Gebe kalamayanlar buraya.....

Allah razı olsun ablacim bn ewlendigim günden beridir çocuk istiyorum daha nasip değilmiş demek belki allahım bizi bununla siniyodur diye düşünüyorum bna takma diyolar ama su kalbim bi türlü unutamiyo ew temizle is bitiyo tek başına saatlerce otur zaman geçmiyo en azından ugrasicak biseymz olur allah herkesin elini boş birakmasin :KK42:
Ben de sizinle aynı duyguları paylaşıyordum Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun o kadar zamandan sonra anne olmayı nasip etti bana. Üstelik asla olmaz denirken, bir yol açtı allah karşıma. O sayede o kutsal duyguyu tadabildim. İnşallah sende bebeğini alabilirsin kucağına biran önce canım benim.

Iyi geceler kizlar uzun zamandir takipteyim ve en sonunda üye oldum.Yanlis yerede yaziyor olabilirim.Malum acemiyim.Benim 3,5 yıldır evliyim son bir senedir cocuk istiyoruz fakat olmuyor,daha once bir kac sefer doktora gittim bir sikintin yok stresten olmuyodur stres yapma denemeye devam denilerek yollandim.Bu gün farkli bir doktora gittim sagolsun cokta guzel ilgilendi.Rahmin cok guzel tertemiz yumurtaliklarini giremiyorum ama dedi tuvaletini yap gel alttan bakalim dedi,sanirim kamerayla bakti yumurtaliklarin tembel adetin ücüncu gunu gel tekrar bakalim ona gore tedavi vericem dedi. kizlar benim sizlere birkaç sorum olacak adet duzensizligim olup olmadigini anlayamiyorum soyleki hic bir zaman adet olmadigim bir ay olmadi ama bole calar saat gibi hep ayni gun ayni saat olmadi iki gun once uc gun sonra falan oldu bu bir duzensizlik mi sizce onceki doktorum bu normal demisti yeni doktoruma duzenli oldugunu soyledim yanlismi yaptim bilemiyorum bide bu yumurta tembelligi ilac vs ile gecebilecek bisey mi ?, kusura bakmayın biraz uzun oldu şimdiden cevaplar için teşekkürler
Yumurta tembelliğinin tedavileri mevcut canım. Çok uzun yıllar bebeğim olmadığı için artık bu konuda bir uzman hekim sayılabilirim :) Bebek için doktorun seni iyi bir kontrolden geçirmesi gerekiyor. Eğer aktif halde 1 sene denenmesine rağmen bebek sahibi olunamıyorsa bir sorun var demektir zaten. Tedavi gerekir. Doktorunu iyi seçmen gerekiyor. Benim en büyük şansım iyi bir doktora denk gelmiş olmamdı. Allah'a şükür şimdi bebeğim kucağımda. İnşallah sende alabilirsin biran önce kucağına. Allah yardımcın olsun canım.

Ya kızlar bi sorum olucak bugün doktora gittim yumurtam catlamismi diye ama ama catlamamis doktor dedi büzülmüş bi kaç gün daha ilişki önerdi sizce yumurtam catlar mi buzülmek nasil oluyo bide kaliteli bi yumurta değilmiş beni bilgilendirirseniz sewinirim
Yumurta kalitesini arttırmak için kullanılan tedaviler var.
Ben adet oldum kayıtlara geçsinnnnnnn. Allahım insan ne garip olmayım diye dua ettim gebelik çıkmayınca olsun diye yalvardım. Allahım her halimizi hayra çevir.
Kızlar hiç üzülmeyin. Ben 35'imden sonraq gebe kaldım. Allah'ım bana bunu nasip etti. Hiç olmaz derken bir yol gösterdi üstelik artık adette olamıyorken stresten. Doktora görünün. Araştırma yapın. Benim doktorumdan allah razı olsun beni bebek sahibi yaptı. Bebeğime doktorumun adını verdim.

Ben de sizinle aynı duyguları paylaşıyordum Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun o kadar zamandan sonra anne olmayı nasip etti bana. Üstelik asla olmaz denirken, bir yol açtı allah karşıma. O sayede o kutsal duyguyu tadabildim. İnşallah sende bebeğini alabilirsin kucağına biran önce canım benim.
siz nasıl başardınız?

siz nasıl başardınız?
Ben tüp bebek uygulaması gördüm iki kere ama ikisinde de başarısız olduk. İstanbul'da 4 ayrı tüp bebek merkeziyle görüşmüştüm hepsi aynı testleri yaptı tekrar tekrar. Bir de benim yaşım ve artık adet görmemeye başlamam sorun yaratı. yumurta kalitem ve sayım düşmüştü baya. Sonra farklı bir yöntem duyduk. Eşimle biraz araştırdık. Bizim avantajımız eşimin kardeşinin doktor olmasıydı sağolsun çok yardımcı oldu bize. Buradan anlatamıyorum pek fazla site kurallarını pek bilmiyorum ama istersen mesaj atayım sana canım.

