Gebe kalamayanlar buraya.....

Ya hanimlar kan sonucum cikti ama benim icim pek rahat degil :KK43: bana sanki dusuk gibi geldi , 5 gun gecikti adetim ve 646 cikti ... Hamisler sizde kacinci gun kacti? Lutfen yardimci olun
hayır değerin düşük değil gayet güzel sanırım şimdi iki günde bir kan baktırman lazım önümüzdeki 1 hafta boyunca.ondan sonraki haftada galiba kese için doktora gitmen gerekiyor

iyi akşamlar bir sorum olacak fikir ve tecrübe sahiplerinden yardım istiyorum 15 ay önce düşük yaptım 13 aydır çocuğum olmuyor 1 hafta önce çatlatma iğnesi vuruldum 2 gündür midem bulanıyor acaba iğnenin etkìsì mì
şimdi kritik bir soru.bende çatlatma iğnesi 2 kere kullandım hiç mide bulantısı yapmadı bana.ayrıca daha vurduralı 1 hafta olmuş.zaten çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 36 saat içinde ilişki olması lazım.geri kalır sana döllenme için 4-5 gün.döllendiğini düşünürsek eğer döllenen yumurta tüpten geçip rahime inmesi ve yerleşmesi zaten 5-6 gün sürüyormuş.yani mide bulantısı yaşayabilmen için (gebelikten dolayı) yumurtanın rahime inip implantasyon yani yerleşme yapıp bhcg hormonu salgılamaya başlaması gerekir ki o bile 24 saat içinde oluyor diye biliyorum.tıbbi takibe göre mide bulantın bundan dolayı olmaması lazım.acaba sen ister istemez stres yapıyor olabilir misin canım.umarım döllenme olmuş ve gebesindir.

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: Prens Alper :KK37:bekliyoruz
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: Prens Mert :KK37:bekliyoruz
B Benbirlaydii ----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: Prens Buğra Miraç:KK37:bekliyoruz
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: Prens Mehmet Eymen:KK37:bekliyoruz
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek::KK200: Atışını :KK37:bekliyoruz
lolita555 lolita555 -----------------:110:---24 Haziran-5.deneme:KK69:Çalışmalara devam
gamzeli es gamzeli es -------------:110:---3 Ağustos-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---29 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---30 Ağustos-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam

Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ağustos-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---14 Eylül-9.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---17 Eylül-15.deneme:KK68:Prensesini bekliyor
@ebrar09----------------:110:---22 Eylül-16.deneme:KK69:Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---23 Eylül-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ftsch ftsch -------------------- :110:---28 Eylül-20.deneme :-) Hala totem yapıcam der
A amorevole ------------------:110:---01 Ekim-28.deneme:KK69:Çalışmalara devam
cansu1109 cansu1109 ----------- :110:---3 Ekim-4.deneme :KK69:Çalışmalara devam

Karabocugum Karabocugum Cnm hyrlı olsun hiç düşük diye düşünme neresi düşük gı evham yapma ttln bosuna. Darısı kucağına almaya insallah. umutbitmz umutbitmz masallah de bebişine de kendine de nazar olmasın.
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta Zümrüt kuşum hic tadım yok haberler ülke hali hiç iç acıcı değil. Vatan evlatları gitti boyle giderse de gitmeye devam edecek. Rabbim korusun önce askerimizi polisimizi. Sonra hepimizi. Çok üzgünüm tadım tuzum kalmadı.
A amorevole ttlm sen ne yaptn nasılsn

Karabocugum Karabocugum Cnm hyrlı olsun hiç düşük diye düşünme neresi düşük gı evham yapma ttln bosuna. Darısı kucağına almaya insallah. umutbitmz umutbitmz masallah de bebişine de kendine de nazar olmasın.
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta Zümrüt kuşum hic tadım yok haberler ülke hali hiç iç acıcı değil. Vatan evlatları gitti boyle giderse de gitmeye devam edecek. Rabbim korusun önce askerimizi polisimizi. Sonra hepimizi. Çok üzgünüm tadım tuzum kalmadı.

Sağol bitanem çok şükür rabbime gayet iyiym yaa :KK66: sen nasılsın ne var ne yok? Genel durum dediğin gibi içler acısı herkes çok üzgün kimsenin tadı yok allah yardımcımız olsun eşimde bende çok sinirliyiz dayanamıyoruz artk :KK42:

Canim ben burdayim. Iyiym cok şükür arada bi rahatsizlaniyorm acile gidiyorm ama şükür ki öyle cok ciddi bisey yok :) Sen nasilsin tatlm? Coktandir gorusemiyoruz :KK66:
ben yokken geldin gittin bikaç kez sonradan gördüm bende iyiyim şükür ama haberler kötü arada zırlayıp susuyorum.tv seyretmiyorum duyduklarım yetiyo zaten ama face girince tak tak hepsi karşısına çıkıyor insanın.1 ayın kaldı seninde sonlara doğru bu bebişler daha zorluyor demekki

işin o tarafını hiç deme heleki sen o taraflarda bizdende beter yaşayıp duyuyorsundur olan bitenleri.tv açamıyorum face girince karşımda görüntüler yazılar midem bulandı bu siyaset ayaklarından da..buraya bakıyorum kimseler yok.yok dimi bir sıkıntın oralarda ?

Mansallah bize :nazar::KK16:sen nasilsin canm

X