Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım benim iç sen üç ay kullandım soğan kürünü ben her ay adetimden yedi gün sonra kullandım ilk ay 15 gün içtim diğer aylar on gün sabah akşam öyle işte nasip ben fayda bulmadım yanlış kullanmışta olabilirim herşey Allahtandır. Bi bakmışız senin oldu inşallah olur bi gidebilsem kocaelin de üniversite de yiğit diue bir doktor varmış inşallah ona giderim yalvarırım yeter ki bana yardım etsin ne isterse yaparız yoksa ben keçileri kaçırcam yuvam bozulcak korkusuyla yaşıyorum eşimi çok seviyorum bana az ya da öz olsada imkanlar sunuyor allah razı olsun evimdeyim onun sayesinde çay ım suyum önüm de yetiyor çok şükür bunlar bile benim için nimet öyle görüyorum ama benim elimde bişe yok ben onun için bişey yapamıyorum ne kadar ağır geliyor benim için ya saçma olabilir ben böyle düşünüyorum :KK43:
Nimet olmaz olurmu hiç her halimize şükürler olsun. Herkesin şartları aynı değil ki canım imkanlarımıza göre hareket ediyoruz. Sen aklına kötü şeyler getirme allah mutluluğuna gölge düşürmesin rabbim bir de sağlıklı evlat versin inşallah moralini bozma sen. Kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama yaşın genç olur inşallah

Burada hamile kalan arkadslar bana da yardimci plun lutfen 1 senedeir evliyiz nisanda dusuk yaptim sonra 3 ay korunduk. Ama simdi olmuo triodim yuksek cikti 2 aydir ilac kullaniyorum gecen ay 6 dan 3.5 inmisti yarin gidicem bi de dr bu kurler falan ise yarayan var mi cok üzülüyorum :KK43:

kızlar deneyen yada konu hakkında bılgı sahıbı olan varsa bana yardımcı olurmusunuz Sogan ve ıncır kurunu aynı aay uygulayabılırmıyım bır zararı olurmu acaba Yanı soyle yapmayı dusunyorum sabah ac karnına sogan kuru oglen ac karnına ıncır kuru aksam ac karnına sogan gece yatmadan once tekrar ıncır kurunu uygulasam olurmu acaba 6 gundur sogan kurunu duzenlı olarak yapıyorum bugunde ıncıre baslamayı dusunyorum ama ya zararı olursa dıye dusunyorum fıkırlerınıze ıhtıyacım var

Y
kızlar deneyen yada konu hakkında bılgı sahıbı olan varsa bana yardımcı olurmusunuz Sogan ve ıncır kurunu aynı aay uygulayabılırmıyım bır zararı olurmu acaba Yanı soyle yapmayı dusunyorum sabah ac karnına sogan kuru oglen ac karnına ıncır kuru aksam ac karnına sogan gece yatmadan once tekrar ıncır kurunu uygulasam olurmu acaba 6 gundur sogan kurunu duzenlı olarak yapıyorum bugunde ıncıre baslamayı dusunyorum ama ya zararı olursa dıye dusunyorum fıkırlerınıze ıhtıyacım var
Ya ben de onu cok merak ediyorum soru sordum ama kimse cevap vermedi :110:

Bende bir haftadır soğan kürü yapıyorum hiçbir değişiklik farketmedim bu arada.. Benim bildiğim soğan kürü bitecek hemen ardından incir kürüne başlanacak beraber yaptığında zararı olurmu bilmiyorum ama olmaz diye tahmin ediyorum. İncir kürü yumurtlama için diye biliyorum ve ben incir kürü yapmıcam çünkü benim yumurtlama sorunum yok zaten. Hatta soğan kürünü de tamamlıyayım bir daha tekrar etmicem fark göremiyorum ve burnumu kapatıp içiyorum midemi de bozmayayım bari :) eşimde kızıyor zaten ev kötü kokuyor diye