Ben tüp bebek uygulaması gördüm iki kere ama ikisinde de başarısız olduk. İstanbul'da 4 ayrı tüp bebek merkeziyle görüşmüştüm hepsi aynı testleri yaptı tekrar tekrar. Bir de benim yaşım ve artık adet görmemeye başlamam sorun yaratı. yumurta kalitem ve sayım düşmüştü baya. Sonra farklı bir yöntem duyduk. Eşimle biraz araştırdık. Bizim avantajımız eşimin kardeşinin doktor olmasıydı sağolsun çok yardımcı oldu bize. Buradan anlatamıyorum pek fazla site kurallarını pek bilmiyorum ama istersen mesaj atayım sana canım.
zahmet olmazsa lütfen öğrenmeyi çok isterim.Bende 4 aylık evliyim pko illeti yüzünden bebişime kavuşamıyorum

Merhaba kızlar bende 3 aylık evliyim hic korunmadim çocuk istiyoruz çünkü ama olmadi. Geçen ay ümitlendim adet gecikip kahverengi lekelenme olunca yerleşme kanaması filan diye sonra bi kaç gün sonra yine adet oldum:KK43:( sizce bi sıkıntı olabilirmi ne zaman doktora kontrole gitmeliyim
Çocuk sahibi olmak için 1 yıl denemen gerekiyor canım. Ondan sonra bir sorun var diyebilirsin ancak. Merak etme olur inşallah bebişin.

İnşallah çok ağrı çekmezsin. Öncesinde ağrı kesici ve ya antibiyotik başlattı mı doktor?

Cok teşekkür ederim inşallah. Bir saatlerim saat öncesi ağri kesici al gel dedi. Kendi doktorum çekeceği icin bir rahatladim doğrusu, anestezi alma bence dedi ben de istemiyorum tamam dedim ama bakalim nasil olacak

Canım çekildi mi hsg? Çok zor mu? Müsait olduğunda yazarmısın benim ocak ta dr görüşmem var hsg için de randevu alıcam ama hiç içime sinmiyor açıkçası :KK43:

Neden içine sinmiyo? Ben daha yeni regl oldum henüz çektirmedim canm bakalım bekliyorum nasip olursa çektircem işte. Sende erteleme bence en kısa zamanda çektir ama inşallah filme gerek kalmadan gebe kalırsın :KK66:

Kızlar birkaç gündür heyecanım artmıştı gecikme olmadı ama her zamankinden biraz farklıydı ama maalesef bugün akşam yine umutlarım söndü :KK43: adetim başladı.. Her defasında biraz daha tükeniyorum.. Ve işin en zor yanı ise bu yıkımı, bu yorgunluğu sadece kendi içimde yaşıyor olmam. Kimseye yansıtmamak için o kadar çok yorumluyorum ki.. Dışardan güçlü görünücem diye o kadar çok efor harcıyorum ki.. Bazen avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum olmuyorrrr, tekrar hamile kalamıyoruuummm, ben problemliyim sizin gibi değilim diye haykırmak istiyorum :KK43:

Neden içine sinmiyo? Ben daha yeni regl oldum henüz çektirmedim canm bakalım bekliyorum nasip olursa çektircem işte. Sende erteleme bence en kısa zamanda çektir ama inşallah filme gerek kalmadan gebe kalırsın :KK66:
Ahh nerde bende o şans.. Nerde zor işler var beni bulur. Hayatım sorun çözmekle geçti...

Yinede sonsuz defa şükürler olsun bir tane yavrum var oda olmasaydı ne yapardım? Biliyorum aslında nasip kısmetten ötesi yok.. Rabbim ol demeyince olmaz. Allahım benim şifam sende, benim çarem sende.. Hayırlısıyla yavruma kardeş ver ne olur mevlam.. Tükendiğimi hissediyorum artık ama haşa asla isyan etmek istemiyorum. Bana dayanma gücü ver allahım..

X