Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam

yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Ocak-15.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---24 Ocak-19.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------25 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün
@mdk35---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek
@ebrar09-------------------2 Şubat-21.denemeÇalışmalara devam

canım ben listeden çıkmıştım geçen ay, biraz ara verdim çocuk işine,çıkartırsan sevinirim.tşekkür ediyorum

Canımmmmm hoşgeldin ben kasımda HSG çekildim tüpler açıktı geçen ay gecikme de oldu ama negatifti, sen açıldığı için sevin . Ama mutlaka gebelik olur diye şartlandırma kendini.
yok canım mutlaka öyle şartlandırmıyorum tabiki ama hsg den sonra hamile kalma olasılığı yüksek oluyormuş. birde tıkalı olanlar açılınca daha çok tutma ihtimali varmış inşallah kısa sürede mutlu haberler alırız peki başka tahlil falan yaptımı doktor sana diğeer sonuçların için bir şey dedi mi

Canım E="Kilim ve tohum, post: 44470850, member: 681660"]Kızlar bir yerde okumuştum havuç ve brokoli de iyi geliyor sanırım[/QUOTE]
Canim yaa bugün arı sütü kapsülü aldım bilgin var mi

Evet tıkanıklık yapışıklık var ise açılıyor ve ihtimal artıyor. Bana rutin hormon tahlilleri yaptı adetin 3. Günü. Eşime de spermiogram.

Canım hoşgeldin aramıza ama inşallah fazla takılmazsın bizimle ( bebek bekleyenler kervanında demek istedim) ;-) yapman gerekenleri yapmışsın zaten hsg şart. Dediğin gibi HSG sonrası şans artıyormuş inşallah sende de öyle olur. Ben henüz çektirmedim ama sen ve kilim ve tohum yeni çekildiniz bakalım artık siz bana rol model olacaksınız artık.. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Canım beni de ekler misin sana zahmet 20 ocak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…