Gebe kalamayanlar buraya.....

Can'ım geçmiş olsun çok Ağrı'n olunca çok zor ama yürümeye çalış ev içinde. Rahim kasılmalarını azaltıyor. Bir tesadüf mü bilmiyorum ama HSG sonrasınilk adetim ve nerdeyse hiç Ağrım yok, çünkü ben böğürürdüm ağrıdan.

Sağol canm. Bende öyleyim işte ağlıyorum off çok kötü yaa bulantı yapıyo bide artk o derece ağrıyo :KK42: bakalım bende çekilcem hsg inşaallah geçer ondan sonra :KK43:

Ay haydi inşallah!! Islaklık yok, ağrı da yok E süper! Valla bu sefer inşallah gebelik varsa tek tek not et şekerim, hem üçüncüye hazırlık olur hem de bize rehber olur.
Ayy inşallah canım ya arada unutuyorum işe güce dalıp sonra hatırlıyorum koşuyorum wc ye yok gelen giden yok birden heyecan basıyor sonra ama tutuyorum kendimi. Ah bir müjde alsam destan yazıcam burdan :)

Ya kızlar bi sorum olucak bugün doktora gittim yumurtam catlamismi diye ama ama catlamamis doktor dedi büzülmüş bi kaç gün daha ilişki önerdi sizce yumurtam catlar mi buzülmek nasil oluyo bide kaliteli bi yumurta değilmiş beni bilgilendirirseniz sewinirim

Bende çocuk istiyorum stres yapmicam diyorum ama elimde degil etrafında herkesin bebeği war kiskanmiyorum ama bende çok istiyorum hergün agliyorum ama fayda etmiyo:KK42::KK42::KK43:
Ahh canım keşke ağlamanın faydası olsada oturup sabaha kadar ağlasak ama nafile.. O kadar okuyorum netten falan ama dediğin gibi büzülmüş yumurtalık ilk defa duydum ha kalitesiz olmasını biliyorum yani yumurtlama var ama kalite, hormon seviyesi çok iyi değil. Bununla ilgili ilaç tedavisi oluyor canım doktorun söylemiştir belki yani bunun çaresi varda herşey yolunda ve normalken bebişin olmamasına çare yok malesef :KK43:

Bende çocuk istiyorum stres yapmicam diyorum ama elimde degil etrafında herkesin bebeği war kiskanmiyorum ama bende çok istiyorum hergün agliyorum ama fayda etmiyo:KK42::KK42::KK43:
bunun adı kıskanmak değil gıbta etmek canım inşallah hayırlı bir evlat verir rabbim sana ve tüm isteyenlere.. Çok mu bekledin bebek kaç
Zaten catlatma ignesi yaptım bugün gittim böyle bişey söyledi acaba olurmu yani tutarmi gene bu ay bosmu gecicek:KK43:
Allah büyük canım bu ay olmazsa eğer (ki inşallah olur) bidaha ki ay olur. Eğer yaşın gençse çok stres yapma bunu söylemesi kolay uygulaması zor biliyorum ahh sana söylediğim kadar kolay yapabilsem keşke

Sağol canm. Bende öyleyim işte ağlıyorum off çok kötü yaa bulantı yapıyo bide artk o derece ağrıyo :KK42: bakalım bende çekilcem hsg inşaallah geçer ondan sonra :KK43:
Can'ım geçin ay sancıdan çldüm sandım, kusmaktan mahvoldum. Ağrıdan sancıdan yığılıp kalmıştım. Arbedesi kullan yine de geçmiyorsa. Ağlama lütfen bak burada hep birlikteyiz. Israrla gebe kalamasakta ısrarla direniyoruz ve çalışıyoruz.

Ayy inşallah canım ya arada unutuyorum işe güce dalıp sonra hatırlıyorum koşuyorum wc ye yok gelen giden yok birden heyecan basıyor sonra ama tutuyorum kendimi. Ah bir müjde alsam destan yazıcam burdan :)
Can'ım çok heveslenme diyeceğim ama mümkün mü değil ben burdan senin için heyecanlanırken. Eğer mümkünse sakin kalmaya çalış canımmm. Ben yapamam ama mümkündür belki.

