Gebe kalamayanlar buraya.....

senin laparoskopi ne oldu canım
Canım ablam allah razı olsun merak edip sormuşsun,LAPAROSKOPİ ameliyatını oldum van'da özelde 500 TL ye bir ay 10 gündür oldum çok şükür iyileştim,rabbime bin şükür tüp tıkalı değilmiş hsg de rahim kasılmış kapalı görünmüş ameliyat esnasında göbekten içime koyulan kamera ve içten boşaltılan mavi suyun dışarı akması sevindirdi bizi açılmış iki tüpümdek,esimde varikosel çıktı bu ne ablam Dr lar ciddi bişey değil diyor eşim şuanda ilaç kullanıyor endol, trendol ve EVİCAP KULLANIYOR eşi kullanan var mı bu ilaçları işe yaradı mı

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@zeynepsibel------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@gamzeli es-------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sirinemm_lina -------:110:---22 Ekim-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Amine45 Amine45 ---------:110:---29 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@cansu1109 ----------- :110:---30 Ekim-5.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@mdk35-----------------:110:---4 Kasım-29.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@yusufseyma ---------- :110:---8 Kasım-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ciftsariliyumurta ----:110:---13 Kasım-30.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:
@ebrar09----------------:110:---15 Kasım-18.deneme:KK69:Çalışmalara devam

@nurun_ala_nur ----- :110:---17 Kasım-17.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@ftsch-------------------- :110:---19 Kasım-22.deneme :KK69: Totem motem hak getire:-)
@yaren92 ---------------:110:---24 Kasım-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
[ablam 28 ekimde bat oldu

merhaba kızlar bende pkoluyum ve 1.5 senedir evliyim 26 yaşındayım. en kısa sürede güzel haberleri alırız inşallah

hemen üzülme olur inşallah evet beklemesi gerçekten çok zor ama sabır dua et bol bol. Ne kadardır bekliyorsun doktorun ne diyor
Canım bir buçuk yıllık evliyim düşük yaşadım doktorum en az 6 ay yok sesi ve ocaktan sonra başla planlarını yap sesi ama planlı çok gittim olmadı boşladım umursamadım hamile kaldım fakat şimdi aklımdan çıkmıyor hep düşünüyorum Nasıl olcak hamile kalsam bile içime korku düşüyo ya yine düşük yaşarsam diye eşimde o yüzden temkinli gidiyo istemiyo ama ben çok istiyorum

Merhaba kizlar bende araniza yeni katildim gecen ay 22 sinde kimyasal dusuk yasadim bu ay cok farkli bir psikolojideyim her gece ruyamda bebekler goruyorum gecen ay en belirgin olarak siddetli bir bas agrisi yasamistim bu ayda bas agrisi yasamaya basladim calisiyorum ama kendimi ise veremiyorum ust uste kimyasal dusuk yasayan birileri var mi korkum o yonde

Merhaba kizlar bende araniza yeni katildim gecen ay 22 sinde kimyasal dusuk yasadim bu ay cok farkli bir psikolojideyim her gece ruyamda bebekler goruyorum gecen ay en belirgin olarak siddetli bir bas agrisi yasamistim bu ayda bas agrisi yasamaya basladim calisiyorum ama kendimi ise veremiyorum ust uste kimyasal dusuk yasayan birileri var mi korkum o yonde
CNM bende her gece rüyamda bebek görüyorum bu ay rüya değil gerçek gibi hissediyorum uyanınca o kadar etkileniyorum ki anlatamam. ben de 1 defa kimyasal gebelik yaşadım malesef. bende şu an iş yerindeyim ama aklım hep aynı yerde elimde olmuyor seni çok iyi anlıyorum benim 18. günüm daha çok var adetime senin kaç gün var

CNM bende her gece rüyamda bebek görüyorum bu ay rüya değil gerçek gibi hissediyorum uyanınca o kadar etkileniyorum ki anlatamam. ben de 1 defa kimyasal gebelik yaşadım malesef. bende şu an iş yerindeyim ama aklım hep aynı yerde elimde olmuyor seni çok iyi anlıyorum benim 18. günüm daha çok var adetime senin kaç gün var
Gecen ay normalde 17 sinde olmam gerekirken 22 sinde kimyasal dusuk yasadim bu ay 22 sine kadar daha 4 gun var beni anlayan birilerinin varligini hissetmek cok guzel tesekkurler

