Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar hsg diye film var sorum şu.sgk hastanesinde çektiren varmı aletler eski olunca acıtıyormuş .özeldemi çektirsem ?fiyat bilen varmı?
Slm canım acı konusunda bi bilgim yok ama Iğdır da özel bulut hastanesinde 450 ye çektim narkozlu çektim korktuğum için

[QUOKaradut41, post: 43663022, member: 703477"]Kendimi çok kötü hissediyorum a ha da hasta olucam belirtilerim baş gösteriyor. Benim olmayacakmı ne olur bana bir gerçek mucize söyleyin tüpleri kapalı olan rahim de az yapışıklığı olup da tedavi olup yada olmadan hamile kalan var mı ne olur yardım edin de duyduğunuzu söyleyin[/QUOTE]
Slm cano nasılsın hasta oldun mu valla bi bilgim yok rabbim nasip etsin hepimize tüpler için üzme kendini bana da kapalı dediler LAPAROSKOPİ ameliyatı ol dediler ameliyatı oldum ama tüpler açık çıktı esimde varikosel varmış tedavi oluyor ilaçla senin esin test yada röntgen bisey yaptı mı

Narkozsuz 350 tl
Canım çok da acımıyor kapalı değilse tüplerin bence o kadar acımaz bazıları çok hassas o yüzden büyütüyorlar için rahat git devlete bi ağrı kesici iç çekilmeden önce geçer adet sancısı gibi zaten ben acı da az hissettim tüpler kapalı diye ama utandım çok. filmi çeken bay kadın doğum doktoruydu ve de stajerler de vardı dört filan yaşıtlarım dı o sebeple

A amorevole bacım rekora koşuyoz emin adımlarla

Canım ben hsg çektim ameliyat oldum bin şükür bi sıkıntı yok bat adet demek :* duam seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…