Gebe kalamayanlar buraya.....

Allah yardim ediyor mutlaka canim , heranin tadini cikarmak lazim... Masallah yaaa oglusun tombis olmus, allah nazarlardan korusun, insallah benim oglusumda bukadar buyur ,gerci ne yesem bilmiyom ama ....
canımm yemeye takılmaa..ben hiç takılmadım özellikle şunu yiyimde bebiş kilo alsın diye bişi yapmadım.. ama yavrum dogdu 4.130 hiç beklemedim bi kilola dogdu..

saol kuzum beni gören hiç kilo almamışın bi karnın var diyo doktora kalsa çok kiloluyum kaç gündür taktım kafaya maşallah bebekte yapılı dedi herkes onun kilosudur falan diyo yinede dikkat etmeye çalışıyorum

Anlamadım doktorunun neden böyle yaptığını benm bile sinirimi bozdu. Zaten günler geçtikçe iyice geriliyo insan bide hepten strese sokuyo böyle yaparak. Neyse bakalım allah büyük sıkma canını sorun olacak bişey yok bence :KK66:

A Ayyten canım nasılsın? Adet oldun mu?
Yok canım ama olacak gibiyim sanki akıntım var kokusuz, beyaz gibi. Kasıkta batma vardı o da pek kalmadı. Biliyorsun bu ay geç yumurtladım diye düşünüyorum eğer öyleyse yumurtlamadan sonra bi 14 gün sayarsak bat c.tesi oluyor. Nasip kısmet tabi ama inşallah müjde alırım..

Yok canım ama olacak gibiyim sanki akıntım var kokusuz, beyaz gibi. Kasıkta batma vardı o da pek kalmadı. Biliyorsun bu ay geç yumurtladım diye düşünüyorum eğer öyleyse yumurtlamadan sonra bi 14 gün sayarsak bat c.tesi oluyor. Nasip kısmet tabi ama inşallah müjde alırım..
inşaallah

Anlamadım doktorunun neden böyle yaptığını benm bile sinirimi bozdu. Zaten günler geçtikçe iyice geriliyo insan bide hepten strese sokuyo böyle yaparak. Neyse bakalım allah büyük sıkma canını sorun olacak bişey yok bence :KK66:
aynen devamlı aklım kiloda ....ama napayım dikkat etsemde alıyosam yapacak bişey yok artık ...eee sen ne durumdasın cano nasıl gidiyo

Can'ım inşallah gebelikten ötürü gecikme yaşarsın. Cumartesiye de daha var ama.

Can'ım inşallah gebelikten ötürü gecikme yaşarsın. Cumartesiye de daha var ama.
Aminn canım inşallah. Bugün 28.gün gelen giden yok. Düne nazaran ıslaklık ta yok ağrı falan da yok :) bu kadar yok'a bebek vardır inşallah. Diyorum ya ben oğlumda da hiçbirşey hatırlamıyorum yani testen önce belirtim yoktu. Ya belirti olmasada olur yeterki bebiş yola çıksın

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens Kaan :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---20 Aralık-18.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:----23 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---3 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:

@ebrar09----------------:110:---7 Ocak-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
A amorevole -----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:

Aminn canım inşallah. Bugün 28.gün gelen giden yok. Düne nazaran ıslaklık ta yok ağrı falan da yok :) bu kadar yok'a bebek vardır inşallah. Diyorum ya ben oğlumda da hiçbirşey hatırlamıyorum yani testen önce belirtim yoktu. Ya belirti olmasada olur yeterki bebiş yola çıksın
Ay haydi inşallah!! Islaklık yok, ağrı da yok E süper! Valla bu sefer inşallah gebelik varsa tek tek not et şekerim, hem üçüncüye hazırlık olur hem de bize rehber olur.

Off evet ya bugün :KK43: çok fazla sancım var hattâ :KK43:
Can'ım geçmiş olsun çok Ağrı'n olunca çok zor ama yürümeye çalış ev içinde. Rahim kasılmalarını azaltıyor. Bir tesadüf mü bilmiyorum ama HSG sonrasınilk adetim ve nerdeyse hiç Ağrım yok, çünkü ben böğürürdüm ağrıdan.

X