Gecen ay normalde 17 sinde olmam gerekirken 22 sinde kimyasal dusuk yasadim bu ay 22 sine kadar daha 4 gun var beni anlayan birilerinin varligini hissetmek cok guzel tesekkurler
ben tesekkür ederim cnm. 1,5 yıldır uğraşıyorum ben anlayan soran kimsem yok çevremde zaten yaşamayan bilemiyor takma deyip duruyorlar ama elde değil işte.içime ata ata bambaşka bi insan oldum zamanla buraya yazmak beni rahatlatıyor. inşallah hepimiz sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alacağız:)

ben tesekkür ederim cnm. 1,5 yıldır uğraşıyorum ben anlayan soran kimsem yok çevremde zaten yaşamayan bilemiyor takma deyip duruyorlar ama elde değil işte.içime ata ata bambaşka bi insan oldum zamanla buraya yazmak beni rahatlatıyor. inşallah hepimiz sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alacağız:)
Insallah canim benim Rabbim isteyen herkese verir aminnn

Slm iyi aksamlar regl olmama 4 gun var ve gun icerisinde bacaklarimda olan sisme aksamlari asiri boyutta oluyo ve zonkluyo ayni sikintiyi yasayan arkadaslar var mi

Arkadaslar mrb bnm de 7 aydir bebegm olmuyor hormon testi falan yapildi hersey normal bu ay yumurta takibne baslanildi yumurtlamissn 16sinda catlicak dedi doktor ki 15 ve 16sinda sddetli agrilarim oldu umarim catlasmistr pztsi progesteron testine cagrdi bu testi yptran var mi nedir neden yapilir

Slm arkadaşlar ben büşra 15 aydır evliyim ve çocuğum olmuyor çikolata kisti yüzünden iki yumurtaliklarimda 7 cm kist var ve doktorlar ya direk tüp bebek yada kapalı ameliyat diyolar hangisi daha iyi sonuç verir bilmiyorum cvp yazan olursa sevinirim

Canım bir buçuk yıllık evliyim düşük yaşadım doktorum en az 6 ay yok sesi ve ocaktan sonra başla planlarını yap sesi ama planlı çok gittim olmadı boşladım umursamadım hamile kaldım fakat şimdi aklımdan çıkmıyor hep düşünüyorum Nasıl olcak hamile kalsam bile içime korku düşüyo ya yine düşük yaşarsam diye eşimde o yüzden temkinli gidiyo istemiyo ama ben çok istiyorum
Canım sen boşuna bu kadar kendini üzüyorsun daha yeni evlisin, hem hamile kalmışsın tekrar olur merak etme hem öyle aklına kötü şeyler getirme bi kere düşük oldu diye yine olacak değil ya. Eğer doktor kontrollerin normalse hiç stres yapma moralini de bozma birkaç ay stresi çıkar hayatından bak hemen hamile kalacaksın inşallah hayırlısıyla da kucağına alırsın. Bende çok stres yapmıştım ama bu ay gerçekten rahatım inşallah faydasını görürüm

Slm arkadaşlar ben büşra 15 aydır evliyim ve çocuğum olmuyor çikolata kisti yüzünden iki yumurtaliklarimda 7 cm kist var ve doktorlar ya direk tüp bebek yada kapalı ameliyat diyolar hangisi daha iyi sonuç verir bilmiyorum cvp yazan olursa sevinirim
Kapalı ameliyat olursan her ay şansın olur Tüp bebek garanti değil ki

Ameliyat yumurta rezervini azaltıyor en iyi tedavi hamile kalmak. İstiyormuşsunuz da zaten önce tüp bebek deneyin bence

Arkadaslar mrb bnm de 7 aydir bebegm olmuyor hormon testi falan yapildi hersey normal bu ay yumurta takibne baslanildi yumurtlamissn 16sinda catlicak dedi doktor ki 15 ve 16sinda sddetli agrilarim oldu umarim catlasmistr pztsi progesteron testine cagrdi bu testi yptran var mi nedir neden yapilir
Yanlış bilmiyorsam düşük yaşamaman için yapılıyor ben de yaptırmıştım o dönem ama sormadım da niye yapıyorsunuz diye.

X