Gebe kalamayanlar buraya.....

Canim o kaar suruyosa daha ne istiyosun erken degil yani bide erken bosalmahla bi etkisi yok ama erken dedikce esin tam zevk almayabilir o yuzden erken bosal deyip durma:)))) hazzi alsi doyur yani:)))

Canim o kaar suruyosa daha ne istiyosun erken degil yani bide erken bosalmahla bi etkisi yok ama erken dedikce esin tam zevk almayabilir o yuzden erken bosal deyip durma:)))) hazzi alsi doyur yani:)))
ya ben çalıştığımdan dolayı gece oluyor ama hafta sonları doyuruyrum hafta içi yorgun oluyorum hastalarla uğraşkatn vüct çok yoruluyr şimdi sabah denicem bakaım :)

canım strese sokma strese soktuğundan gecikiyo olablir vede eniyi sonucu kan testnde alırsın bekle braz daha geç döllenmediler belki
Canim bat 8aralikti. Adet gecikmesi hc yaramam. Ben de adet olmaya yakin vct isim artar. Buna yoruyorum bu durumu. Gec dollenme ise henuz idrarda cıkmayablr mi diyosun?

ya ben çalıştığımdan dolayı gece oluyor ama hafta sonları doyuruyrum hafta içi yorgun oluyorum hastalarla uğraşkatn vüct çok yoruluyr şimdi sabah denicem bakaım :)
Canim calisiyosun tmm da kocani da mahrum etme o hazdan:))) bide hamile kalmak icin yada bu dusunerek iliskiye girme zevkine gir esinle o ani yasa ben oyle yapiyorum

Canim calisiyosun tmm da kocani da mahrum etme o hazdan:))) bide hamile kalmak icin yada bu dusunerek iliskiye girme zevkine gir esinle o ani yasa ben oyle yapiyorum
öyle yapcam artık yani ilk zamanlar çok takıyordum artk takmıyorum br doktor dedi brşey yok %90 6ay içinde kalırsın demşti bakalım beklyruz:)

canım beyn kendni hamile olmaya adepte edyr o yğüzden geç olablrsn takma üzülme benmde yazşım genç daha 22 oldum:) yeni:) benmde eşimn yaşı var 31:) senn kaç yaşında eşin sen kaç yaşındans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…