Gebe kalamayanlar buraya.....

Masallahhh :nazar: canim ,insallh snde sag salim bebisene kavusursun.. Ya bacim nazar degmesin sen ne yedin boyle, masallah simdiden 2,900 olmus. Bi puf noktasi varsa bizede bildir :KK15:
Allah razı olsun canımmm:) sizinde hayırlı doğumlarınız olur inşallah bizde sizde tüm bebek bekleyenler ve bebek için hamileleik için uğraşanların Rabbim yardımcısı olsun . vallahi ben toplamda 9 kilo aldım ama süt yumurta ceviz mus ilk 5 ay şeftali, ve halen devam eden meyve ile besleniyorum çikolatadan kekten pastadan uzak durdum ama sevmediğimden yani hamilelik öncesi en sevdiğim şeyledi ama hamile kaldığımdan beri canım istemiyor ve tiksiniyorum . çoookkk nadir kek çikolata yiyorum oda küçücük . bebeğim çok şükür normal besleniyorum amam iri bir bebek doktorumda iyi beslemişssin dedi ama ben süt yumurta peynir cevzi dışında bir şeyle beslenmedim sanırım bir normal insanın yediği yemek öğününden daha az yiyroum amam çok şükür alıyor kilo sanırım beni kemiriyor:) 3 kilo bebek 3-4 kilo su veplesenta olsa bana birşey kalmıyor kilodan zaten sanırım doğunca bir ay içinde eski kilomda olucam gibi geliyor:) inşallah :) öyle işte yani normal insandan farklı yemiyorum hatta az bile yiyorum ama günlük kesin bir yada iki çeşit meyve yiyorum normalde de yerdim aksatmadım meyveyi hatta bebeğim daha iri olmasın diye korkumdan canım istesede iki meyveden başka yemiyorum :)

Slm arkadaslar yardim edin lütfennnn deliricemm.. Bu sabah albi gebelik testi yaptim ikinci silik cikti sizce dogruluk payi nedir... Lutfen yardimmm

hanımlar birşey sormak istiyorum ben cuma günü işe gidicem diye servis beklerken düşüp bayılmışım neyse hastaneye felan gittik bütün herşey temiz çıktı acaba gebelik var mı diye bu sefer şüpe ettik kan tahlili yaptırdık sonuç 1.20 çıktı ama daha benim adet olmama 11 gün vardı sizce erken yaptırdık diyemi böyle çıktı bu değerin yükselme ihtimali var mı 1 yıldır bebek istiyoruz ama doktorlar eşimde ve bende bir sıkıntı olmadığını söylüyorlar inşallah bu bayılmam bebek ile alakalıdır
kendiniye dikkat edin. Umarim gebelikle ilglidir. 1 hafta snra bhcg baktirin.

Allah razı olsun canımmm:) sizinde hayırlı doğumlarınız olur inşallah bizde sizde tüm bebek bekleyenler ve bebek için hamileleik için uğraşanların Rabbim yardımcısı olsun . vallahi ben toplamda 9 kilo aldım ama süt yumurta ceviz mus ilk 5 ay şeftali, ve halen devam eden meyve ile besleniyorum çikolatadan kekten pastadan uzak durdum ama sevmediğimden yani hamilelik öncesi en sevdiğim şeyledi ama hamile kaldığımdan beri canım istemiyor ve tiksiniyorum . çoookkk nadir kek çikolata yiyorum oda küçücük . bebeğim çok şükür normal besleniyorum amam iri bir bebek doktorumda iyi beslemişssin dedi ama ben süt yumurta peynir cevzi dışında bir şeyle beslenmedim sanırım bir normal insanın yediği yemek öğününden daha az yiyroum amam çok şükür alıyor kilo sanırım beni kemiriyor:) 3 kilo bebek 3-4 kilo su veplesenta olsa bana birşey kalmıyor kilodan zaten sanırım doğunca bir ay içinde eski kilomda olucam gibi geliyor:) inşallah :) öyle işte yani normal insandan farklı yemiyorum hatta az bile yiyorum ama günlük kesin bir yada iki çeşit meyve yiyorum normalde de yerdim aksatmadım meyveyi hatta bebeğim daha iri olmasın diye korkumdan canım istesede iki meyveden başka yemiyorum :)
Masallah masallahh allah nazarlardan saklasn, insallah dogumunda kolay gecer... Bende aynen kek cikolata tatli seyleri pek yiyemiyom, eskiden vazgecemezdim.. Sut ve meyve yemeye calisiyom,yumurtayi bi turlu sevemedim gitti :-) suan daha hamileligin basindayim ama insallah bu defa normal kiloda dogar bebisim.. Cunku kizim baya kucuk dogdu 46 cm ve 2,540 kilo dokunmaya bile kiyamiyordum ufacik biseydi , ama suan allaha sukur yasitlarina gore daha uzun :-) ve 5,5 yasinda ...allahimmm sen cocuk isteyen herkese bu duyguyu mutlulugu nasip et

Slm arkadaslar yardim edin lütfennnn deliricemm.. Bu sabah albi gebelik testi yaptim ikinci silik cikti sizce dogruluk payi nedir... Lutfen yardimmm
Canim gunun gecmismiydi? Insallah hamilesindir , benimde ilk yaptigim test cok zor goruluyordu ama kaldikca koyulasti... Bi kac gun bekle tekrarla, allahim insallah nasip etmisdir

Uzun süre ilişkiye giremedik, zeytinyağı sayesinde biraz aştık gibi. şuan çocuk düşünüyoruz , zeytinyağının zararı olur mu sizce?
Bana yada çocuğun sağlığına?
Zeytinyağı olmadan denedik ama başaramadık malesef.
olmaz canım neden olsun eskiler yaralarına z.yağı sürermiş bende vajiliydim zeytinyağıuda sürdüm bebe yağıda sürdüm bi zararı olmadı

Masallah masallahh allah nazarlardan saklasn, insallah dogumunda kolay gecer... Bende aynen kek cikolata tatli seyleri pek yiyemiyom, eskiden vazgecemezdim.. Sut ve meyve yemeye calisiyom,yumurtayi bi turlu sevemedim gitti :-) suan daha hamileligin basindayim ama insallah bu defa normal kiloda dogar bebisim.. Cunku kizim baya kucuk dogdu 46 cm ve 2,540 kilo dokunmaya bile kiyamiyordum ufacik biseydi , ama suan allaha sukur yasitlarina gore daha uzun :-) ve 5,5 yasinda ...allahimmm sen cocuk isteyen herkese bu duyguyu mutlulugu nasip et
ayyy maşallah kızına seninde:)
teşekkür ederim umarım sağlıkla ikimizde bittiririz hamileleiğimizi:)

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Amine45 Amine45 ---------:110:---29 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@yusufseyma ---------- :110:---8 Kasım-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---13 Kasım-30.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:---27 Kasım-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum -----:110:---8 Aralık-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09----------------:110:---11 Aralık-19.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ftsch ftsch -------------------- :110:---15 Aralık-23.deneme :KK69: Totem motem hak getire:-)
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---20 Aralık-18.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@mdk35-----------------:110:----25 Aralık-30.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:

X