve bekle canım ama sen memnun değilsen doktoruna güvenmiyorsan zaman kaybetme başka dr daha git derim

Bilemedim ki canim bu iste acemiyim bir senedir korunmuyorum dedim

Ultrosyonla bakti yumurtaya rahime normal dedi hormon testleri de normal cikti

İzlenen yol sırasıyla genelde once ultrason muayenesi, sonra once hormon testi, sonra progesteron testi, sonra beylerden test istemi, sonra belki rahim filmi... Şeklinde gidiyor sanirim en azindan bende oyle oldu. Ama 1 yildir korunmuyorsaniz o Zaman sadece folik asit alıp beklemek doğru olmaz sanki. Tedavi vs seçeneklerine geçilebilir ama yasiniz gençse belki ona acele etmek istemiyordur doktor.

İ
İ
Aa 9 ile 18 bilmiyordum hımm solda yumurta olmadığı için mi ağrıyor inşallah bu arada pazartesi günü gidiceğim doktora tedavi verirse hayırlısı anca hazırlanıcam gel gitlerim çok olucak hava ama hayırlısı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…