Gebe kalamayanlar buraya.....

Allah yardim ediyor mutlaka canim , heranin tadini cikarmak lazim... Masallah yaaa oglusun tombis olmus, allah nazarlardan korusun, insallah benim oglusumda bukadar buyur ,gerci ne yesem bilmiyom ama ....
canımm yemeye takılmaa..ben hiç takılmadım özellikle şunu yiyimde bebiş kilo alsın diye bişi yapmadım.. ama yavrum dogdu 4.130 hiç beklemedim bi kilola dogdu..

Anlamadım doktorunun neden böyle yaptığını benm bile sinirimi bozdu. Zaten günler geçtikçe iyice geriliyo insan bide hepten strese sokuyo böyle yaparak. Neyse bakalım allah büyük sıkma canını sorun olacak bişey yok bence

A Ayyten canım nasılsın? Adet oldun mu?
Yok canım ama olacak gibiyim sanki akıntım var kokusuz, beyaz gibi. Kasıkta batma vardı o da pek kalmadı. Biliyorsun bu ay geç yumurtladım diye düşünüyorum eğer öyleyse yumurtlamadan sonra bi 14 gün sayarsak bat c.tesi oluyor. Nasip kısmet tabi ama inşallah müjde alırım..

inşaallah

aynen devamlı aklım kiloda ....ama napayım dikkat etsemde alıyosam yapacak bişey yok artık ...eee sen ne durumdasın cano nasıl gidiyo

Can'ım inşallah gebelikten ötürü gecikme yaşarsın. Cumartesiye de daha var ama.

Can'ım inşallah gebelikten ötürü gecikme yaşarsın. Cumartesiye de daha var ama.
Aminn canım inşallah. Bugün 28.gün gelen giden yok. Düne nazaran ıslaklık ta yok ağrı falan da yok :) bu kadar yok'a bebek vardır inşallah. Diyorum ya ben oğlumda da hiçbirşey hatırlamıyorum yani testen önce belirtim yoktu. Ya belirti olmasada olur yeterki bebiş yola çıksın

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------3 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün

@ebrar09-------------------7 Ocak-20.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Ocak-15.deneme Çalışmalara devam
A amorevole ---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek

Ay haydi inşallah!! Islaklık yok, ağrı da yok E süper! Valla bu sefer inşallah gebelik varsa tek tek not et şekerim, hem üçüncüye hazırlık olur hem de bize rehber olur.

Off evet ya bugün çok fazla sancım var hattâ
Can'ım geçmiş olsun çok Ağrı'n olunca çok zor ama yürümeye çalış ev içinde. Rahim kasılmalarını azaltıyor. Bir tesadüf mü bilmiyorum ama HSG sonrasınilk adetim ve nerdeyse hiç Ağrım yok, çünkü ben böğürürdüm ağrıdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…