Bende bir haftadır soğan kürü yapıyorum hiçbir değişiklik farketmedim bu arada.. Benim bildiğim soğan kürü bitecek hemen ardından incir kürüne başlanacak beraber yaptığında zararı olurmu bilmiyorum ama olmaz diye tahmin ediyorum. İncir kürü yumurtlama için diye biliyorum ve ben incir kürü yapmıcam çünkü benim yumurtlama sorunum yok zaten. Hatta soğan kürünü de tamamlıyayım bir daha tekrar etmicem fark göremiyorum ve burnumu kapatıp içiyorum midemi de bozmayayım bari :) eşimde kızıyor zaten ev kötü kokuyor diye
benım esımde hıc hoslanmıyo kokusundan ama onada kecı boynuzu kuru yapıp verıyorum zorla ıcırıyorum

mrb cvp verirseniz cok sevinirim pcoluyum klomende 3. Ayim hiç bi tane bile yumurta olmadı daha önce kendiliğinden hamile kalmıştım dusuk yaptım bu ay da olmazsa çok direnclisin direk tüp bebek dedi ama na yapacağımı şaşırdım henüz 28 yaşındayım 2 yıllık evliyim kilo prob yok bana tavsiyeniz nedir sadece klomen yeterlimidir

inşallah canım.sık sık çalışın :)
ve hemen kalkma.gerekirse altına yastık koy.

lutfen sesımızı duyunhemen baslamayı dusunyorum bugun adetımın 6.gunu
Soğan kürü rahim duvarını inceltip adet olmanızı sağlayacak kızlar. İncir kürü ise yumurtlamayı sağlayacak. Takat yumurtlama gerçekleştikten sonra rahim duvarınızın kalınlaşması ve gebeliğe hazırlık yapması gerekiyor. Bu sebeple benim sınırlı bilgime göre iki kür aynı anda uygulanmıyor.

Burada hamile kalan arkadslar bana da yardimci plun lutfen 1 senedeir evliyiz nisanda dusuk yaptim sonra 3 ay korunduk. Ama simdi olmuo triodim yuksek cikti 2 aydir ilac kullaniyorum gecen ay 6 dan 3.5 inmisti yarin gidicem bi de dr bu kurler falan ise yarayan var mi cok üzülüyorum :KK43:
Ben soğan kürü yapıyorum şuan ama hiçbir değişiklik farketmedim ay sonuna doğru belli olacak işe yarayıp yaramadığını görücez. Bence sen dene istersen başkası fayda görmeyebilir ama sende yararlı olabilir yani en iyisi bir dene aklında kalmasın bende o niyetle başladım ama bitmesini bekliyorum çünkü zor içiyorum tadı kötü

Serminciğim soğan kürü2 hafta sonunda değişiklikler yaratıyor.

Soğan kürü rahim duvarını inceltip adet olmanızı sağlayacak kızlar. İncir kürü ise yumurtlamayı sağlayacak. Takat yumurtlama gerçekleştikten sonra rahim duvarınızın kalınlaşması ve gebeliğe hazırlık yapması gerekiyor. Bu sebeple benim sınırlı bilgime göre iki kür aynı anda uygulanmıyor.
tesekkur ederım canım 10.gunden sonra soganı bırakıp ıncıremı baslasam acaba

mrb cvp verirseniz cok sevinirim pcoluyum klomende 3. Ayim hiç bi tane bile yumurta olmadı daha önce kendiliğinden hamile kalmıştım dusuk yaptım bu ay da olmazsa çok direnclisin direk tüp bebek dedi ama na yapacağımı şaşırdım henüz 28 yaşındayım 2 yıllık evliyim kilo prob yok bana tavsiyeniz nedir sadece klomen yeterlimidir
3. Ayda klomen tedavisine cevap vermiyorsa vücudunuz başka ilaçlar denenebilir, tüp Bebek'ten önce. Klomeni Nasıl kullandınız? Günde bir tane ya da üç tane? Kaç gün?

X