Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın canim ben giriyorum ama cok duramıyorum daha yeni kahvaltı yaptik ev beni bekliyor :-/
Ben devamli giriyorumda kimseler yok :/ gunde kac kez bakiyorm valla suraya gece devmli uynmktn bitkin dusuyorum bazen su siralar hic rahat degilm gece devamli rahat pozisyon aramaktn helak oldum

Ben devamli giriyorumda kimseler yok :/ gunde kac kez bakiyorm valla suraya gece devmli uynmktn bitkin dusuyorum bazen su siralar hic rahat degilm gece devamli rahat pozisyon aramaktn helak oldum
Allah kolaylık versin ben gece 5 dkda bir dönüyordum evi turluyordum elimde yastık :KK43: simdi de uyku var uykuya vakit yok :))

Kizlar Merhaba bana Yardımınız dokunabilirmi acaba başımdan 1 kürtaj geçti ve 3.ayimdan sonra adetlerim azaldı 7 8 aydır 4 gün oluyorum normalde 6.gun duş alırdım temizlenirdim miktarı bayaa azaldi sebep ne olabilir böyle sorun yaşayan varmı aranizda mmlik kistlerim var ve prolaktinim 30.01 çıkmıştı Mart gibi baktirdigimda yapisiklik yoktur diye tahmin ediyorum ama

Allah kolaylık versin ben gece 5 dkda bir dönüyordum evi turluyordum elimde yastık :KK43: simdi de uyku var uykuya vakit yok :))
Olsun ya yine enazindan beden rahat olur canim yarim saat uyusan rahat uyursun napalim bunada cok sukur. Bidaki ay benimde ama dogum zaman gecmek bilmiyo ya

Buyumusmuyuz teyzeleri:)

Eklentiler

• IMG_20151003_164208.jpg
    IMG_20151003_164208.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 61
X