Gebe kalamayanlar buraya.....

Bagirinca gitmiyom zaten. Ayagimi de ezdi ablanin biri :-/ neyse dolabi doldurduk ne olur ne olmaz diye :)
Kizz en sinir oldugum sey ayagima basmalari valla deliryom o zaman pis pis bakyom yada laf soyluym cok kalabalik oluyo bazen inanki karnimi elimle kapatym carpabiliyolarda cunku

Hanimlar bisey soylicem , tabiki evladin erkegi kizi fark etmez yeterki saglikli ve hayirli bi evlat olsun ama kizlarin yeri bi baska yaaa .benim fistik kalkmis sabah babasini uyandirmis: hadi baba anneme supriz yapalim kahvalti hazirlayalim demis ... Dolabda ne bulmussa masaya indirmis tursu bile allahim insallah burdaki herkese evlat nasip eyler , heleki kiz cocugu bambaska

Kizz en sinir oldugum sey ayagima basmalari valla deliryom o zaman pis pis bakyom yada laf soyluym cok kalabalik oluyo bazen inanki karnimi elimle kapatym carpabiliyolarda cunku
kalabaligi yara yara yurudum dun kimse carpamadi da beklerken ezdi :-/ normalde umursamam da acidi dedim artik canim tatli oglum var yani :)) bebis kucukken daha cokkorkuyordum biri carpacak diye simdi insanlar kaciyor zaten

kalabaligi yara yara yurudum dun kimse carpamadi da beklerken ezdi :-/ normalde umursamam da acidi dedim artik canim tatli oglum var yani :)) bebis kucukken daha cokkorkuyordum biri carpacak diye simdi insanlar kaciyor zaten
Burda kimse cekilmio valla bol bisey giyersemde hamile oldugumu anlamiyolar kimse yol falan vermiyo dar giydigim zamn belli oluyo o zaman carpsalar bile soyle bi bakiyolar ayy pardon falan diyolar anlamadiklari zamanda pis pis bakisyoz

Canim o hormonun dusmesi bi dostinexe bakar sikinti yapma cabuk dusebilen oynak bi hormon o. Doktorun ilac verdi dimi?
evet ilaca cuma akşamı başladım fakat normalde tam tablet kullanılan ilacı yarım verdi. gerçiii vardır bir bildiği muhakkak umarım düşer bir an önce

Burda kimse cekilmio valla bol bisey giyersemde hamile oldugumu anlamiyolar kimse yol falan vermiyo dar giydigim zamn belli oluyo o zaman carpsalar bile soyle bi bakiyolar ayy pardon falan diyolar anlamadiklari zamanda pis pis bakisyoz
Ay bu ara arabadaykn zir tutuyorum kendimi yola atlayan yayasi arabalisi herkese ters ters bakıyorum kaza yapcaz diye aklım çıkıyor zaten. Arabaya ya haydar ya levye koycam bu gidişle ya da dogurmam lazım

Ay bu ara arabadaykn zir tutuyorum kendimi yola atlayan yayasi arabalisi herkese ters ters bakıyorum kaza yapcaz diye aklım çıkıyor zaten. Arabaya ya haydar ya levye koycam bu gidişle ya da dogurmam lazım
Sen yine iyi ben camdan cikip bagiryom esim kiziyoda oyle giryom iceri :) bizim arabada bagajda var sopa :) her ihtimale karsi :)

bz resmi tatillerde de kapatıyoruz bu yönden iyi bnm ki cano evli bayan için ne olursa olsun özelde çalışmak gerçekten zor ama hayat şartları mecbur bi yerden tutunuyosun inşallah çağırırlar

Yok burası da öyle aybaşı yılbaşı resmi dini ne varsa tatil veriliyo sadece çıkış saati biraz fazla. İnşaallah canm yarın ola hayrola artk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…