Gebe kalamayanlar buraya.....

cano naptın tekrar resim koyduğuna göre barış olmuş..bn en son hiç görüşmüyosun biliyodum kaçırdım konuları giremedim

3 senedir korunmuyoruz hapı bıraktıktan sonra bir süre adetlerim düzensiz oldu son 3-4 aydır düzenli
ben hiç hap kullanmadım korunmayı bırakalı 3ay oldu benim de ,bunca yıldır saati bile şaşmayan adetim 3aydır düzensiz.4.ayım bu ay rabbim ne zaman derse o zaman biliyorum ama gene de insan takılıyor.

ben hiç hap kullanmadım korunmayı bırakalı 3ay oldu benim de ,bunca yıldır saati bile şaşmayan adetim 3aydır düzensiz.4.ayım bu ay rabbim ne zaman derse o zaman biliyorum ama gene de insan takılıyor.
Aynen canım geçen ay adetime yakın kasık ağrılarım olmuştu bende hamileyim diye sevinmiştim test yaptım negatif çıktı bu ay ki adetim 2 gün sonra hiç bir belirtim yok

Aynen canım geçen ay adetime yakın kasık ağrılarım olmuştu bende hamileyim diye sevinmiştim test yaptım negatif çıktı bu ay ki adetim 2 gün sonra hiç bir belirtim yok
benim de bu ay hiç bi belirtim yoktu hatta düzensizleştiğinden beri sürekli öne gelen adet 2gün gecikti tam o gün test alacaktım ki kırmızı kartı yedim bütün umutlar fos çok üzüldüm ama toparladım çok şükür vardır bi hayır

başka çocuğun var mı

Ttlm foto koymuşsunnn yoksaaaaa :) valla cok sevinirim ttlm emin ol. Sizden sonra en çok sevinen ben olurum. Aynı şükür okulla ugraşıyom işte. Beni boşver ayrntı istiyom ben mi kaçırdım ki bayadır girmiyom. Ay heyecan yaptım

Merkezde bir iki olay oldu ama insan yine de tedirgin oluyo işte. Elden bi şey gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…