Gebe kalamayanlar buraya.....

hım benmde öyle akıntım gelyr ymurta akı gibi ağrıyor kanımda şişknlk felan oluyor altıma yapıyormuşm gibi hissedyrum bende yumurtlamıyorum acaba bana doktor yumurtan felan güzel demişti

hım benmde öyle akıntım gelyr ymurta akı gibi ağrıyor kanımda şişknlk felan oluyor altıma yapıyormuşm gibi hissedyrum bende yumurtlamıyorum acaba bana doktor yumurtan felan güzel demişti
Benimde öyle oluyo hatta günde degistiriyom akıntı olduğu için ama bana da yumurtaların çatlamiyo dedi kilo vermen gerek bende diyetteyim şimdi yağlar engel oluyomus

hamile değilsin demek canım.bana yumurtlamıyorsun demedi hatta brgn şu tarhlerde gir ilşkiye dedi adetme 1 2 hafta varken büyüormuş boyutu normalmiş normal olmasa söylerrdi 4 5 aydr gdyrm doktorlara

Sen kime gidiyorsun benim duyduğum denediğim pek çok hekim de mevcut fakat şu an Zehra hanım evime de çalıştığım okula da yakın.

Ben 2 kez klomen+çatlatma iğnesi tedavisi oldum tutmadı Meral Tüzün'dü doktorum kendi muayenehanesi var. Şimdi de Egepol hastanesine gidiyorum Şükran Kopal ordaki doktorum da

Ha tekrar yazmışsın şimdi gördüm :) buca da nerde bu şifa bende o taraflarda oturuyorum ama duymadım bu hastaneyi. İyi mi doktorun falan?
Çanım buca heykelde şifa. Zehra hn. Net bir doktor. Agrdan almıyor. Takibi iyi. Ama çk ilgidn hoşlanıyosan hosuna gtmeyebilir.

Ben 2 kez klomen+çatlatma iğnesi tedavisi oldum tutmadı Meral Tüzün'dü doktorum kendi muayenehanesi var. Şimdi de Egepol hastanesine gidiyorum Şükran Kopal ordaki doktorum da
Egepol gökalp tokaç deneyebilirsin. Cinarlı Resat Bozoklar, çinarlı Tahir Özguder, ahmet güler, kent hast namik demir, israil bey tüp bebek knusnda iyi.

Egepol gökalp tokaç deneyebilirsin. Cinarlı Resat Bozoklar, çinarlı Tahir Özguder, ahmet güler, kent hast namik demir, israil bey tüp bebek knusnda iyi.

Sağol canm Gökalp beyi biliyorum ama erkek tercih etmiyorum. Zaten var benm doktorum şuan sadece merak ettim o yüzden sordum şimdilik hsg çektirmem gerekiyo onu bekliyoruz. Sen çektirdin mi?

Sağol canm Gökalp beyi biliyorum ama erkek tercih etmiyorum. Zaten var benm doktorum şuan sadece merak ettim o yüzden sordum şimdilik hsg çektirmem gerekiyo onu bekliyoruz. Sen çektirdin mi?
Erkek doktorlar bayanlardan daha kibar olabiliyor Can'ım ama tercih meselesi tabiki

Ben HSG çektirdim benimki kötü bir tecrübeydi bütün ayrıntılarıyla da paylaştım Can'ım HSG gruplarında. Her şey normal çıktı, eşimin sonuçlarını dün aldım o da normal çıktı. Vajinal ultrason normal, kist enfeksiyon vs. Yok. Amamaaaaaaaa bebiş de yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…