Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın arkadaşlar
Kızlar açık bir soru olacak ama afedersiniz. eşiniz içinize bo.. dan sonra git gel yapmasımı gerekir hamilelik için, yoksa b... dan sonra hemen çıkmalı mı? Daha yeni vajiden kurtuldumda az acemiyim.

Merhaba hanımlar bende hamile kalamıyorum 1 yıldır rahim filmi hariç bütün testleri eşim ile birlikte yaptırdık hiç bir sorun yok yumurta büyüklüğü çatlaması gayet iyi dedi doktorlar ama gebe kalamıyorum rahim filmi de çok pahalı bu yüzden moralim çok bozuk benim gibi olan arkadaşlar var mı

Benim de öyle idi rahim filmi çok önemli devlette de olsa git çektir onda çıkıyor tüplerin kapalı çıkabilir inşallah çıkmaz da bu da gebeliği engeller rahimdr problem olabilir o yüzden git devlet hastanesi nde çektir

Ben de hasta oldum dün gece moralim çok bozuk neden olmuyor napıcam ben bildiğim bi şey var mı iki ay önce kırmızı soğan ve süt kürü yaptı benim bir tanıdığım iltihabı gideriyormuş onu denedim olmadı bi faydası.o kadar boşluktayım kim ne derse yapıyorum.

Devlet karşılamıyorum istanbulda oturuyorum bütün devlet ve üniv.hastanelerine sordum karşılamıyor. Çektirecem artık yapcak bişey kalmadı benimde adetime 1 hafta var inşallah olmam. kiloda etkiliyor mu acaba 98 kiloyum

Bilemiyorum kilo dan da olabilir mi ama ben üniversite de çekildim 2014 te beş kuruş vermedim allah sebep olanlardan razı olsun benim tüplerim kapalı çıktı.kilom 60 yaşım 25 evlendim kilo aldım 55 dim evlilik öncesi boyum 1.61 benim de olmuyor nasip biraz da çaba ben hiç istemedim çocuk evlendiğim zaman korunmadım da ama dua ederdim olmasın şimdi diye şimdi üç yılı aştı evleneli can atıyorum olsun diye

allahım tez vakitte çocuk isteyen herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar versin inşallah.. Önce Hiç olmayanlara, sonra kim kaçıncıyı istiyorsa versin rabbim aminnn
amin inşaallah cümlemize.vakti zamanı geldiğinde olacaktır üzme kendini ara vermek kendinde hata aramak niyedir.Her insanın kaderi yazılıdır senin ara vermenle alakası yok.yazında varsa ikinci evladın doğumu saati gelince olur zaten rabbim çok büyük şüphesiz.bende 39 yaşımda evlendim herkese göre geç evlenmiş oluyorum bu benim suçum değildir sanırım rabbim yazdığı vakit evlendim.nerden bilebilirdim ki ilk gebeliğim dış gebelik olacak sonra yumurta rezervim azalacak ve anne olmak için tüp bebek şansım bile %5 olacak diye.Bunları bir tek yüce mevlam bilir.O yüzden anne olmuşsun evladın var tabiki yine olsun ama evladın için her zaman şükürde ol diğeride varsa nasibinde sana verecektir rabbim.

Amin inşaallah

ya şimdi kilo etkiliyor dicem sana ama kilolu kız arkadaşım normal gebe kaldı.ne desemki ama tüp bebek tedavisinde bile sınır 76 kilo.gözümün önünde doktor kadının birine önce diyetisyene git klio ver öyle gel 76 kilonun altında olman gerekiyor demişti.elinden geleni yap sende bence kilo vermeye çalış tabiki boyun kaç bilmiyorum ama sağlığın açısından da kilon sıkıntılı güzelim.inşaallah nasip olsun sanada hayırlısıyla

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 6ay önce laparoskopı ameliyatı oldum ve ogünden beri korunmuyoruz ve 38 günde regl oluyorum en son 21 ekimde olmam gerekirken 28 ekimde oldum yumurta çatlamam takvime göre 12 ekim gözüküyodu sizde gebe kalma ihtimalim varmı üzerine adet görmüşken. Regl dönemlerim aşagıdakı gibidir konuyla ilgili yardımlarnızı rica ediyorum

Haziran 9-10-11-12. (37 ve 38 gün arayla)
Temmuz 15-16-17-18
Ağustos 21-22-23. 38
Eylül. 21-22-23 (32 gun)
Ekim 28.29.30.31 38 gün 8 gün gecikti adet)

ciftsariliyumurta ablam napyn nasılsın??
Arkadaşım hamile demiştim ya eşime söylerken kendimi tutamadım hıçkıra hıçkıra ağladım ve beni teselli etti sonra ben gittiğimde ne yapacak doktor diye sordu.. Anlattım şöyle böyle diye o zaman gideyim görüneyim ben bi dedi
Öyle sevindim ki gitmiycem diyen adam gitmeye karar verdi.. İlk kez bu kadar açık ve net bir şekilde konuştuk eşimin testisleri aynı boyda değil ve bunu dert haline getirmiş durumda galiba kendine araştırmış şöyle yapcaklar böyle yapcaklar diyo.. İnş kötü bişey çıkmaz. Bide zamanı var neden diyodun dedim abimlerin önce olsun diye dedi ama normal olma şansları yokmş tüp bebek deniycekler yine dedim tamam gideyim görüneyim bende dedi. Çok mutlu etti beni

Amin canım hep diyorum rabbim önce hiç olmayanlara versin.. Ben üzülüyorum tabi neden tekrar hamile kalamıyorum diye ama asla hiç çocuğu olmayanla kıyaslanamaz elbette nankörlük yapamam binlerce kez hamd olsun. İnşallah en kisa zamanda hayırlı haberlerini okuruz canım

Çok ü
Çok ümitlenme üzülürsün inşallah hamilesindir inşallah bütün yürekten dua ediyorum neden Laparoskopi olfun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…