Gebe kalamayanlar buraya.....

Yapma zaten kuzum ben bebise yaramiyor diye en basta yapmıyorum zaten. Belini yormayacak kadar yürü yeter maksat bacaklarin kaslarin hamlamasin
Hamileligmden beri 2kere pohaca anca yaptim ki hamilelikten once devamli kek borek yapardim dunde bi tatli yaptim o kadar baslarken yapabilcekmism gibi geliyo basladiktan sonra pisman oluyorm :)

Hamileligmden beri 2kere pohaca anca yaptim ki hamilelikten once devamli kek borek yapardim dunde bi tatli yaptim o kadar baslarken yapabilcekmism gibi geliyo basladiktan sonra pisman oluyorm :)
Bende sütlü tatli yapayım bari hazir aklima gelmişken :) ben kisin yapıyorum öyle şeyler esim gelmeye yakin zaten koklaya koklaya giriyor eve :)

Bende sütlü tatli yapayım bari hazir aklima gelmişken :) ben kisin yapıyorum öyle şeyler esim gelmeye yakin zaten koklaya koklaya giriyor eve :)
Evet yazin yenmio zaten fazla kisin iyi gidio kilolarda ondan kalio zaten :) sutlu tatli iyi oluyo ya haftada bir bende yaparm hem yararli zaten bebislerede

aralıktan beri bebek istiyoruz olmadı... bu ay gecikti gittim dr a test yaptı prolaktin yüksek ! bu yüzden olmuyor dedi kızımda hiç zorlanmadan hamile kadım (büyük şansmış şimdi anladım) bu kez olmadı. çok yüksek değil ama engel işte prolaktini yüksek olup hamile kalabilen var mı?

@pembebasliklikiz kullanmıştı ilaç sonra hamile kaldı yanlış hatirlamiyorsam.. İlk gebeliğin hemen olduğuna gore tek engel prolaktin gibi gorunuyor o da ilaca bakar gerisi de nasip

Canim o hormonun dusmesi bi dostinexe bakar sikinti yapma cabuk dusebilen oynak bi hormon o. Doktorun ilac verdi dimi?

Offff kizlar yaaa, napsam acaba ya :-( cok fena bogazim agriyo burun desen biyandan calisiyo tir tir titriyom, cok fena soguk aldim

Uyuyamadim ki bunaldim havadan dolayi sacim bile terlemis :-/ pazara ciktik kafam sisti bagiracaktim orta yerde susun artik diye. Pazarda tezgahtarlarin bagirmasi yasaklanmadi mi ya.
Aslinda yasaklandi ama kim uyuyoki onlara bagirmalari cok gereksiz zaten etikette yazio hersey bagirinca daha benim gidesm gelmiyo :) bazen oyle bi bagiriyolar ki aniden bosluguma gelio sıcriyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…