Gebe kalamayanlar buraya.....

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam nasilsin ? Insallah hersey yolundadir :-) insallah bizde bi prens bekliyoz, allahim sag salim kucagima almayida nasip etsin... Artik prenses zamani geldi ,liste prenslerle doldu, bizlere birer prenses bekliyoruz ablam.. Insallah en kisa zamanda o mujdeyi verirsiniz

Erkek çocuk isteyenler sayfaya gelecek :KK60: maşallah listemix prens dolu :cool:

evet canım kanama olunca mı anadın ayna ile mi baktın acıldıgını anlamak için dikişin inşallah en kısa sürede iyileşir. benimde bugün 38+0 yani 39. haftaya giriyorum yarın kontrl var tabı doğurmazsam:) yorucu akşanmları özellikle omuzlarım kaslarım kollarım çok ağrıyor bebek iri birde o yüzden her yerimde kemiklerim batıyo. bazen dayanamıyorum ama bilemiyorum yaaaa. nasıl doğurcaksam normal:)
Banyoda farkettim canim.. Yikarken aciklik hissetim.. Ins sorun olmaz.. O donemlerde normal agrilarin.. Epey agirlasiyo vucut.. Kendini bile kaldramiyosun. 39ada girmissin e hadi insallah hayirlica sancin gelir suni yemezsin.. Canim. Bebis kac kilo.

ablacımmm önceden gebe kalamıyoruz diye ağlıyorduk, şimdi adet bile göremedimmmmmm. Bu ay adet gecikince heveslendim hem de çok ilk defa geldi başıma bat 8 aralıktı halen olmadım beta hcg negatif.
Simdi gunun geceli 11 gun olmus canim.benimde gecen sene iki kere oldu ikiside 13.gun geldi bekle 1-2 gun daha olmadi doktora gorun.gitmismiydin doktora

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam nasilsin ? Insallah hersey yolundadir :-) insallah bizde bi prens bekliyoz, allahim sag salim kucagima almayida nasip etsin... Artik prenses zamani geldi ,liste prenslerle doldu, bizlere birer prenses bekliyoruz ablam.. Insallah en kisa zamanda o mujdeyi verirsiniz
İnsaallah canim benim aminnn.dilerim 2016 da bu sayfada olan herkesin evladi olsun hayirlisiyla saglikla.bakalim kiz kimden gelir bilmem rabbim bilir :)

Simdi gunun geceli 11 gun olmus canim.benimde gecen sene iki kere oldu ikiside 13.gun geldi bekle 1-2 gun daha olmadi doktora gorun.gitmismiydin doktora
Gtttim rahim duvarın kalınlaşmış dedi bir iki gün daha bekleyelim olmazsa tedaviye başlayalım dedi. Bir de ben kasım da HSG çektirdim belki etkisi olmuştur?

ablacımmm önceden gebe kalamıyoruz diye ağlıyorduk, şimdi adet bile göremedimmmmmm. Bu ay adet gecikince heveslendim hem de çok ilk defa geldi başıma bat 8 aralıktı halen olmadım beta hcg negatif.
Ben senden çok umutluyumdum hem hsg çektirdin, hemde gecikme olunca tamam dedim bebek yola çıktı ama.. Önümüzdeki aya inşallah

10000 sayfaya ulaşmış topiğimizzzzz! Allahım bundan sonrasını hep gebelik haberleriyle doldur! Âmin.
Aminn inşallah.. Bugün alışverişte bi arkadaşı gördüm ikinciyi doğurmuş ve bu arkadaşın tam 7 yıl çocuğu olmadı hiç ümidi yoktu şimdi iki tane evladı var. Çok moralim bozuldu daha birkaç günüm var adete ama gelecek biliyorum adet öncesi akıntılarım başladı yinede umutlarım yıkıldı bugün :KK43: yanlış anlama kıskanmadım güle güle büyütsün sadece imrendim ve yaram deşildi.. Bazen kendimi kocaman bir karanlıkta hissediyorum.. Oğlumun o küçük ellerini açıp dua etmesi kahrediyor beni :KK43: elimden hiçbirşey gelmiyor malesefff

SLMMM..... Kizlar adetin 1.gununden itibaren sayilirsa bugun 13. Gun yumurtluyor muyum acaba . sag ve sol kasigim da ara ara batiyor sanciyor neden . ve kizlar dun iliski oldu bugun yumurtluyorsam da dun oldu yarin olsa olur mu bugundemi olmaliki???

Evt olabilir yumurta catlarken agri oliyo benim ilaclaadetin ilk gununden 13-14 gun sonra catliyo
Bugun 13. Gun sag ve sol batmalar varc nm. Dun degerlendirdim yarin degerlendirsem olur mu . simdi esim uyuyor cok yorgun geldi isten . 3 gun canli kalabiliyorlar ya dun oldu

Ben senden çok umutluyumdum hem hsg çektirdin, hemde gecikme olunca tamam dedim bebek yola çıktı ama.. Önümüzdeki aya inşallah
Canımmmm sorma ben de ilk kez böyle umutlanmıştım. Dediğin gibi HSG sonrası bu gecikme doktoru bile heyecanlandırdı. Rahim duvarı bile kalınlaşmış gebelik olabilir dedi. Beta hcg negatif ... Can'ım ben bu ay yumurtlamamı hesap edemiyorum bile. Adet olmadan takip etmem mümkün değil gibi. Afedersin kuaföre temizliğe bile gidemedim. Aylık düzenim yıllar sonra ilk defa bozuldu.

Aminn inşallah.. Bugün alışverişte bi arkadaşı gördüm ikinciyi doğurmuş ve bu arkadaşın tam 7 yıl çocuğu olmadı hiç ümidi yoktu şimdi iki tane evladı var. Çok moralim bozuldu daha birkaç günüm var adete ama gelecek biliyorum adet öncesi akıntılarım başladı yinede umutlarım yıkıldı bugün :KK43: yanlış anlama kıskanmadım güle güle büyütsün sadece imrendim ve yaram deşildi.. Bazen kendimi kocaman bir karanlıkta hissediyorum.. Oğlumun o küçük ellerini açıp dua etmesi kahrediyor beni :KK43: elimden hiçbirşey gelmiyor malesefff
Ben de gebelik haberleri aldıkça çocuklu arkadaşları gördükçe içim buruluyor. Bu kıskançlık değil. Zaten tabiatımda pek kıskançlık da yok. Ama insan evi çocuk sesiyle neşelensin istiyor. İnsan imreniyor. Kıyamam ya Paşa'ya! İnşallah onun güzel kalbine göre verir.

X