Gebe kalamayanlar buraya.....

sağol canım. havuç suyunu iki ay içti eşim her gün. ama keçiyobunuzu özünü de içiyodu. saraçoğlu ikisini aynı anda kullanmayın demiş. acaba diyorum ondan mı yükselmedi değerler. lökosit de geçmek bilmiyo. onca antibiyotik fayda etmiyo. çinko selenyum arginin başladık. bir marankinin bitkisel macununu yaptık. bizim de bu ilaçlar bitsn artık bırakıcaz. ilaçlar başlı başına stres sebebi zaten. inşlllah darısı bizim olur :KK43: pek umudum kalmadı ama Rabbim bilir tabiki. birde nohut yemeğini çok yapıyorum ben. şifa Allahtan artık. bizim için de dua eder misin cnım hamilelelerin duası kabul olurmuş. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin sizin de inşallahhhh
amin cnm hepimiz inşallah evet bnd nohut yemeği çok yapardım hemde suyunu içirirdim ...havuca devam edin taze çıkıyo artık bide mevsimi geldi

iyi olaya çalışıyorum bu halimize şükür.benim bişey yaptığım yok aslında mayıs ayında bıraktım yumurta takibini üstünden 4 ay daha geçti kendi halinde yine bişey yok.sonunda bi gideyim dedim nisan ayıında oluşan kist duruyomu temizlendimi diye.evime yakın bi tıp merkezine gittim kadın muayene etmeden önce amh 0,57 benim dedim.kadında bana çocuğun olmaz dedi.sonra muayene etti ama yumurtalıkların çalışıyor gözüküyor sen bu amh testini yenile gel iyi çıkarsa devam ederiz çıkmazsa boşuna uğraşma demeye getirdi anlayacağın.
hemen herşeyi söylüyolar zaten biraz daha kendi haline bırak bakalım abla yada bi testi yenile istersen

Lökosit ve sıvılaşma dışında bi problem var mı
DSC_0794.JPG
DSC_0793.JPG
DSC_0793.JPG

Kizlar yerlesme veya lekelenme nasıl oluyor.dun bat gectigi icin test yaptim negatif bugun sabahta simdide hafif kahvemsi akinti oldu acaba sokuluyormuyum yoksa hayırlı haberler mi bilemedim.:KK39:o_O:emir_bebek:

Benim de 30 dk iste :) sabun tozu baska markalarin var da bu renk almıyor dediler ondan bu marlayi aldim. Kıyafetlerle battaniye attiysam koydum yumusaticu ne kadar az sey kullansam yikarken o kadar iyi bence
Yumsaticiyi ne kadar koydun peki canim onuda az koymusundur demi bide sey ya biberonla emzigi nasil aldin hangi marka yani bide bu emziklerde damakli damaksiz meselesi var hangisi daha iyi bilemedm

E
C

canım Rabbim tez Zaman'da nasip eder inşallah. Benim bir arkadaşım da seninle aynı durumdaydı ve o donasyon yumurtası ile yaptırdı. Çoook büyük bir sorumluluk ve kararlılık gerektiren bir şey. Annelik duygusu her şeyi bastırır. Dr unuz bahsetti mi donasyondan?[/QUOTEvet canım doktorumuz bahsetti ozaman yıkıldım zaten demekki durum bu kadar kötü dedim büyük Konuşmak istemiyorum ama pek düşünmüyorum Rabbim büyük umudum var olacak inş

cnm bnde anlamadım ki inat yapıyor işte. eşimde çok su içen biri ama bilmiyorum ki bi doktora gösterse en azından ilaçla lökosit geçer
canım benim eşimin 1 milyon üzerindeydi lökosit 3 ay antibiyotik kullandı ben sürekli c vitamini,e vitamini kürler falan ama düzelme olmadı. Sonra drumuz prostat iltihabı olabilir dedi ve ağır bir ilaç verdi. Sayıyı nasıl etkiledi bilemiyorum ama sıvılaşma süresi bol su ve bu ilaç sayesinde düzeldi. İnşallah sayıyı kötü etkilememiştir. Lökosit şakaya gelmez,morfoloji ve hareketi de etkiler. Eşin ihmal etmesin.

canım benim eşimin 1 milyon üzerindeydi lökosit 3 ay antibiyotik kullandı ben sürekli c vitamini,e vitamini kürler falan ama düzelme olmadı. Sonra drumuz prostat iltihabı olabilir dedi ve ağır bir ilaç verdi. Sayıyı nasıl etkiledi bilemiyorum ama sıvılaşma süresi bol su ve bu ilaç sayesinde düzeldi. İnşallah sayıyı kötü etkilememiştir. Lökosit şakaya gelmez,morfoloji ve hareketi de etkiler. Eşin ihmal etmesin.
Naptin testini tekrarladin mi

X