Gebe kalamayanlar buraya.....

İnşallah güzel haberler ver bize Can'ım, bak burda bir arkadaşımız yazmıştı tüplerin biri kapalı birimde yarı açıkken hamile kalmış.
Rabbim nasip etsin zaten ilk işimin arasında an ve an yazıcam benim de öyle tüpümün biri açık biri kapalı dedi enfeksiyon nedeniyle olmuş açılmadı bi tanesi hsg de rahim bi film de yapışıkşık varmış gibi çıkmış doktor öyle dedi ama çok büyük bir sorun degil dedi ama ben endişeliyim aşıla ma da tutar dedi tutmadı çok umutlandırdı attı attı tutmadı (

Ben didik didik arıyorum var mı benim durumum da olup da hamile kalan bi tane bulamadım ama ben yazıcam allah nasip eder de inşallah umudu olsun insanların ben bulamayınca hüzün duydum çok :,(

Ben didik didik arıyorum var mı benim durumum da olup da hamile kalan bi tane bulamadım ama ben yazıcam allah nasip eder de inşallah umudu olsun insanların ben bulamayınca hüzün duydum çok :,(
Günaydın canım e tüp kapalıysa ameliyat olsana LAPAROSKOPİ ile kapalı ameliyat ediyorlar bana da sağ tüp dipten kapalı ameliyatla açacaklar ama açılmama ihtimali de var ümitlenme dedi bende herşeyi göze alıp ameliyat oldum çok şükür kapalı değil açıkmış hsg de rahim kasılmış kapalı görünmüş

benimkinide ekleyebilirsin canım unuttum söylemeyi prensimi adı KAAN :)

kadın olmak zorrrrr

Bilmem ki tatlım olabilir tabi görmüş geçirmiş insanlar neticede haklılar da yani dikkatli ol madem sende bekle bakalım az kaldı adetine dilerim bu sefer tutmuştur

Ya inşallah öyle dir benim ki de bana tek tüp de yeterli doğal gelik için eee hani demesi bir buçuk yıl oldu tık yok enfeksiyonlu bi rahatsızlık geçirmişim o yüzden yapışmış kapanmış tüpler sıvıyla açılmış hsg deki sağ ama sol kesik kesik tıkalı dedi eğer tedaviler olmazsa ameliyat eder açarım solu eğer açılmazsa alırım tüpü tüp bebek tedavisini etkilemesin dedibişe demedikaşılama oldum tedavi de bu tutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…