Gebe kalamayanlar buraya.....

Bilmem ki tatlım olabilir tabi görmüş geçirmiş insanlar neticede haklılar da yani dikkatli ol madem sende bekle bakalım az kaldı adetine dilerim bu sefer tutmuştur
Canım yaptım hareket etmedim pek kilo aldım 65 oldum 58 dim boyum 1.60 yani gebelikte olmadı bilmiyorum Hayırlısı ile rabbim bi nasip etse var yaa dileyin benden ne dilerseniz inşallah inşallah inşallah :) sıkıntımın bertaraf olması için La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.

mrb arkadaşlar bana yol gösterecek birilerine ihtiyacım var 1yıl 1 aylık evliyim ve evlendiğimden beri hiç korunmadık ve hamile değilim malesef hep bu ay olur umuduyla doktora gitmekten de kaçtım sizce geç mi kaldım doktor için? ne yapmalıyım sizce bir yol gösterin

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
Amine45 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
seyyav ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------13 Kasım-30.denemeKün Fe Yekün
cansu1109 ----------- ---27 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam
Kilim ve tohum --------8 Aralık-14.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09-------------------11 Aralık-19.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Totem motem hak getire
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------25 Aralık-30.denemeHsg filmi çektirecek

canımm benim misafir erken geldi. yeni bat 23aralık 7.deneme :*

ayyyyy teşekkür ederim :)

iyiyiz zeynom uğraşıyoruz sen nasılsın asıl neler yaptın sen anlat bebiş nasıl
çok şükür iyi abla yorgunlukla iş ev git gel devam ediyo...kalça kemiğim batmaya ısrarla her gün devam ediyo akşamları çok kötü oluyorum idare ediyoruz...aralığıda çalışıp bırakıcam inşallah rapor alıcam rapor bitincede çıkış alıcam çalışmıcam artık...onun dışında alışverişi bitirmeye çalışıyorum bi çanta kaldı onada karar veremiyorum o yüzden bide bana çamaşır oğluşun kıyafetleri falan hazır ...sen neler yapıon nasıl gidiyo

6 kasımda oldum bakalım bu ay ne zaman olucam 5 6 aralık gibi olabilirim

Arkadaşlar merhaba,ben 1,5 yıllık evliyim 32 yaşımdayım,2 gebelik kaybım var,bazı tahliller isteniyormuş genetik falan,Ankara da hastane ve doktor önerisi olan var mı acaba ?

Benim bat1kasim cnm

Kızlar benim adet başladı bugün malesef üzüldüm ama öncekiler gibi değil alıştım artık hatta artık bu konuyu tamamen unutmam lazım

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens Kaan bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
Amine45 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
ciftsariliyumurta -------13 Kasım-30.denemeKün Fe Yekün
seyyav ---------- ---5 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
Kilim ve tohum --------8 Aralık-14.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09-------------------11 Aralık-19.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Totem motem hak getire
nurun_ala_nur ----- ---20 Aralık-18.denemePrensesini bekliyor
cansu1109 ----------- ----23 Aralık-7.deneme Çalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------25 Aralık-30.denemeHsg filmi çektirecek

Kızlar benim adet başladı bugün malesef üzüldüm ama öncekiler gibi değil alıştım artık hatta artık bu konuyu tamamen unutmam lazım
cnm ya çok üzüldüm çok kötü o kırmızıları görmek ben de gün sayıyorum inşallah kısa zamanda tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin rabbim.üzülme geç olsun güç olmasın derler

Kızlar dua edin rabbim sabır versin nolur şu an çok kötüyüm eşimin ailesi bi yandan huzursuz ediyor şimdi de adet oldum moralim sıfır bi saattir ağlıyorum kendime gelemedim bi türlü, eşim de daha gelmedi herşeyden sogudum bi anda

Canım senin bekleme süren dolmuş biran önce doktora git. İnşallah yoktur ama eğer bir sorun varsa gecikmeden çaresine bakarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…