Gebe kalamayanlar buraya.....

Evet ben de duydum ilacın etkisi oluyormuş ama bakalım hayırlı allah büyük

Kızlar bende yeni katıldım aranıza ben 6gun önce asilama yaptırdım ve 6gun sonrada yani dün test yaptım evde pozitif cikdi çok silik de olsa tekrar yine yaptım aynısı cikdi sizce hamilemiyim
Aşılama yapmadım canım bilgim yok ama bana da 6 gün çok erken gibi geliyor gebeliği öğrenmek için. Ama inşallah doğrudur canım hayırlısıyla nasip etsin allahım. Gelişmelerden haberdar et bizi

Aminn ins cnm.Rabbim herkese nasip etsin.bilmiyorm olur ins 1 seneui geçti isteyeli.ari sutunu poleni nasil nekadr kullancagina dair ölçü vermismiydi.ilk çocuğun normalmi oldu sen nekadrdir istiyosun

Aminn ins cnm.Rabbim herkese nasip etsin.bilmiyorm olur ins 1 seneui geçti isteyeli.ari sutunu poleni nasil nekadr kullancagina dair ölçü vermismiydi.ilk çocuğun normalmi oldu sen nekadrdir istiyosun
Arı sütü hiç alıp kullanmadığımız için miktar olarak ne desem yalan olur. Oğluma doğal yoldan evlendikten 3 sonra hamile kaldım ve sezeryanla doğdu. Şimdi 4.5 yaşında. Üç yıldır ikinciyi istiyorum ama üç yıl içinde ara ara hep korunmak zorunda kaldım başka rahatsızlığım nedeniyle. Yani birkaç ay korundum birkaç ay bıraktık ama Son bir senedir hiç korunmadim ama olmadı malesef. Yapılan testler normal olduğu için hiçbir tedavi olmadım ilaçta kullanmıyorum

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım bir buçuk yıllık evliyim ve çocuğum olmadı. doktor hsg istedi ve tüplerimden bir tanesi tıkalıymış. ama hsg de açıldı çok şükür. benm sorum şu hsg filminden sonra hamile kalan var mıı nolur yardım edin kafayı yiycem artık

evet zor bir durum imtihan ve sabır.

çevremde kalanda oldu kalamayanda.hsg sonrası ben kalamadım mesela.ama olabiliyor tüp yolu temizlendiği için Allah ol derse tabi.o yüzden illaki oluyormuş diye kendini odaklama sonra üzülürsün sadece dua etmelisin

Kızlar bende yeni katıldım aranıza ben 6gun önce asilama yaptırdım ve 6gun sonrada yani dün test yaptım evde pozitif cikdi çok silik de olsa tekrar yine yaptım aynısı cikdi sizce hamilemiyim
o andaki fotosunu atmış olsaydın bakardık vakit geçmeden ama artık beklemiş oldu test silik çizgi gördüysen kan vermelisin daha net sonuç için

İnşallah hamişsindir canımmmmm. Ama 6 gün çok erken yine de pozitif çıkmışsa beta hcg baktırırsan hepimizin içi ferahlar. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Tarihi değerlendirebildin mi? Bana da artık adet gününüzde gelin dedi ben de ne adeti doktor hanım dedim güldüm o da güldü yani ben tarih vermek için dedim dedi.

Anlad
Anladım ins en kisa zamanda alirsiniz güzel haberi

Kardeşler çok bekletmeyin artıkkkkk

Canımmmmm hoşgeldin ben kasımda HSG çekildim tüpler açıktı geçen ay gecikme de oldu ama negatifti, sen açıldığı için sevin . Ama mutlaka gebelik olur diye şartlandırma kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…