Gebe kalamayanlar buraya.....

A amorevole sen memnun musun doktordan? Açıkçası ben de bayılıyorum ilgiye.. Aysel hanım o konuda çok iyi. Ama Torbalı'da gitmişti çok uzaktaydı şimdi Karakaş'ta olduğunu yeni öğrendim. Ama bir sürü doktora gidip deneme tahtası da olmak istemiyorum. Tınaztepe de Aylin Barbaros da pratik bir hekim. Aklında bulunsun kuzucum, artık gebelik takibi için gidelim beeeeeeeee

maşallah maşallah rabbim nazardan korusun ...ayyy bnd bu aya kadar nasıl zaman geçti anlamadım keyfini bile çıkarmadım bu aya kadar geldik bakalım son ayı beklemek daha zor olacak heralde heyecandan
Son zmanlar hic gecmiycek gibi gelmisti bana 35ten sonra agirlasmistim iyice :) kemiklerim sizliyodu artik ama dogum yapincada ne cabuk zaman gecmis dedim hamile oldugumu ogrendigim gun daha dun gibi aklimda

Ayy ben kalamiyom ama yumurta catlamiyomus
Rabbim verdikten sonra Kilo,yaş vs. Engel değil.. 45 yaşında çocuk istiyorum deyip 2 ay sonra hamile kalanı da biliyorum, 95 Kilo da olup kalanı da, hatta evlendikten sonra 5 sene çocuğu olmayıp doktorların senin çocuğun olmaz rahmini almalıyız deyip üstüne tedavisiz 2 doğum yapanı da biliyorum.. Velhasıl yeterki rabbim ol desin. Yanlış anlamayın elbette elimizden geleni yapmalıyız dr,dua, bitkisel kürler vs. Ama nasipten ötesi yok

haklisiniz tabiki Rabbim ol dedi mi olur ama bizde sağlık için elimizden geleni yapıyoruz Rabbim isteyen herkese içinde sana da bana da versin aminnn

haklisiniz tabiki Rabbim ol dedi mi olur ama bizde sağlık için elimizden geleni yapıyoruz Rabbim isteyen herkese içinde sana da bana da versin aminnn
Amin canım inşallah.. İyi çalışıp umutlu olduğum aylarda sonuç malumunuz, bu aydan hiç umudum yok sonucu tahmin bile edemiyorum.. Bu hafta yumurtlama haftasıydı hiç iyi değerlendiremedim eşimle kavga ettik ve konuşmuyorum. Benim çalışmalar ocak'a kaldı artık..

Hayırlısı olsun canım ya eşinle aranızi düzeltin en kisa surede Rabbim mutlu huzurlu çocuklu yuva versin

merhaba canlar nasılsınız...benimde eşim yaptıracak tahlıl ,rahım filmi çektırmedım ama şimdilik bende bırsey cıkmadı eğer ki eşimdede birşey cıkmazsa çok güzel olacak içimiz rahatlayacak en azından..moral moral moral hepımızı tek ihtiyacı bu aslında ozellıklle yumurtlama zmanlarında kafamıza hıcbırsey takmayalım hatta hıc hesaplamayalım,işimiz varsa ona konsatre olalım ev hanımı isek kurslara falan gıdelım ama kendımızı dınlemeyelım hepımızde en kısa zamanda buadan guzel haberleri yazmaya başlar tek tek arka arkaya müjdeleri verelim inşşşşşş

Evet canm memnunum. Daha önce 4 senedir çocuğu olmayan bi tanıdığım bu kadına gidince hamile kaldı doğurdu sonra arkasından bebeği 9 aylıkken kendiliğinden tekrar hamile kaldı. Nasip tabi bilemeyiz ama kadın bana güven veriyo yani :) inşaallah rabbim hayırlısıyla versin de gideriz bizde gebelik takibi için

Bende öyle oldu 2 defa 5 _6 gün gecikti ama sonuç hüsran tabii diyorum ya adetim hiç şaşmazdı bu yaşıma kadar 32 yıllık düzenimi de bozdum ya pes yani..
canım benim de öyleydi adetim düzenlidir hep geçtiğimiz iki ay gecikti 31. günlerde oldu bu ay tümden koptum. şimdi haberlerde şifaya yapılan baskınları okudum, doktorumu da kaybedebilirim diye üzülüyorum. canım adet söktürücü falan mı kullandın?

canımm inşallah güzel haberlerini bekliyorummmmmmmmm.

canım biliyor musun aslında benim de yumurtlama günlerinde eşimle aramda gerginlik çıkıyor anlamıyorumm acaba çok takıyorum ondan mı geriliyorum ve eşime saldırıyorum uoksa tesadüf mü bilemiyorum.

Yok kullanmadım canım sadece bitki çayları içtim (papatya,rezene, melisa) tabi karıştırmadım ayrı ayrı içtim. Dr.söylediğimde hem gecikme oldu hemde adet günlerim azaldı diye stres çok etkiliyor adeti dedi

sen böyle güzel düşünüyorsun ya, önüne güzel şeyler çıksın.
Çok teşekkür ederim.. Amin inşallah hepimize güzellikler versin rabbim. 5 vakit namaz kılmıyorum ama sabah namazını genelde kılarım ve inan bana yürekten diliyorum hayırlı, sağlıklı evlatlar versin diye herkese.. Elbette bende çok istiyorum ama yine benim tesellim var bin şükür bir yavrum var. Allahım diyorum benim evladım varken üzülüyorum hiç olmayanlar ne yapsın nasıl dayansın? O yüzden önce hiç olmayanlara versin allahım.. Ama sana tavsiyem inşallah anne olunca sakın korunma eğer olursa hemen ikinci olsun. İki çocuk zor olur diye düşünme zaten bi süre eve bağlanıyorsun, zaten uykusuz kalıyorsun ha bir ha iki farketmiyor. İnan tek çocuk çok daha zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…