Gebe kalamayanlar buraya.....

Anladim canim bende fazla tutmasindan korkuyorum bakalim olmadi arastrmaya giderim :/
Aynen bende fazla tutmasin zaten ilaclara veriyoruz fazlasıyla ücreti olmadi devletten çektirip ozeldeki doktoruma gösteririm sonucu hakkımızda hayırlısı olsun kafaya takmadan inançla tedavilerimiz güzel sonuç versin insallah...

Herkese merhabalar... Insallah herkes iyidir. Allahim burda bebek bekleyen herkese sen en kisa zamanda bebek nasip eyle, allahim herkesin dualarini kabul etsin insallah. ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam dun doktora gittim allaha sukur cok hareketli dedi daha minnacik ama zip zip zipliyordu :-) kistler daha duruyo bos kesede doguma kadar kuculecekmis insallah... Bizde 68 gram olduk boyumuzda 6,1 cm , buyuduk artik canim :-)

Merhaba allahım hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin inşallah Bizede dua edin bizde yaşıyalım bu duyguyu en yakın zamanda hayırlısıyla sizin duanız kabul olur Esoes1919
herr bebeğim kıpırdayışında onu her ultrasonda gördükten sonra diyorum ki rabbim sağ salim her isteyen bayana a nasip etsin inşallah hamile olanlara da sağ salim sağlıklı bebekler nasip olsun diye dua ediyorum RAbbim kabul etsin

Merhaba biz 2 yıldır evliyiz hiç korunmadik hiç hamile kalmadım 2 ay önce aşilama yaptık tutmadı doktorlar ikimizde de herhangi bir sorun yok diyo. ne yapmalıyım lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

benmde kızım 10 yasında ıkıncı ıcın 3 yıldır ugrasıyoruz. gecen ay rahimde yapışıklık oldugu anlaşıldı ıkı defa histereskopi oldum simdi adetimi bekliyorum inşallah bebeklerimize kavusuruz

Merhaba arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım Allah ıma çok şükür 14 aylık bir oğlum var sizinle paylaşmak istediğim şu;
Hemen hamile kalamadım ...
Kadınlar kulübünde görmüştüm Meryem suresini okuyup hamile kalanları ...
45 defa okumaya niyetlendim ve daha bitmeden hamiş kaldım:)))
Allahım herkese yaşatsın

Canım Merveozden1010 rahim filminde çektirdim polip çıktı bi hafta önce histereskopi çektirdim orda çıkmadı rahim temiz cikti coksukur

Slm kızlar . kızlar regılım 10 gun gecıktı . 5. gunu test yaptım negatıftı . hala adet olmadım bugun 10. gun sol kasık agrısı gögüs şişliği mıgde bulantım akıntım var ateşimde 37 oldu sızce olabılır mıyım ...........

kızlarrrr merhba tatil falan derken bayağı ara verdim yazmaya:) nasılsınız bakalım :)
ben ve bebiş çok iyi çok şükür:) dün kontrol vardı 31+3 deyiz maşallah:nazar::anneadayı::KK200: bebeğim 2150 gr ve 44 cm bebeğim 2 hafta önden gidiyormuş ve maşallah nasıl besledin dedi doktorum:) bizden böyle işte[/QUOTE maşallah canım nazar değmesin

Slm kızlar . kızlar regılım 10 gun gecıktı . 5. gunu test yaptım negatıftı . hala adet olmadım bugun 10. gun sol kasık agrısı gögüs şişliği mıgde bulantım akıntım var ateşimde 37 oldu sızce olabılır mıyım ...........
Ben oğluma hamileyken hiç bir belirtim yoktu, şimdi ise her ay hamilelik belirtilerini bariz yaşıyorum ama maalesef gebelik yok.. İnşallah gönlündekini nasip eder rabbim.. Hiç bekleme test yap derim

X