Gebe kalamayanlar buraya.....

Allahım şimdilik sabır akabinde hayırlı evlatlar versin canım. Zaten moralin bozuluyor olmuyor diye bi de çevre baskısı yokmu psikoloji iyice bitiyor çok iyi biliyorum

slm arkdsım ben pkolusun demedı dr zaten ben kısadan yazdım cok dr gıttım .yıne aynı durumda olan bı arkdsımla kendı kafamıza göre gıdıp kanal fılmı cekdırdık..o anestezılı ben anestezısız tercıh eddım ...onun normal benım sol tupum tıkalı görundu fakat acıyla spazm sonucuda öyle cıkmıs olabılır dendı...ilk baslarda esımde hareketsızlık vardı spermlerde..hangı dr agıttımse hepsı agız bırlıgı yapmısdı sankı ıkıncı cocuk ıstıyo olmam ve yasım 34 oldugu ıcın dırek tup bebek yönlendırıldım..fakat ben böyle bısurec yasamak ısdemıyorum normal yolla oalcagına ınanıyorum..hepımızın hakkında hayırlısıolsun ... okadar cok faktör varkiii..ama Allahın gucune sual olunmaz ol derse oluverır hersey...ve bırde kılom var benım karın bölgemde ılk dogumum sezaryandı sezeryan dıkıslerıme kadar bahane edıldı suan hepsı aklıma gelmıyor...uzun lafın kısası aslında cok yoruldum bu surecden ıstekısz bı sekılde son bı kez tedavı uygulamaya karar verdım..bana kadındogum drum verdı glukofen ve folbıol adetımın 1. gununden ıtıbaren ıcıyorum bugun 15 gun oldu mıde bulantısı vs hıc bır yan etkı olmadı bende tek etkısı su ıcme ıstegı olusduruyor bende muthıs sekılde bılmıyorum bıtenekadar kullanıcam hayırlısı gelısmelerı yazarım burdan ...

Arkadaşım bekleme süren dolmuş, bir kadın doğum uzmanına muayene ol, belki çok küçük bir sebeptir bulunur tedavi edilir.

Can'ım ağlama, üzülme kendini harab etme.

Allahım şimdilik sabır akabinde hayırlı evlatlar versin canım. Zaten moralin bozuluyor olmuyor diye bi de çevre baskısı yokmu psikoloji iyice bitiyor çok iyi biliyorum
Hiç sorma ya sorun eşimle oturdu ailesiyle konuştuk eşim dedi sorun bende niye sorun esimde dedik diye babası kızıyor yok oğlumda nasıl sorun olur sorun sende,oğlumu kandırıyon oğlum da mahsus diyo sorun bende,ağladım dedim sorun hangimizde olursa olsun ne fark eder eşim babasına dedi eşime baskı yapmayın diye bunu söyledim, adam herkesin yanında oturup diyo gelinim demiş sorun oğlundan var,yok ben inanmıyorum bence gelin oğlumu bırakıp gidecek ondan öyle diyor,ağladım dedim ben EŞİMİ 5 sene bekledim severek evlendik ben nasıl bırakırım eşimi,onlara göre sorun sadece kadında, erkekte asla sorun olmaz

Üzülme canım benim bekle gün doğmsdan neler doğar kayınpederin de istediğini söylesin illa ki bi gün o da susar mevla herkese layığını verir şüphesiz ki.

Üzülme canım benim bekle gün doğmsdan neler doğar kayınpederin de istediğini söylesin illa ki bi gün o da susar mevla herkese layığını verir şüphesiz ki.
Ya eşim için sunuyorum bir gün patlarım yakındır, hep bana laf atıyor ya adam kuzenim kaçmış diye hep bana diyo afedersiniz onlar o...pu illaki beni konuşturmak ya niyeti, dedim baba kusura bakma senin kafan rahat hep tartışma çıkarıyorsun bizim kafamızda bin bir türlü sorun var kavga edemicem dedim,büyükler sözde ama lafları cahilce çocuktan beter

canımmm yapmadık henüz.. bugün kontrolden geldik. 3335 kilomuşuz suyumuz azalmış.. pazartesi tekrar gidicemm ğbakalımmmm
Ayyy masallahhh , yaf kizlar benmi beslenmeyi bilmiyom .. Niye hic kilo alamiyom insallah bebis alir .... Ayyy insallah canim sizde tez zamanda kavusursunuz bebeginle , ne kadar guzel bi duygu...

