Gebe kalamayanlar buraya.....

Ne yapmaliyim sence şimdi inanıyorum olacak tipe gerek kalmadan ama bana akıl verecek yönlendirecek biri lazim
Canım tekrar kontrol edecekler değil mi? Sen bu kadar inanıyorsan bir hikmeti vardır kendinize müsade verin birazcık.[/QUOTE]
Tekrar gelme olmaz dediama bi kere oldu kilo da yok niyet olmasın diyorum başka doktora gidicem bu ay da bekleyip

Canım tekrar kontrol edecekler değil mi? Sen bu kadar inanıyorsan bir hikmeti vardır kendinize müsade verin birazcık.
Tekrar gelme olmaz dediama bi kere oldu kilo da yok niyet olmasın diyorum başka doktora gidicem bu ay da bekleyip[/QUOTE]
Bu kadar net konuşmasinın sebebi nedir? Bence de yeni bir hekim bulmalisin. En azindan sebepleri aciklar.

Kızlar mrb bende 2.cocuk istiyorum ama olmuyo.1tane oglum var 3yaşında.tabi onun olması icinde çok uğraştım 4 aşılama ve 1 tüp bebek.Şükürler olsun Rabbim nasip etti sonunda.arkasindan normal gebelik yaşadım 8 haftalikken kalbi durdukürtaj oldum.benim degerlerim guzel bi sıkıntı yok ama eşimin ki sıkıntılı.doktor proxeed plus verdi 3 ay kullanmasını soyledi daha 1haftadir kullaniyo keçi boynuzu kuru içiyo.arı sutu polen aldık ama başlamadı.sizinde bunlardan kullandiginiz varmi.proxeed plusla hamile kalan duydunuz mu arkdaslr..
Öncelikle evladını sana bağışlasın rabbim. Tüp bebekten sonra kendiliğinden hamile kalabildiğine göre yine olur bence. Ne kadar zamandır ikinciyi istiyorsun? Çok olmadıysa biraz bekle bu arada takviyeler iyi olur. Proxeed bilmiyorum arı sütü poleni eczacımız tavsiye etmişti ama biz biz kullanmadık çünkü eşimin testleri iyiydi. Bende ikinciyi bekliyorum inşallah hemen gelirler kardeşler

canım bende 2. bebiş için uğrasıorum ,salı günü catlatma iğnem yapıldı oğlumda birde bir tutmustu bakalım bu sefer tutcakmıı beklemedeyim:))
Kızlar bende yeni katıldım aranıza ben 6gun önce asilama yaptırdım ve 6gun sonrada yani dün test yaptım evde pozitif cikdi çok silik de olsa tekrar yine yaptım aynısı cikdi sizce hamilemiyim

X