Gebe kalamayanlar buraya.....

çok güzel maşaallah zeynomm.nasıl doğacağını rabbim bilir sen üzme canını yardım edecektir sana.
saol abla canım sıkılıyo kilo alma diyo zaten normal yiyorum gece falan daha hiç yemedim abartı bişey yok ama nasılö kilo alıyosam bebekte iri doğurabilecenmi diyo çok şükür iyi bebeğim maşallah... 2 haftalık çalışabilir raporu aldım ondan sonra tamamen rapor alıcam

- Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma…
Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl…
Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.
Amin sanada hayırlı cumalar

günaydın arkadşlr ben aranızda yeniyim bişey sormk istiyorum benim hiç günüm geçmezdi hasta olmaya başladığımdn bu yana hiç geçmedi ama bu ay tam bir haftam geçiyor 3 günüm geçtiğinde kan testi yaptırdım 0.100 çıktı negatif hamile değilim doktora daha gitmedim aranızda böyle bir durum yaşayan hamile olan veya sonrasında hasta olan varmı 2,5 yıllık evliyim bebiş istiyorum ama hala yok :KK43:
bebis ne zaman istemeye basladiniz

günaydın arkadşlr ben aranızda yeniyim bişey sormk istiyorum benim hiç günüm geçmezdi hasta olmaya başladığımdn bu yana hiç geçmedi ama bu ay tam bir haftam geçiyor 3 günüm geçtiğinde kan testi yaptırdım 0.100 çıktı negatif hamile değilim doktora daha gitmedim aranızda böyle bir durum yaşayan hamile olan veya sonrasında hasta olan varmı 2,5 yıllık evliyim bebiş istiyorum ama hala yok :KK43:
sundan sordum tatlim.yeni isteneye basladiysaniz onceden rahim kendini korumaya aliyomus bu yuzden siz istemeye baslayinca rahim kendini hazirliyomus bu yuzden adet tarihi ileri otuyomus benim hep ileri atti gerci ama ordada benim de bir sey yok 2 aydir eski donkusunde gelmeye basladi

Merhaba kızlar bende 3 aylık evliyim hic korunmadim çocuk istiyoruz çünkü ama olmadi. Geçen ay ümitlendim adet gecikip kahverengi lekelenme olunca yerleşme kanaması filan diye sonra bi kaç gün sonra yine adet oldum:KK43:( sizce bi sıkıntı olabilirmi ne zaman doktora kontrole gitmeliyim

hayırlı cumalar kızlar...doktordan geldik maşallah iyi bebeğim bnd sıkıntılar var nefes darlığı şişme ağrılar 16 kilo almışım bugüne kadar nasıl alıyorum anlamıyorum ekstra yemediğim halde canım sıkıldı.... bebeğim iyi doktor yapılı bebek nasıl doğuracan diyo ...bakalım kısmet...

Çok şükür canm çok sevindim rabbim sana da şifa versin sıkıntılarını gidersin inşallah. Kiloyu da takma kafana derim sorun olacak kadar değil bence 30 kilo alanlar var onlar napsın :)) bebek büyüyo sonuçta kilo alımı da normal haliyle :KK66: sıkma yani canını bebiş iyi nasılsa :KK66:

Arkadaşlar hamile kalmaya çalışıyorum lakin süt hormonum yüksek sürekli 22 idi aralığın 1 de. Adetimin 21.günü yaptırdığım teste progesteronum 13.3 prolaktinim 32.68 süt hormonum yüzünden mi hamile kalamıyorum :KK43: tsh değerlerim hepsi normal fsh lh hepsi güzel. Bana yardımcı olur muusnuz

Arkadaşlar hamile kalmaya çalışıyorum lakin süt hormonum yüksek sürekli 22 idi aralığın 1 de. Adetimin 21.günü yaptırdığım teste progesteronum 13.3 prolaktinim 32.68 süt hormonum yüzünden mi hamile kalamıyorum :KK43: tsh değerlerim hepsi normal fsh lh hepsi güzel. Bana yardımcı olur muusnuz[/QUOTE
Muhtemelen prolaktin yüzünden canım. Benide 41di ibrahim saraçoğlu nun testere dişli aslan pençesi kürüyle düştü çok şükür

