Gebe kalamayanlar buraya.....

Biberonu kullanmazsin sanirim daha emzik veriyomusun peki. Yorulmusum valla kiz camlarim duruyo silincek ama yapamaycam sanirim :/
Camlara hic Elleme bebegin hatrina birak pis kalsin günah yav. Biberonu hastaneye yanima götürdüm sende götür belli olmaz ilk etapta hemen sütun gelmez benim bir haftaya azar azar artti o ara birkac gün günde iki kere mama verdim kullandim yine de.

Yok silemeycem zaten oglusum wc de bile rhat birakmiyoki :) cam zaten sildirmez biyere toplaniveriyo hangi mamadan verdin canm

Aptamil verdim ama dedigim gibi sadece takviye maksatli. Benimki dogdu hala top gibi yuvarlaniyor
Anne karninda nasilsa doguncada oyle olur diyolar benimki gayet sakin :) arada bi karnimda sıkısinca rahatsiz oldum gibisinden tekmeliyo babasi gibi agir kanli olcak sanirim :)

Anne karninda nasilsa doguncada oyle olur diyolar benimki gayet sakin :) arada bi karnimda sıkısinca rahatsiz oldum gibisinden tekmeliyo babasi gibi agir kanli olcak sanirim :)
Benimki muayenelerde hep uyurdu cok hareket etmezdi hatirlarsan simdi götü basi ayri oynuyor

Allah cikarabilecegi tum kolayliklari cikarsin karsina ablacim bugun tum hatir kapilari acik olsun sana dualarimiz hep seninle :)

aleykum selam
İnsallah bu gorusmeler hayirla sonuclanir senin icin ablacim rabbim su mubarek gunlerde kalbimdekini gonlundekini verir insallah

Ay nihayet arkadaşlar ben yeni üye oldum bir mesaj yazmayı bile beceremedim.benimde 15 yaşında bir kızım var ve 2.bebeği istiyoruz 2denememizde hüsranla sonuçlandı . bebeklerinin 2 Side 2,5 aylıkken kalp atışları durdu.ve kürtaj oldum.genetik taşlar yaptırdık eşimde ve ben birsey yok hersey normal çıktı ancak doktorum benim kan pıhtılaşmam varmış bir daha hamile kalırsan hemen kese oluşur olusmaz gel iğne yapalım dedi.ancak 7 aydır tüm denemeler boş çıktı. Yeniden hamile kalmak istiyorum.allah hepimize yardım etsin inş

Kiz benimkide muaynede kendine dokundurmuyo ultrasona girer girmez basiyo tekmeyi sevmiyo o karnima degen seyi :) zamanda gecmiyo ya dahada 1ay var :/
Pek yaramaz bunlar ya Geçer gecer son zamanlar cabuk geçiyor çünkü iş bitmiyor aslında uyuyabilseydim daha rahat gecerdi de...

Amin inşallah da benim bildiğim coraspin kullaniliyor hamile kalmak istediginde pihtilasman varsa sonra da hamile kaldiginda igne ile devam ediliyor bir baska doktordan da görüş alsan?

Pek yaramaz bunlar ya Geçer gecer son zamanlar cabuk geçiyor çünkü iş bitmiyor aslında uyuyabilseydim daha rahat gecerdi de...
Aynen uykusuzluk cok zor bide wc ye gidip gelmekten bazen ayaklarim agriyo zaten rahat yatma pozisyonu buluncaya kadar cisim tekrar geliyo :)

Aslında evet hiç araştırmadim,haklısın başka bir doktrun görüşünde alsam iyi olacak çok teşekkür ederim arkadaşım sağol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…