Gebe kalamayanlar buraya.....

ben iğne hiç vurulmadım. 6 sında vurulacağım. ama adet tarihine yakın isen bekle derim az kalmış nasılsa

OTE="Karabocugum, post: 42822164, member: 694703"]Insallah sende o pitir pitir kalp atisini duyarsin Son adet tarihim 6.08 idi , peki ya senin? Aramizda fazla yok herhalde [/QUOTE]
Cok
evet sonucun çok güzel hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin
Cok amin canim hepimiz saglik li bir sekilde aliriz insallah kucagimiza

Canm k.bakma anca musait oldum yazabildim. Cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin. Darisi basina inşallah Rabbim sana ve tüm isteyenlere bu mükemmel duyguyu yasatsin insallah. Oglusumun ismini Muhammed Eymen koyduk cnm :))
ismi hayırlı olsun inşaallah imanlı hayırlı ömürlü evlat olsun.boşver sen onu bunu ne zaman döncen ondan haber ver

Ablam insallah yarin kalp ultrasonla gorcem ve kapl atisini dinlicem, doktor hersey yolunda derse ozaman eklerim ne bilim doktor kotu bisey derde cabuk umutlanirim bosa gider falan :-(
haklısın canım ben işin o kısmını unutmuşum bizim hamişlerden sonra :) evet önce kalp atışı sonra gelsin bizim veletler :) hadi inşaallah güzel haberlerle gelirsin

amin cümlemize inşaallah çok geçmiş olsun

evetttt yakaladım takvimini çok güzel be bir bebeğimiz daha olacak Allah nasip etsin.Şimdi kiste falan sıkma canını diğer kese gelşimemişse kendini yok ediyor diye biliyorum sıkıntı yapma bakalım şimdilik ilerleyen günlerde doktorun takip eder zaten sende sorarsın arada.Hadi hayırlı uğurlu olsun bebemiz :)

ABLAAMM 28 EYLÜL DE BAT OLDUM BAT BİTİMİNDE LAPAROSKOPİ OLACAM UCRETİ NE KADAR SSK VAR ÖZEL DE YAPMAYACAM NE JADAR TUTAR ACABA @van DA YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM BİR bilgisi OLAN VAR MI

yeni beklediğin tarihi yazmamışsın.ayrıca ssk da laparoskopi olursan ücret ödemiyorsun özeli bilmem.ne için yapıcaklar kapalı ameliyatı

test yapmana gerek yok bence gününü beklemende fayda var ama sen bilirsin çok merak edersen yaparsın.inşaallah güzel sonuçlanır bekleyişin

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
B Benbirlaydii -------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ağustos-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------28 Eylül-11.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeBu sefer doktora gitmekte kararlı hayırlısı
cansu1109 ----------- ---3 Ekim-4.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 -----------6 Ekim-10.deneme Sabırla bekliyor
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
@ebrar09-------------------19 Ekim-17.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire

Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam

Benimde bu ayki umutlarim yine gitti dün geldi kırmızılar

Canim cok tesekkur ederim :)) ben 1 hafta sonra memlekete ailemin yanina gidecm 1 yil oldu annemlere gitmeyeli orda 1 ay kaldiktan sonra istanbula donucem insallah :) artik o zaman goruselim yaa :))
yeni bat tarihin ne söyle bakayım :) üzülme hemen surat düşmüş hayırlısı napalım bu ay nasip değilmiş bak benim 29.deneme olmuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…