Kizlar selam. Bu ay yumurtlama dönemimden beri karin ve kasik agrim var kendimce üşütmemiş olmama rağmen. Son aylarda reglim 28-29 da oluyor hep ama dun 29 idi bugun 30 daha başlamadi. Kesin basladi diyip wc koşuyorum bakıyorum yok. Daha erken olabilir tabii ama olmasını da hiç istemiyorum zaten hepiniz anlarsınız beni :cry: Erken gebelik testleri bisi varsa cok erken gösteriyor forumlara da baktım ama yapmaya korkuyorum negatif görmekten. Ama yapmadikca da belki stresten regl etmiyorum kendimi :KK57: ne önerirsiniz?
Dediğin doğru canım günüm geçince tamam diyorum hamileyim galiba ve içten içe böyle düşündükçe adet daha da gecikiyor.. En iyisi test yapıp sonucu bilmek

Kızlar sonucum bu adetimin 21. Gününde verdi

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    20,1 KB · Görüntüleme: 52
Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens Kaan :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma ---------- :110:---5 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam

Kilim ve tohum Kilim ve tohum -----:110:---8 Aralık-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09----------------:110:---11 Aralık-19.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur ----- :110:---20 Aralık-18.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@cansu1109 ----------- :110:----23 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
A amorevole -----------------:110:----25 Aralık-30.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---3 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:
Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens Kaan :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma ---------- :110:---5 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam

Kilim ve tohum Kilim ve tohum -----:110:---8 Aralık-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur ----- :110:---20 Aralık-18.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@cansu1109 ----------- :110:----23 Aralık-7.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
A amorevole -----------------:110:----25 Aralık-30.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---3 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:
@ebrar09----------------:110:---7 Ocak-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam

@Ezra35 @citlembik1994 @RUKAYYE44 @yusufseyma Kilim ve tohum Kilim ve tohum batlarınız ne durumdadır hanımlar :)
ablacımmm önceden gebe kalamıyoruz diye ağlıyorduk, şimdi adet bile göremedimmmmmm. Bu ay adet gecikince heveslendim hem de çok ilk defa geldi başıma bat 8 aralıktı halen olmadım beta hcg negatif.

Kizlar selam. Bu ay yumurtlama dönemimden beri karin ve kasik agrim var kendimce üşütmemiş olmama rağmen. Son aylarda reglim 28-29 da oluyor hep ama dun 29 idi bugun 30 daha başlamadi. Kesin basladi diyip wc koşuyorum bakıyorum yok. Daha erken olabilir tabii ama olmasını da hiç istemiyorum zaten hepiniz anlarsınız beni :cry: Erken gebelik testleri bisi varsa cok erken gösteriyor forumlara da baktım ama yapmaya korkuyorum negatif görmekten. Ama yapmadikca da belki stresten regl etmiyorum kendimi :KK57: ne önerirsiniz?
Can'ım predictor early gebelik testi var adetten 5 gün önce yapılabiliyor bir al bak istersen. Negatif çıkarsa da üzülme ne kadar bekliyorsun o kadar büyüyor hayalkırıklığın.

hayırlı cumalar kızlar...doktordan geldik maşallah iyi bebeğim bnd sıkıntılar var nefes darlığı şişme ağrılar 16 kilo almışım bugüne kadar nasıl alıyorum anlamıyorum ekstra yemediğim halde canım sıkıldı.... bebeğim iyi doktor yapılı bebek nasıl doğuracan diyo ...bakalım kısmet...
Canımmm sağlıkla kucağına al yavrunu inşallah. Bebek iriyse, kilon da abartı değil bence çevremizde 30 kilo alanlar var.

X