Gebe kalamayanlar buraya.....

ya nebiliyim adetinin kaçıncı günü başla dedi benm adetim 5 gün sürdü bu ay 2.günü gel başlayalım yardımcı olur dedi ama kist felan yok kısırlık olduğunu düşünmüyorum dedi enfeksiyon kist uğur vb yokmuş rahim endometriyum yumurtalıklar normalmiş progestrn hormonumda normaldi e2 hormonumda tsh da yardımcı olur hızlandırır başlayalım dedi bazı doktorlarda 1 sene bekle ondan sonra tedaviye başlarız dedi kafam karıştı
Canim.kac yillik evlisin ve kac aydir korunmuyosun

arkadaşlar birşey sorcam ben 8aydır evliyim ilk 3 4 ay idrar yolu enfeksiyonundan çocuk olmadı visonne felan kullandım adetm düzenli br doktor kisrt var dedi 4 doktora daha gittim onlarmyumurtanda normal endometriyumunda normal rahmde normal kist yok dedi. ama bugün br doktor br sıkıntı yok ama diğer ay adetinn2.günü gel klomen başlayalım normalde kalman lazımdı ama sıkıntı görünmöüyor yardımcı olur dedi bu şeklde olan varmı hiç.
Canim sekiz aylim evlisin daha erken ama dr daha iyi bilir tabi ama klomen adetin besinci gunu baslaniliyo benim uc ay oyle kullandim sabah aksam bi tane bes gun suruyo zaten sonra uc dort gun sonra yumurta takibi kac tane olusmjs kac mm onlara bakiliyo ve ona gore gun veriyo bi gun dgil bi gun iliski oneriyo bi hafta boyunca yani dort kez falan

arkadaşlar birşey sorcam ben 8aydır evliyim ilk 3 4 ay idrar yolu enfeksiyonundan çocuk olmadı visonne felan kullandım adetm düzenli br doktor kisrt var dedi 4 doktora daha gittim onlarmyumurtanda normal endometriyumunda normal rahmde normal kist yok dedi. ama bugün br doktor br sıkıntı yok ama diğer ay adetinn2.günü gel klomen başlayalım normalde kalman lazımdı ama sıkıntı görünmöüyor yardımcı olur dedi bu şeklde olan varmı hiç.
Canim ben mesela ikibucuk yillik evliyim bir yil korundum sonra alti ay korunmadim ol.adi sonrasi da dr a gittim ve suan asilama ya kriterlerim tutuyomus ama dr um normal kalmami istiyo bu ay da kalamazsam hsg cekilip asilama yapilcak

ya ben birde sağlık ocağında çalışıyorum anlattım dedi 1 1-5 sene bekle eğer olmazsa ilk eşin baktırsın ona göre başla ilaca erkekler gibi her zaman üretmiyor yumurtalık dedi yumurtalıklarını bitirme dedi.. yumurtalıklar bitiyormuş.
Bence bekleme ama git varsa bi sorun sende veya esinde cikar en azindan tedavi olursunuz ben alti ay bekledim sonrasinda gittim keske daha erken gitseydim diyorum simdi

ya canım anlamadım ben ben sağlık ocağında çalışıyorum burdaki doktor bekle daha 1 sene dolmamış erkekler herzman sperm üretr ama kadınların sayılıdır yumurtası bitirme yumurtanı önce eşin test yaptırsın ona göre kullan başla dedi ama 4 doktor kist yok myom yok rahim için felan normal dedi yumrutalıklarında normal dedi anormal br durum yok dedi bugünkide anormal yok ama klomen yazalım dahada kolaylaştırsın hamilelği normalde kalman lazımdı dedi geç kalablirsin dedi doktor daha erken kal dye dyrum dedi

Bence bekleme ama git varsa bi sorun sende veya esinde cikar en azindan tedavi olursunuz ben alti ay bekledim sonrasinda gittim keske daha erken gitseydim diyorum simdi
canım gittim e2 progesteronum normal tsh normaldi smear normaldı ultrasndada yumrutalıklar normaldi 1 sene bekle yani 1 seneni doldur olmazsa öyle yaptır dedi

ya canım anlamadım ben ben sağlık ocağında çalışıyorum burdaki doktor bekle daha 1 sene dolmamış erkekler herzman sperm üretr ama kadınların sayılıdır yumurtası bitirme yumurtanı önce eşin test yaptırsın ona göre kullan başla dedi ama 4 doktor kist yok myom yok rahim için felan normal dedi yumrutalıklarında normal dedi anormal br durum yok dedi bugünkide anormal yok ama klomen yazalım dahada kolaylaştırsın hamilelği normalde kalman lazımdı dedi geç kalablirsin dedi doktor daha erken kal dye dyrum dedi
Canim esinin tahlili yapilmadan sana neden klomen veriyo ki ya esinde soru varsa baktirin bi sorun yoksa klomen basla benimde herweyim normal ama klomene baslayacagim zaman dr um esimin de tahlilini istedi o da normal cikmisti

Diyecegim seneni doldur tabi ki ama sorunu ke dinde arama herseyin normalmis bide esin baktirsin sperm hareketliligi nasil sayisi ne kadar hersey normalse ona gore klomen kullan yumurtalarini buyutuyo

inş hayrlısıyla hepimiz alırız kucaklara 3 4 ay daha beklicez baakalım brde brşey sorcam erken boşalmanında etkisi varmı buna ben çalıştığımdan eşime erken boşal dyrum buda etki edermi toplasan 40 dakika sürüyr yalnış anlamayın beni zevke getrmesi 20 dakika boşalması 10 dakika felan

X