Gebe kalamayanlar buraya.....

Aynen uykusuzluk cok zor bide wc ye gidip gelmekten bazen ayaklarim agriyo :KK70: zaten rahat yatma pozisyonu buluncaya kadar cisim tekrar geliyo :)
Wc sıkıntim cok olmadi benim ama o uykusuzluk var ya... bir de gunduz de uyuyamiyordum ama simdi oyle mi kafami ystiga daha kymadan uyumaya basliyorum :-)

Canim ya evlendiginden beri ne kadardir denedin
Canim ben 7 yillik evliyim benim 5 yasinda bi kizim var, ikinci hamileligim icin 5 ay ugrasdim ve sonunda oldu allaha sukur... Insallah rabbim isteyen herkese nasip eder.. Peki ya sen ? Ilk bebis icinmi? Ne kadar zaman oldu? Allahim en kisa zamanda sizleri sevindirir

embriyosu iyi olup rahimi embriyoyu kabul etmeyen varmı aranızda? hiç bi sorun yok ama rahimde tutunmuyor embryom.bunu sanırım çözümü yok değilmi yani nekadar tüp bebek yaparsam yapayım tutmayacak diye düşünüyorum hep bi şans ya tutarsa diye yaptırmaktan yoruldum

Wc sıkıntim cok olmadi benim ama o uykusuzluk var ya... bir de gunduz de uyuyamiyordum ama simdi oyle mi kafami ystiga daha kymadan uyumaya basliyorum :-)
Ay ne guzel ya rahat rahat uyumak gibisi varmi bazen diyorum esime sirtimda snki yukle yatip kalkiyorum otururken bile oyle sirtima bisey yuklemisler gibi diyorum :) oglan da insallah rahat uyur da bende mişil mişil uyurm :) bunu yazarken tekme atti sanki cok beklersin sen uyumayi der gibi :)

merhaba arkadaşlar belki size umut olur diye benim hikayemi paylaşmak istedim. 2 yıldır bebek istiyoduk artık bebek arabası gördüğümde bile aglıyodum doktora gittim problem yok dedi. ama tedavi isterseniz bi hsg cektirdim dedi ve cok korkuyodum 1 yıl erteledim bu yüzden çok şükür ki agrısız yeni yöntemle çektirdim şişli ecomarda. problem cıkmadı doktora gittim ertesi ay aşılama yapalım dedi ve bende kabul ettim. ama cok umutsuzdum olmayacagını biliyodum :KK43: nitekimde tutmadı ama doktorum hsg cekildiğim için büyük ihtimal tutar diyodu nasip işte olmadı. bizde kendimizi bıraktık olmayacak diye aklımızdan çıkardık. işte o ay rabbim nasip etti adetim normadede gecikirdi 4-5 gün bu kez 9 gün gecikti test aldım şükürler olsun ki çift çizgiyi gördüm şuan 32 haftalığız kızımla ama plesenta pervia problemimiz var yani bebeğimin eşi aşagıda. nolur bana dua edin doğumdan bebeğimle birlikte sağ sağlim çıkalım inşallah. biraz uzun oldu kafanızı şişirdim ama dua dua dua sadece allaha sığının rabbim mutlaka nasibimize yazmıştır evlat. rabbim isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Ay ne guzel ya rahat rahat uyumak gibisi varmi bazen diyorum esime sirtimda snki yukle yatip kalkiyorum otururken bile oyle sirtima bisey yuklemisler gibi diyorum :) oglan da insallah rahat uyur da bende mişil mişil uyurm :) bunu yazarken tekme atti sanki cok beklersin sen uyumayi der gibi :)
Uyku rahat da tedirgin uyuyorsun iste :) bi de apse yapti göğsüm sola yatamiyorum ama bebisi gormek icin sola yatmam lazım :-/ olsun değiyor :)

Selamün aleyküm kızlar..
Bugün gezimiz vadı konyaya mevlana ve şems-i tebrizi hazretlerini ziyarette bulunduk.. Başta kendim olmak üzere sizler içinde bol bol dua ettim Allah kabul eder inşallah.. Çok güzeldi akşamda semazen gösterisine katıldık duygulanmamak elde değildi..
Rabbim dualarını kabul etsin inşaallah canım benim

X