Gebe kalamayanlar buraya.....

Evet doktor olayını falan da düşündüm hep. Demin aradım yine bakalım inşaallah bugün dönüş yaparlar. Senin saatler çok iyi canm benm burası fazla sen memur stili ne güzel burası sabah 8.30 akşam 7.30 cumartesi pazar yok. Ama kış saatine geçtiklerinde sabah 8.30 akşam 6.30 cumartesi de 1e kadarmış. İlk başta çok fazla geldi saatleri hâlâ da öyle gerçi de napalım bundan iyisi Şam'da kayısı yani :))
bz resmi tatillerde de kapatıyoruz bu yönden iyi bnm ki cano evli bayan için ne olursa olsun özelde çalışmak gerçekten zor ama hayat şartları mecbur bi yerden tutunuyosun inşallah çağırırlar

Bi doktora sor hele belini hamilelikle alakali fitik olabiliyormus
Hamilelikten oncede vardi bende canim ama korunmadigm icin emar cektiremedm burda emar gunu almk iskence adetimin bittigi zamn gitmistim doktor emardan gun al dedi ama korunmuyomusun 2-3gune alabilirsen al 1hafta sonraya falan verirlerse alma sakin dedi onlarda 1 hafta sonraya falan verdiler oyle kaldi oda

Hamilelikten oncede vardi bende canim ama korunmadigm icin emar cektiremedm burda emar gunu almk iskence adetimin bittigi zamn gitmistim doktor emardan gun al dedi ama korunmuyomusun 2-3gune alabilirsen al 1hafta sonraya falan verirlerse alma sakin dedi onlarda 1 hafta sonraya falan verdiler oyle kaldi oda
Yok ya emara gerek olacağını sanmıyorum diger topikte bi arkadas anlatmış sikintiaini da doktor ortopediye gondermisti duruma gore dogum yapacakti sezeryan oldu sonunda

Yok ya emara gerek olacağını sanmıyorum diger topikte bi arkadas anlatmış sikintiaini da doktor ortopediye gondermisti duruma gore dogum yapacakti sezeryan oldu sonunda
Ben doktoruma desem normal olabilir son zamanlar der biraz is yapsam agriyo hele agir is yapsam agridan kopuyo hatta suan yine iyi oncekinde cok agriyodu tutuluyodu yureyemiyodum bunda o kadar degil yne hamur isleri hic yapamiyorm yapsmada agriyo acisi cikiyo

Oyyy sen unuturmusunn hicc.... Biz 80lere geldik... De sana kalmiss 9 gun normalmi olcak canim... Bu arada ozeline bi bakk derim:KK66:
Bakarim şimdi :) benim kecim kanala girmedigi icin doktor sezeryan olabilirsin desi de bende bi baska doktora goruneyim dedim bakalım o ne diyecek illa sezeryansa perşembe olurum sanırım ama normal olsa daha iyi tabi

Ben doktoruma desem normal olabilir son zamanlar der biraz is yapsam agriyo hele agir is yapsam agridan kopuyo hatta suan yine iyi oncekinde cok agriyodu tutuluyodu yureyemiyodum bunda o kadar degil yne hamur isleri hic yapamiyorm yapsmada agriyo acisi cikiyo
Yapma zaten kuzum ben bebise yaramiyor diye en basta yapmıyorum zaten. Belini yormayacak kadar yürü yeter maksat bacaklarin kaslarin hamlamasin

Bakarim şimdi :) benim kecim kanala girmedigi icin doktor sezeryan olabilirsin desi de bende bi baska doktora goruneyim dedim bakalım o ne diyecek illa sezeryansa perşembe olurum sanırım ama normal olsa daha iyi tabi
Hahaa... Yavrucak yolu bulamadimi napti... Hayirli dogum olur insallah canim.. Kucagina almana cok az gunler kalmis.m oyyy oyy rabbim doya doya sevmek naaip etsin...

X