Gebe kalamayanlar buraya.....

Senin sol tüpün mü kapalı yoksa solda yumurtlama mı yok?tam anlamadım canım

Senin sol tüpün mü kapalı yoksa solda yumurtlama mı yok?tam anlamadım canım
Sol tüpüm kesik kesik polipler varmış gitmiyor sıvı filan sağ açık ama sol da yumurtlamalarım normal benim adet gecikmesi yaşamıyorum düzenli yani yumurtalarım var tüp ve rahim sıkıntılı görünmüştü

Merhaba bende 4 aydır korunmuyorum ama daha gebe kalamadim bu ayda bekliycem olmazsa bi araştırmaya gitmem lazim bildiginiz iyi bir doktor varmı Karadeniz de mümkünse :)

Cvplar icin tesekkur ederim bulundugum sehirde zaten doktor cok yok devlet hastaneleri de malum ilgilenmiyor bir daha gitmem lazim o zamn yasim 29

Merhaba bende 4 aydır korunmuyorum ama daha gebe kalamadim bu ayda bekliycem olmazsa bi araştırmaya gitmem lazim bildiginiz iyi bir doktor varmı Karadeniz de mümkünse :)
4 ay cok kisa bi süre canim en az 1 senelik korunmasiz iliski istiyor doktorlar ama gideyim bi genel muayene olayim diyorsan benim bildigim trabzonda imperial hastanesinde ayse hanim var onu önerebilirim

Evet de iki düşügüm var benim özele gittim hormonlar normal dedi bekliyorum işte de beklemek de zor öneriniz için teşekkürler:)

Evet de iki düşügüm var benim özele gittim hormonlar normal dedi bekliyorum işte de beklemek de zor öneriniz için teşekkürler:)

Aslinda eskiden prosedür 1 sene beklemek sonra arastirilmasi seklindeymis ama artik sagliksiz yasam koşuları, gebelik yaslarinin ilerlemesi falan nedeniyle 6 ay sonra doktora gidilebilir deniyor. Ben 6 ay sonra gittim, bir sorun varsa boşa beklemek istemem dedim acikca doktora. doktor daha erken ama her ay bir tetkikle bakariz dedi oyle de yapiyor.

3.5 senelik evliyim arkadaslar ve bu ay ilk kez bebek denemesi yapmaya basladık :) psikolojik olarakmı bilmiyorum ama göğüslerim reglime 15-16 gun varken şişti ve ağrıyor normalde reglime 7-8 gun kala şişerdi, ve acaip şekilde şişkinlik hazımsızlık bağırsaklarım resmen çalışmıyor, rahatsız edici gaz halide mevcut.. ve yataktan basımı kaldıramıyorum çok yorgunum. Bunların dısında hiçbir değişik hissetiğim birsey yok. Test yapmak istiyorum ama daha cok erken oldugunu düşünüyorum. Sizcede erkenmi reglime nerden baksam 10 gun var ama bu belirtilerde beni heyecanlandırıyorr:)

Ayni durumu bende yasadim ama daha erken ☺

evet erkenmiş dayanamayıp test yaptım canım ve tek çizgi cıktı ama reglime 10 gun var umut devam ediyor :))
Ayni seyleri yasadim canim adetim 10 gun gecikti ve test negatif cikti belki yanlis dedim kan testi yaptirdim negatif cikti ve o gun adet gordum sonra doktordan randovi aldim ilk kez o kadar umitlenmistim bir senedir korunmuyorum cunku insAllah seninki pozitif olur canim

Gunaydin millet. Benim de gecikiyor bu ay, bugun geciken ikinci-üçüncü gun. Sabah erken kalktim test yaptim ama negatif ama hala gelen giden yok. Hsg sonrasi gecikme olur mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…