Gebe kalamayanlar buraya.....

Hoşbulduk.

Kızlar ovula testi aldım. Dün denedim ikinci tam yağlı olmasada gorundu. Birazdan tekrar yapıcam. İnşallah bu ay guzel haber alırız hepimiz. Gerçi üşütmüyüm baya burun falan akıyor ama inşallah bi eksik olmaz o yüzden

canım benim inan ağlayarak okudum yazdıklarını iş yerinden. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah tez vakitte bebeklerinin haberini verirsin bize. Soğan kürü bir nevi detoks,rahimi temizliyor. O yüzdendir o kadar sancı ve akıntı.

Hikayeni okudum canım allah yardımcın olsun tez vakitte sağlıklı, hayırlı evlatlar versin sana inşallah.. Üzülme kafaya takma demek çok kolay ama uygulamanın da cok zor olduğunu biliyorum

Hayırlı olsun bebeğin inşallah sağlıcakla kucağına alırsın.. Soğan küründen sonra hamile kalın galiba dimi? Peki ne kadar zaman bebek bekledin? Kusura bakma çok soru sordum ama ben soğan kürü uyguladım ama bi film fayda görmedim (dört dörtlük yapmadığım içindir belki)

Tşk ederim canım inşallah. Evet canım soğan kürünü uyguladığım ay hamile kaldım 6 aydı deniyorduk bende pko olduğu için sorun oluyordu ama allahıma çok şükür bu ay nasip etti inşaallah ttüm isteyenlere hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip eder.

İnşallah canım cümlemiz tez zamanda hasretimiz biter bugün geçti ağrılarım artık :)

Amin canım inşallah.. Benden sana nacizane bir tavsiye doğumdan sonra çok bekleme, korunma süresini uzun tutma hemen ikinci olsun. Benim oğlum var 4 yaşında 1 senedir ikinciyi bekliyorum ama gelmiyor malesef..

Hanimlar nerelerdesiniz? Kimsecikler kalmamis hayirdir topik kapaniyorda benimmi haberim yok? Kizlar ya bi sorum olcakti hamilelikte folik asiti nezamana kadar kullandiniz? Hamile kaldigim gunden belli aliyom suan biraksammi artik bilemedim... Cok alininca zarari olurmuki?

Hayırlı cumalar kızlar..
Hani eşimin kuzeniyle ben çocukluk arkadaşım evlenmişti ben yapmıştım aralarını söylemiştim burada hatırlayanlar bilir.. 2 ay oluyo nerdeyse evlendikleri beni aradı ve hamileymiş.. Çok sevindim mutlu oldum ama bi o kadarda üzüldüm kendim için.. Niye bizim yok diyekıskanmadım ama ne bileyim kendimi zor tuttum KVdeydim orada kalcaktık eşime yürü eve gitcem ben dedim..
Sonra eşime sana ve kendime kürler yapıcam içelim beraber deniyelim bu ay dedim.. Beni zorlama bişeye içmiycem istemiyorum zamanı gekdiğinde ben gidicem doktora dedi zamanı ne zaman dedim biraz daha var dedi.. Ve eltim önümüzde ki yaz tekrar tüp bebek deniycekmiş bunu söyledim eşime yok sıra bizde artık dedi. Neyin tüp bebeğin mi dedim tüp bebek aşılama ne gerekiyosa dedi. Böyle konuşunca biraz olsun içim rahatladı galiba zamanı evliliğimizin 2.yılı..
Bi 4 ay daha bekleyip görücez bakalım hayırlısı

kizlaaar bi bakin ben de gebelik tedavisi goruyorum, ve progestan kullaniyorum ama vajinam da acayip kuruluk ve kasinti var dayanamayacak hale geliyorum var mi bunlari yasayan yan etkiler arasin da yaziyo bu ama bilemedim normal mi 5 gun oldu baslayali durdu durdu besinci gunmu basladi bu

ciftsariliyumurta abla adet bitimim sonrası rahim filmi cekilecekmis doktorun öyle dedi bugün adet ikinci günü de hormon testi falan yapilacak korkuyorum nasıl oluyor yardım edin bana
Hormon testi için hiç korkma sadece kan alacak kanda bakacaklar.. Ama rahim filmini bilmiyorum çektirmedim. Bana doktorum direkt laparoskopi dedi onuda ben yaptırmadım korkuyorum çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…