Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım senin ne kadar oldu evliliğin Allah herkesin gönlüne göre versin bizimde hayırlısyla inşallah :) Merveozden1010

Pisik kremi pudra ne varsa kullanıyorum bezi değiştirdik primaydi m olfixe geçtik insallah geçer bakalim
Pisik olusduysa kesinlikle hematen kremi tavsiye ediyorum kardesim ogluna dogdugundan beri kullaniyor hic pisik olmadi hafif kizariklik bile yok bence hemen alın etkili geçmiş olsun..

Pisik olusduysa kesinlikle hematen kremi tavsiye ediyorum kardesim ogluna dogdugundan beri kullaniyor hic pisik olmadi hafif kizariklik bile yok bence hemen alın etkili geçmiş olsun..

O kremide iyi diyorlar eczacı arkadaşım sudocrem önerdi oda etkiliymis ilerleme olmazsa onuda denicez şimdi pudra kullanıyoruz bakalim ise yariyacak mi

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam napyn nasılsın??
Arkadaşım hamile demiştim ya eşime söylerken kendimi tutamadım hıçkıra hıçkıra ağladım ve beni teselli etti sonra ben gittiğimde ne yapacak doktor diye sordu.. Anlattım şöyle böyle diye o zaman gideyim görüneyim ben bi dedi :KK51:
Öyle sevindim ki gitmiycem diyen adam gitmeye karar verdi.. İlk kez bu kadar açık ve net bir şekilde konuştuk eşimin testisleri aynı boyda değil ve bunu dert haline getirmiş durumda galiba kendine araştırmış şöyle yapcaklar böyle yapcaklar diyo.. İnş kötü bişey çıkmaz. Bide zamanı var neden diyodun dedim abimlerin önce olsun diye dedi ama normal olma şansları yokmş tüp bebek deniycekler yine dedim tamam gideyim görüneyim bende dedi. Çok mutlu etti beni:KK6:
gördünmü güzelim gitmem diyen adamı rabbim nasıl vesileler koyup kendi söyletiyor üzme tatlı canını.ben ne yapayım bu ayki adeti bekliyodum.Eşim maddi olarak hazırlayamazsam öteki aya kalır dedi. bende birşey demedim ne zaman nasipse o zaman diyorum.senin adınada çok sevindim biryerden başlamak lazım tabiki dilerim bahsettiğin konuyla alakalı değil olacağınıda sanmıyorum.spermlerin sağlıklı olması önemli bence.Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun imtihanlarımızı kolay eylesin canım benim.

Bendede kist vardı 12cm bir yumurtalikta diğer yumurtaliktakide 8cmdi kati kist amelyat oldum 2 seneönce tekrar küçük kistler oluştu sıvı kistler ilaçlarla geçti tekrarladı tabi 6-7kez 1.5 yıllık evliyim bebek düşünüyoruz fakat olmuyo kist vardı ilaçlarla geçti gebelik tedavisine basladk esimde bi problem yok yumurtalarmda çatlama problemi varmış catlatma iğnesi ve ilaç kullandım sonuç negatif doktorum aynı tedaviyi tekrarlicak ikinci tedavi sürecine basladk yine olmazsa rahim filmiyle tuplerime bakılacak hayırlısı arkadaşlar diyecek bisey yok hepimiz istiyoruz Allah doğru zamanımızı biliyor sağlık olsun hayırlısı olsun..
Şimdi birşey diyicem çok bilmiş olmak istemiyorum ama tecrübe ile sabit.Kist ameliyatları olmuşsun sonra yine tekrarlamış yine yine.çatlatma iğneleride kullanmışsın.Oldu ya yumurtan büyüdü çatladı ve döllendi ya tüplerinde tıkanıklık varsa neden doktorun rahim filmini önce çektirmiyorum.bence ikinci kez denemeden önce rahim filmini mutlaka çektir.Çünkü döllenen yumurta rahime doğru tüpten ilerliyor eğer tüpler normalse rahime ulaşıyor yok değilse Allah korusun tıkalı tüpte kalıyor ve bebek yaşayamacağı yerde büyüyüp tüpünü patlatıyor ki anne için tehlikeli bir durum.benim başıma geldi rabbim korudu sevdiklerime bağışladı.seni korkutmak için söylemiyorum ama er yada geç çekilecekse bu film.ikinci denemeyi yapmadan önce tedbir amaçlı çektir.Korkulacak bir işlem değil sonuçta.İstemem kimsenin benim çektiğim acıları çekmesini.Rahim filmi randevulu oluyor adet olunca arayıp randevu alabilirsin en geç adetinin 9.gününe randevu veriyorlar çünkü.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun hayırlı hekimleriyle karşılaştırsın hepimizi.

Kizlar ortalama 30 günde adet olurken son 2 aydir 36 ve 37. Gün oldum ilk ay antibiyotik kullaniyordum diş icin oyuzden dandim.gecen ay korunmayi biraktim hamileyim sanmistim 37 gun sonra oldum bu ayda calismalara basladik ama düzen degisti yumurtlamamda degisti nasil yakaliycaz yumurtlma gunumu
ya bir doktora gidip ultrason ve doktor eşliğinde yumurta takibi yaptırıcaksın ya da burda kullanan bazı arkadaşlar gibi yumurtlama testi yani ovi test alıp kendin evde takip edeceksin canım.başka türlü dengesi bozulmuş adetin yumurtlama gününü takip edemezsin.

X