Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayirli akşamlar kizlar..
Eşimi ikna ettim yarin özelde kadin doğum uzmanina gidicem randevumu aldim bile
Peki şimdi ne olacak hormon testi yaptiramadim 3 gün, alttan muayane edecek belli ki, ya başka??ben şuan yumurtlama dönemine girdim sayilir onunla ilgili ne yapicak?? Ayy merak sardi beni kizlar sizlerde neler olmuştu??

Şükür :) canım alttan muayene sonra yapıyor önce bi hormonlara bakacak sonra gün verecek belki alttan bakar belki bakmaz doktoruna bağlı o hadi bakalım hayırlı haberlerle gel

Şükür :) canım alttan muayene sonra yapıyor önce bi hormonlara bakacak sonra gün verecek belki alttan bakar belki bakmaz doktoruna bağlı o hadi bakalım hayırlı haberlerle gel
saol canım ama hormon testi adetin 3. günü olmuyor mu?? diğer günlerde oluyor muydu??

Tekrar günaydın arkadaşlar. Bir konuda fikrinize ihtiyacım var,malum zamanla dr lardan daha fazla tecrübe kazanıyor insan araştıra araştıra. Ben eşime evde yapılan sperm testlerinden almıştım,malum bize lökosit ve sıvılaşma sorunu dediler,antibiyotiklerden dolayı da sayımız ml de 15-18 arası değişiyor. Dün testi yaptık ve eşimin semen örneği 15 dk içinde su gibi oldu. Acaba hastahane özensiz mi çalışıyor testi,kafamız karıştı. Başka bir hastahanede mi test yaptırsak???

ya takmamaya çalışıyorum ama illa beynin bi köşesinde duruyor. 1 sene oldu evleneli eşimde bende çok istiyoruz ama çok istediğimiz için olmuyor herhalde bende de yeterince stres var zaten :) iğne vurulduktan sonra gün aşırı ilişki dedi doktor ama biz sadece bi gün beraber olabildik vardır ALLAH'ın bir bildiği daha vakti saati gelmemiştir belki

Kizlar güaydin doktordan çiktim muayenemi oldum kistim filan hiç bir şeyim yokmuş Sağ yumurtam 18 m büyümüş büyük ihtimal 20 m olur çok güzel yarin filan çatlayabilir gün aşiri ilişki dedi ve sağlik ocağinda yaptirmam gereken testleri yazdi 10 ekimde yine gel yumurtan çatlamiş mi bakalim dedi korktuğum kadar yokmuş rahatladim

cnm bnm deneme 5 olacak

Hadi gozun aydin canim bak telaslanacak bisey yokmus bol bol ceviz incir finduk yiyin artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…