Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaşlar dayanamadım test yaptım ama yoğunluktan ancak 1 saat sonra bakabildim acaba gördüğüm silik çizgi testin çizgisi mi yoksa iğnenin etkisi mi hala? İğneyi ayın 21 inde vuruldum bugün 12. Gün
canım burdan bısı gozukmuyor fotograf uzak kalıyor var gıbı gorunuyorsa mutlaka doktora gıt bılıyorsun senınle 12. gunler hep test yaptık ve sonuc negatıftı hadı hayırlısı ısallah bu ay olmustur ayy cok sevındım ıcımı bır sevınc kapladı mutlaka benı haberdar et aksama tahlıl yaptırmalısın bence

canım burdan bısı gozukmuyor fotograf uzak kalıyor var gıbı gorunuyorsa mutlaka doktora gıt bılıyorsun senınle 12. gunler hep test yaptık ve sonuc negatıftı hadı hayırlısı ısallah bu ay olmustur ayy cok sevındım ıcımı bır sevınc kapladı mutlaka benı haberdar et aksama tahlıl yaptırmalısın bence

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpeg
    image.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 49
eeee ozamn hadı hayırlısı bebegımız gelsın cokk mutlu oldum cok beklettı bızı allahın ıznıyle ayyyy keklık cook sevındım kan testı yaptırıcan dımı
Ya canım umutlanmak istemiyorum,iğnenin etkisi ya da 1saat snra bakabildim acaba buharlaşma çizgisi mi diye tereddütlerim var...:KK17::KK17::KK17:

offff:KK43: kızıcam sımdı iyi dusun ıyı olsun hep negatıf dusunceler cıft cızgıyı gormussun yaaa bundan guzelımı varrr hadı bakım ıs cıkısı haber beklıyorum :KK49:

offff:KK43: kızıcam sımdı iyi dusun ıyı olsun hep negatıf dusunceler cıft cızgıyı gormussun yaaa bundan guzelımı varrr hadı bakım ıs cıkısı haber beklıyorum :KK49:
Ay ne bilim ya umutlanmak istemiyorum ama umutsuz da olmuyor ki! bakalım eve geçerken test alayım da yapayım sabah tekrar. Onda da çıkarsa umutlanırım.

Bana da bi daki ay hormon testi yapcak bugün alttan muayane etti herşey normal güzel dedi sağda yumurtam varmş 18 m ama 20 olur yarin filan dedi ilişki önerdi gün aşiri haftaya Bi daha gitcem bide sağlk ocağinda yaptirmam için testler verdi.. Bide canim sana bişey sorcam bi parça almak istedi o ne oluyo ne için??
Smear icindir o 25 yas üzerine yapiyorlar onu. Siz bir hafta gün asiri degerlendirin çünkü yumurta gec de catlayabilir benim gec catladi.

Smear icindir o 25 yas üzerine yapiyorlar onu. Siz bir hafta gün asiri degerlendirin çünkü yumurta gec de catlayabilir benim gec catladi.

Kan sayımı hormon tiroid falan iki tüp alirlar anca :)
Öyle söyledi zaten gün aşiri diye gebelik öncesi testler dedi bana galiba bi daha ki sefere folik asit vercek sordu çünkü hayirlisi ya inş çabalarimiz boşa gitmez

Öyle söyledi zaten gün aşiri diye gebelik öncesi testler dedi bana galiba bi daha ki sefere folik asit vercek sordu çünkü hayirlisi ya inş çabalarimiz boşa gitmez
Allah'im hayirlarla getirsin bebegini inşallah :) ama sen folice basla yine de çünkü düşündüğün ay baslaman lazım

X