Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar bnde de polikistik over var hamile kalamıyrm 2 senelık evlıyım artık bu hastalık tan kurtulmak ıstyrm doktorum dırek olarak laparoskopi drıngg amelıyatını onerdı hormon vs almadan daha ıyı dıye dusunuyrm ama 4000 tl amelıyt hıc br sorununmuz yokmus bu amelıyttn sonra cok rahat hamıle kalırsın ddı mıktar cok gelıyr ama saglıgıma da donucem bılmıyrm ıyıce psıkolojım bozuldu ne yapayım karasızım PEKI BU POLIKISTIK OVER DOGUMDA ATILIYRMU BILIYRMUSUNUZ BANA YARDIMCI OLUN NOLUR FIKIR VERIN

kızlar bnde de polikistik over var hamile kalamıyrm 2 senelık evlıyım artık bu hastalık tan kurtulmak ıstyrm doktorum dırek olarak laparoskopi drıngg amelıyatını onerdı hormon vs almadan daha ıyı dıye dusunuyrm ama 4000 tl amelıyt hıc br sorununmuz yokmus bu amelıyttn sonra cok rahat hamıle kalırsın ddı mıktar cok gelıyr ama saglıgıma da donucem bılmıyrm ıyıce psıkolojım bozuldu ne yapayım karasızım PEKI BU POLIKISTIK OVER DOGUMDA ATILIYRMU BILIYRMUSUNUZ BANA YARDIMCI OLUN NOLUR FIKIR VERIN
Derya benimde bu hastaliktan piskolojm bozldu cok takiyrm kafama ama ameliyat olmaktan başka çaren yok eğer hamile kalirsan dogumla kistler atiliyo zaten ama sorun hamile kalabilmek zaten :-(

Derya bende doktorun muayenesine gidyrm ameliyatı özelde yapcam 7 bin tl dedi banaďa
Çikolata kisti
Derya bende doktorun muayenesine gidyrm ameliyatı özelde yapcam 7 bin tl dedi banaďa
Valla banada 7 bin tl çok geldi ama çocuğumun olmasi ve sagligim daha önemli bulabiliyosan hiç riske atma derim her doktora yapilcak bir ameliyat değil

Kızlar bugün doktora gittim ovülasyon dönemimdeyim muayeneden sonra kan geldi cok önemli değil dedi doktor ama sonrasında hala geliyor regl olmaya baslamısım gibi. Normal mi boyle olan var mı aranızda???

X