Canımmm ben de imreniyorum ve içimden Allah bana da kısmet etsin diyorum. Niye onun var demiyorum, niye benim yok demeyi bile bıraktım. Bir vakit var ben çok inanıyorum bir gün mutlaka hayırlısıyla olacak diyorum. Her gün ağlama bak bu senin yumurta kaliteni bozar. Güzel şeyler düşünelim.

Ya kızlar bi sorum olucak bugün doktora gittim yumurtam catlamismi diye ama ama catlamamis doktor dedi büzülmüş bi kaç gün daha ilişki önerdi sizce yumurtam catlar mi buzülmek nasil oluyo bide kaliteli bi yumurta değilmiş beni bilgilendirirseniz sewinirim
Büyüyen folikül yuvarlak ve keskin kenarlı, siyah renkte izlenirken yumurtlama sonrası şekli bozulmuş, küçülmüş, sönük şekilde izlenir.

Zaten catlatma ignesi yaptım bugün gittim böyle bişey söyledi acaba olurmu yani tutarmi gene bu ay bosmu gecicek:KK43:
Bu ay boş geçmemiştir inşallah. Siz değerlendirmeye çalışın Can'ım. Bana da abla diyebilirsin. Yaşın küçükmüş, şansın daha çok olur. Sen doktora gitmeyi takip ettirmeyi ihmal etme.

Herkese iyi akşamlar hayırlı kandiller.. Bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine allahım herkesin gönlündeki muradını versin inşallah, bebekleri yolda olanlara da hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin rabbim.. Bol bol dua edelim birbirimize belki birimizin duası kabul olur..
Âmin mevlid mevlidler getirsin inşallah.

Iyi geceler kizlar uzun zamandir takipteyim ve en sonunda üye oldum.Yanlis yerede yaziyor olabilirim.Malum acemiyim.Benim 3,5 yıldır evliyim son bir senedir cocuk istiyoruz fakat olmuyor,daha once bir kac sefer doktora gittim bir sikintin yok stresten olmuyodur stres yapma denemeye devam denilerek yollandim.Bu gün farkli bir doktora gittim sagolsun cokta guzel ilgilendi.Rahmin cok guzel tertemiz yumurtaliklarini giremiyorum ama dedi tuvaletini yap gel alttan bakalim dedi,sanirim kamerayla bakti yumurtaliklarin tembel adetin ücüncu gunu gel tekrar bakalim ona gore tedavi vericem dedi. kizlar benim sizlere birkaç sorum olacak adet duzensizligim olup olmadigini anlayamiyorum soyleki hic bir zaman adet olmadigim bir ay olmadi ama bole calar saat gibi hep ayni gun ayni saat olmadi iki gun once uc gun sonra falan oldu bu bir duzensizlik mi sizce onceki doktorum bu normal demisti yeni doktoruma duzenli oldugunu soyledim yanlismi yaptim bilemiyorum bide bu yumurta tembelligi ilac vs ile gecebilecek bisey mi ?, kusura bakmayın biraz uzun oldu şimdiden cevaplar için teşekkürler

Can'ım ne old en son?
canım benim o gün nişanım geldi, gittik açıklık halen 2 3 cm sancıma bakıldı ama 70 40 50 falan olunca düzenli 100 falanda doğum olurmuş geri geldik iki gündür ara ara katı ve içinde kan gibi ipliksi şeyden dolu dolu geldi bakalım sancının sıklaşmasını bekliyoruz :) her an olabilir cumaertesiye kalmaz dedi doktorum gerçi belli olmaz oğlumun keyfi ama:)

Ya canim dogru soyluyon ama iste ne bilim kizim kucuk dogmusdu 2,530 kiloydu , insallah diyom bu 3kilo 3,200 olsun fazla bisey istemiyom
Olurr insallah.. Saglikli dogsundaa canim. Kilosu o kadar onemli degil. Yinede muz sut tuket bu donemde.. Aklinda illa bebege kilo aldrmak icin degil. Yarasin diye dusunerek ye canim..

X