Gebe kalamayanlar buraya.....

Kizlarr.. Dogduk biz :) oglusum uyuyo suan bende iyiyim Biraz toparlanayim yazarm yine :)
Gözün aydın canım çok şükür sağ salim doğurdun rabbim sağlık mutluluk huzur içinde bir ömür nasip etsin inşaallah,,normal doğum mu yaptın? Nasıldı :KK66: dua et bize de

Kendimi çok kötü hissediyorum a ha da hasta olucam belirtilerim baş gösteriyor. Benim olmayacakmı ne olur bana bir gerçek mucize söyleyin tüpleri kapalı olan rahim de az yapışıklığı olup da tedavi olup yada olmadan hamile kalan var mı ne olur yardım edin de duyduğunuzu söyleyin

Eşime engel oluyorum onun üzüldüğünü görebiliyorum o da istiyor baba olmayı bazen diyorum. Ben ayrılayım çok seviyorum ama hakkına girmek istemiyorum. Bu düşüncelerim den haberi yok üç buçuk yıl oldu benim durumum da ki kimselerin çocuğu olmamış olsada ben duymadım

Eşime engel oluyorum onun üzüldüğünü görebiliyorum o da istiyor baba olmayı bazen diyorum. Ben ayrılayım çok seviyorum ama hakkına girmek istemiyorum. Bu düşüncelerim den haberi yok üç buçuk yıl oldu benim durumum da ki kimselerin çocuğu olmamış olsada ben duymadım
allah büüyüktür korkmaa ne hastalıgın olursa olsun allah nasip ettıkden sonra önunde daglar olsa duramazz

allah büüyüktür korkmaa ne hastalıgın olursa olsun allah nasip ettıkden sonra önunde daglar olsa duramazz
Çok yoruldum gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum. Her hasta olmaya yakın gözyaşım dinmiyor hem ağrı dan hem de negatif likten

Çok yoruldum gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum. Her hasta olmaya yakın gözyaşım dinmiyor hem ağrı dan hem de negatif likten
bak bende tedavı goruormm kolay hıc bı hastalık yok derdi veren allah dermanıda verır sen sabrını koru isyan etme bılıorm demesi çok kolay yaşayan kendı bilir her ay hüsrana ugramak nasl bişey bilirim ama aglıyarakda elımızden bişey gelmıoki agla agla kenıdımızı maf edıoruz

bak bende tedavı goruormm kolay hıc bı hastalık yok derdi veren allah dermanıda verır sen sabrını koru isyan etme bılıorm demesi çok kolay yaşayan kendı bilir her ay hüsrana ugramak nasl bişey bilirim ama aglıyarakda elımızden bişey gelmıoki agla agla kenıdımızı maf edıoruz
Rabbim isteyen herkes e düşmanıma bile sana da nasip etsin içinde de bana ne olur hayırlı sağlık lı olsun yeter bizler için sen ne için tedavi görüyorsun

Yaşınız kaç inşallah sonuç alırsınız benim bi aşıla oldu tutmadı daha da gitmedim ara vereli bir yıl iki ay oldu gitmedim
ben daha gencım yas 22 bn sınırdayım fsh degern de cok da kötü deıl aslında cok şükürklomen kullanıorm sımdı ıkıncı ayım yumurtam catladıbu ay kendılıgınden progestan dıye bır ılac verdı doktorm onu kullanıorm adete 1 hafta var fakat adet olacagımı hisseettım bugunn hrem akıntım var beyaz hemde elım ayagım buz gbı

X