Gebe kalamayanlar buraya.....

Slm kizlar . sol kasigimda agri ve batma sk idrara cikiyorum . cokk üşüyorum. Belime nadir agri giriyor . akintim var . atesim 36.9 uyku basladi 2 gundur de ne olabilir usuttum mu ki

sol kasigimda agri ve batma sk idrara cikiyorum . cokk üşüyorum. Belime nadir agri giriyor . akintim var . atesim 36.9 uyku basladi 2 gundur de ne olabilir usuttum mu ki
İnş gebeliktir ama ben son üç ay bu belirtilerle enfeksiyon yasadım artık beklentiye girmeme kararı aldım ama umarım gebeliktir belirtiler ikisinede benziyor iştah durumun Nasıl

İnş gebeliktir ama ben son üç ay bu belirtilerle enfeksiyon yasadım artık beklentiye girmeme kararı aldım ama umarım gebeliktir belirtiler ikisinede benziyor iştah durumun Nasıl
Guzel cnm farkli seyler istiyor ama beynime dur diyorum kilo almamak icin . cikolata seviyorum bu siralar. Bnde bu ay takip ypmadim unuttum salmistim taki regilim 4 gun gecti acaba dedim . bu aysallamistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…