Gebe kalamayanlar buraya.....

Ben 29 yaşındayım, 2 yıldır istiyorum.
Oğlumdan dolayı sabahları çok erken uyanıyorum bu aralar ve genelde sabah namazını kılıp dua ediyorum (sabah namazı daha bi özel geliyor bana) sana da dua edicem inşallah. Gerçekten evlat sevgisi bambaşka.. Anne, baba, kardeş sevgisinin bile üstünde. İnşallah allahım sana tez vakitte evlat kokusunu, sevgisini nasip eder inan çok içten söylüyorum.. Ben ikinci olmuyor diye nasıl üzülürken bunu hiç tatmayanın üzüntüsünü, acısını, psikolojisini tahmin edebiliyorum..

Teşekkür ederim canımmmm.

Kilim ve tohum Yok canım ya ne üzmesi tabi paylaşacağızki sıkıntılar azalsın yarın kan testi yapcam adete 4 gün var daha ama merak işte ya bu ay diğer aylardan farklıydı ilkkez böyle oldum ama belki LAPAROSKOPİ olduğum için sol kasığım sızlıyor hep ama sonra diyorum laparoskopi den dolayı olsa diğer ayda olurdu niye bu ay rabbim isteyen herkese versin inşaallah,,,,

Kızlar ben röntgen günü üştmüşüm. Önce bogazim agridi bugün grip gbiyim. Hsg snrasi gebelik ihtimali artyr dye ilaç falan da kullanmadım.
Meyve yiyip duruyorum. Adaçyi, ihlamur, nar, kivi .. Kızlar bunlari yiyip icmemde sakınca var mi?

Adaçayı sakın içme canım o düşük yapıyo hatta gebelik düşünen kadın hiç içmemeli

hanımlar birşey sormak istiyorum ben cuma günü işe gidicem diye servis beklerken düşüp bayılmışım neyse hastaneye felan gittik bütün herşey temiz çıktı acaba gebelik var mı diye bu sefer şüpe ettik kan tahlili yaptırdık sonuç 1.20 çıktı ama daha benim adet olmama 11 gün vardı sizce erken yaptırdık diyemi böyle çıktı bu değerin yükselme ihtimali var mı 1 yıldır bebek istiyoruz ama doktorlar eşimde ve bende bir sıkıntı olmadığını söylüyorlar inşallah bu bayılmam bebek ile alakalıdır

çok geçmiş olsun canım bende hsg çektirdim ama bunların hiçbirini yaşamamıştım şükürler olsun.ne şiddetli ağrı ne kanama.sanırım herkeste farklı olabiliyor.bir daha gerek kalmaz hayırla sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz inşaallah.

Masallahhh canim ,insallh snde sag salim bebisene kavusursun.. Ya bacim nazar degmesin sen ne yedin boyle, masallah simdiden 2,900 olmus. Bi puf noktasi varsa bizede bildir

oyy maşaallah sizede :) Allah'ın izniyle duacıyız hayırla sağlıkla doğurmanız için sırayla hepinizin canım benim

oyy maşaallah sizede :) Allah'ın izniyle duacıyız hayırla sağlıkla doğurmanız için sırayla hepinizin canım benim
teşekür ederim canımmmmmmm:) darısı size olucak inşallah:)biraz iri bir bebeğim var doktorumda öyle diyor ya hayırlısı bakalım nasıl doğucak nasıl çıkacak ordan bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…