Merhabalaarrrr uffff ne Valla güzel hamileler yaziyor buralara heves ediyorum çok bu ay da husranla sonuclanacak çalışmalarım nerde yanlis yapiyorum kizlar ben ateş ölçümü de yapıyorum üç. Dort gündür 36.8 36.9 37.2 36.6 gidiyor ama ne oldugunu anlayamıyorum bilen birisi beni aydinlatabilir mii

Allahım cehalet ne kadar kötü! Güzel niyetli arkadaşım benim, cahilin büyüğü küçüğü olmuyor. İnsan okumakla da cehlini kaldıramıyor. İnsanın vicdanı rehberi olmalı. Sen gönlünü ferahlandırrrr. Eşini seviyorsun eşin seni seviyor. Allah kısmet ederse bir de yavrunuz olur inşallah. Kuzum bir de haddime değil belki ama biz kadınların amaçlı çocuk doğurmak değil annelik etmekse çocuklar bazen anaların rahminde değil kalbinde büyür. Sahipsiz kalmış pek çok Bebek anaya hasrettir. Tıpkı bizim evlada hasret oluşumuz gibi.ö

Ayyy masallahhh , yaf kizlar benmi beslenmeyi bilmiyom .. Niye hic kilo alamiyom insallah bebis alir .... Ayyy insallah canim sizde tez zamanda kavusursunuz bebeginle , ne kadar guzel bi duygu...
canımmm hiç öyle düşünme.. alman gereken kiloyu alıyosunn tartıyaa 3 kez bakıyosun.. ne yedimde bu kadar aldım diye.. önemli olan sağlıklı b gebelik gçirmek ve bebeğe yarayışlı tüketmek.. bebişde iyise kilo hiç önemli değil.. inşallah hayırlısıyla kurtuluruz bizde.. gün azaldıkça stress çoğalıyo

İyi dileklerin için sağol canım daha fazla dayanamadım kalktım babamın evine geldim kafa dinlerim bi gün de olsa

Abla benim 26 kasım,,, son olarak bu ayı da yaz aralıkta hamiş diye yazarsın inşaallah

Kizlar anca vakit buldum dogm hikayemi yazmaya :) gecen hafta persembe gunu aksm yere uzandim yatiodm saat 9da karnima bi agri girdi bende sandim afedersinz midemi bozmusum :) esime dedim ki ben normal dogum yapmaycam karnima agri girdi gitti ayni dogm agrisi gibi korktm dedim. Nyse saat 9u 5gecerkn bkere daha gldi agri 9bucuga kadar 5dakikada bi gelmeye devm etti artik suphelendm esime dememistim evin icinde gezinmeye basladik esim kolumda. Ben wc ye gittim midem bozulmus diye ama yok normal midem iceri geldm esime dakika tut dedim saat 9.47 9.50 9.52 sıklasti agrilarim ama ole dayanilmaycak bi agri deil hemen esyalari ayarladik giyindm falan kaynim getirdi kendi arabasiyla bide kaynanam 3muz ciktik esimde arkadan geldi bizm arabayla onla gitmedik cnku ck panik oldu esim acile vardik saat kac hatirlamiorm ama 22.30sanirim dogumhaneye aldilar alttan muayne ettiler dogum baslamis dedi ebe agrinin cogunu evde cekmisin dedi sasirdm cnku ole bi asiri agri ckmedm nst ye bagladilr nst den cktm idrar verdim tekrar agri girdi kapinin onune comeldim kaldm ebe geldi hadi gidioruz die nereye desm doguma dedi olckmi dogm dedm insallah dedi bn yuruyorm dogmhaneye dgru ama dgru duzgn agrm yk masaya aldilar suyumu patlattilar ikin dediler dikissiz dogurcan ikindm ikndm yok kafa gozuktu dediler yinede az bi keselm dediler kestiktn sonra 3-4kez daha ikindm saat 00.15 ve Allah im nasil.bi guzellik oglum yavrum karsimda aldilar hemn sildiler karsima koydular oglusm aglio tabi bende ona bakmaktn ne aci kaldi ne baska bise.. Cok sukur dogumum cok kolay oldu kizlar rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…