Gebe kalamayanlar buraya.....

Aminnn canım inşallah.. Geçen akşam anne benim kardeşim niye yok diye sordu bende dedim allah isterse verir biz bişey yapamayız. Hadi gidelim marketten alalım dedi, markette satılmıyor bebeğim inşallah olur dedim ama anne ben dua ettim hallah vermedi ki diyo yavrum kıyamam..

Hala olmadın dimi? Yumurtlamayı da geçtim canım adet olmayınca çok rahatsızlık veriyor karın şişliği falan.. Benimde günüm salı ama benim de Son zamanlarda şaştığı için kestiremiyorum. Bi An geliyor olacak bu ay diyorum kendi kendime moral veriyorum sonra bir bakıyorum adet öncesi akıntım başlıyor gibi tekrar karanlığa düşüyorum. Ne olacak benim bu halim bilmiyorum kafaya takmamam mümkün değil.. Herkes bana akıl veriyor verir tabii kimisi 3.ye kimisi 4.hamile.. Ameliyat olmaktan da çok korkuyorum ocakta dr randevum var allahım ne olur gerek kalmaz hayırlı haberler alırım inşallah.. Ne olur rabbim sen ol demeyince olmaz biliyorum hayırlı vakitte, hayırlı evlatlar ver bize.. Önce Hiç olmayanlara sonra bana.. Yalnızlık sadece sana mahsus rabbim bizleri ne çocukken, nede yaşlılıkta yalnız bırakma.. Kocaman, sağlıklı, güçlü ve mutlu bir aile olalım.. Amin amin aminnn...

Allah diyemiyor benim kuzum hallah diyo.. Kıyamam ben sana meleğim..

Banyoda farkettim canim.. Yikarken aciklik hissetim.. Ins sorun olmaz.. O donemlerde normal agrilarin.. Epey agirlasiyo vucut.. Kendini bile kaldramiyosun. 39ada girmissin e hadi insallah hayirlica sancin gelir suni yemezsin.. Canim. Bebis kac kilo.
anladım canım ben bakalım aynada bakmaya cesaret edebılecekmıyım dogumdan sonra orama:)
bebeğim dün gittik kontrol e 38+1 de 3850 gr ve 52 cm . çatı muayenesi oldum bu kadar eli hafif bir doktorum olduğu için ve güler yzüzü için şükrediyprum hatta ben rahmi zarını biraz uyarayımda doğur çünkü bebeğin daha da kilo alırsa dedi. ve uyardığı halde acı hissetmedim:) 2 3 cm açıklığım varmış zaten haftaya yada her an gelebilir dedi :) heyecanlıyım mutluyum bakalım nasıl olcak :)

Ay onun o hallah diyen dilini yesinler. İnşallah ona bir kardeş gelecek bu yeni yılda.

Olmadım canımm halen. Artık yumurtlama testi alıp kullanacağım. Bu ay düzensizim. Âmin âmin âmin.

Ay onun o hallah diyen dilini yesinler. İnşallah ona bir kardeş gelecek bu yeni yılda.
Aminn canım inşallah.. Ağzın bal yesin.. Hepimiz muradımıza erelim inşallah yeni yılda.. Müjdemizi alalım hayırlısı ile sadakalar vericem, şükür namazı kalıcam, yasin okuyacam inşallah yeter ki o günleri göreyim. Allah biliyor ya en çok oğlum için istiyorum, oğlum yalnızlığından kurtulsun diye

Allah yardim ediyor mutlaka canim , heranin tadini cikarmak lazim... Masallah yaaa oglusun tombis olmus, allah nazarlardan korusun, insallah benim oglusumda bukadar buyur ,gerci ne yesem bilmiyom ama ....

Kızlar normalde 28 günde bir adet görürüm, ama bu ay geç yumurtladım diye tahmin ediyorum. Normal düzenime göre 2 gün var adete, eğer geç yumurtlama olduysa daha fazla.. Ve bugün sabahtan beri sol kasığımda batma,gerilme gibi bişey hissediyorum. Gebelik başlangıcında böyle olur mu? Tecrübe edenlerden yardım lütfen. Aslında bende tecrübeliyim ama oğlumda hiç hesap kitap yapmadığım, gün saymadığım için hiç bir belirtim yoktu yada ben farkında değildim yani kasıkta gerilme gebelik belirtisi olabilir mi? ben adetlerımde de hiç belirti yaşamadığım için gerçekten ayırt edemiyorum

Haydi inşallah!

Haydi inşallah Can'ım ya müjdedir inşallah.

saol kuzum beni gören hiç kilo almamışın bi karnın var diyo doktora kalsa çok kiloluyum kaç gündür taktım kafaya maşallah bebekte yapılı dedi herkes onun kilosudur falan diyo yinede dikkat etmeye çalışıyorum

Canımmm sağlıkla kucağına al yavrunu inşallah. Bebek iriyse, kilon da abartı değil bence çevremizde 30 kilo alanlar var.
evet bebek iri diyo yani kemikli baba tarafına çekmiş sanırım....normal doğum yapamazsın bak diyo ama bn hala işi bırakmadım devamlı hareketliyim akşamlarıda yürüyüşte yapıyorum öyle hamileyim diyip yatmıyorum ev işlerinide yapıyorum zaten gören bi karnın var kilon yok diyo da normali 13 kiloya kadarmış ya daha 2 ayın var alırsın dikkat et diyo doktor

ayy bide çatı muayenesimi var yaa bn doğumdan değilde bunlardan hem utanıyorum hem korkuyorum ....hadi azkaldı cano senin

ayy bide çatı muayenesimi var yaa bn doğumdan değilde bunlardan hem utanıyorum hem korkuyorum ....hadi azkaldı cano senin
ayyy çatı muayenem öyle güzel geçti ki girdim odaya altımı çıkardım stresliydim ama doktorumu görünce hep rahattım seviyordum onu ve davranışlarını . çatal a yattım eldiven giydi doktorum eline jeli sürdü ve yavaşça iki parmağını itti afferim çok rahtasın dedi vallahide hiç acı hissetmedim ki girdi ve dediki 2 3 cm açıklığın var du biraz rahmi uyarayım doğum olsun dedi o bile acıtmadı ve öylece bitti şok oldum bumuydu yani dedim . çünkü gecen gece kan geldi diye gittiğimde nöbetçi doktor bir alet ve elini öyle bi soku ki gözüm korkmuştu. ama doktorum pamuk gibiydi yaaa hiççç zerre bir şey hissetmedim ve mutluydum 2 3 cm açıklık var bile deyince:) doktor çok önemli yaaa seviyorum Allah razı olsun ondan süper biri yaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…