Gebe kalamayanlar buraya.....

Hoş bulduk canım doktor arkadaşım var ona danıştım 2 sene boyunca doğum kontrol hapı kullandım ondan olmadığını düşünüyoruz
Dogum kontrol hapı hemen gebeliği engeller ama bu 3 sene sürmez cnm. 3 ila 6 ay sürüyo vücudun atması. İstersen bi doktora git. Dogum kontrol hapı bu kdr engellemez

şimdi kritik bir soru.bende çatlatma iğnesi 2 kere kullandım hiç mide bulantısı yapmadı bana.ayrıca daha vurduralı 1 hafta olmuş.zaten çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 36 saat içinde ilişki olması lazım.geri kalır sana döllenme için 4-5 gün.döllendiğini düşünürsek eğer döllenen yumurta tüpten geçip rahime inmesi ve yerleşmesi zaten 5-6 gün sürüyormuş.yani mide bulantısı yaşayabilmen için (gebelikten dolayı) yumurtanın rahime inip implantasyon yani yerleşme yapıp bhcg hormonu salgılamaya başlaması gerekir ki o bile 24 saat içinde oluyor diye biliyorum.tıbbi takibe göre mide bulantın bundan dolayı olmaması lazım.acaba sen ister istemez stres yapıyor olabilir misin canım.umarım döllenme olmuş ve gebesindir.
evet çok stres yapıyorum çok takıyorum kafama inşallah olmuştur ama hiç birşey hissetmiyorum bilmiyorum hayırlısı

Ttlm foto koymuşsunnn yoksaaaaa :) valla cok sevinirim ttlm emin ol. Sizden sonra en çok sevinen ben olurum. Aynı şükür okulla ugraşıyom işte. Beni boşver ayrntı istiyom ben mi kaçırdım ki bayadır girmiyom. Ay heyecan yaptım

Evet canm geldim evime herşey yolunda iyiyiz şükür hamdolsun rabbime. Aynı şeyleri yaşamamaya dikkat ediyoruz böylesi daha güzel :KK66: canmsın ya sağol allah razı olsun :KK15: aşk işte :KK200::KK200:

Evet canm geldim evime herşey yolunda iyiyiz şükür hamdolsun rabbime. Aynı şeyleri yaşamamaya dikkat ediyoruz böylesi daha güzel :KK66: canmsın ya sağol allah razı olsun :KK15: aşk işte :KK200::KK200:
Ay ttlm emin ol cok çok sevindim eşime de anlattım hatta. O kim ya dedi önce :KK70: sonra da Allah bi daha bozmasın dedi. İnsallah insallah bi daha yasamazsınz

ben yokken geldin gittin bikaç kez sonradan gördüm bende iyiyim şükür ama haberler kötü arada zırlayıp susuyorum.tv seyretmiyorum duyduklarım yetiyo zaten ama face girince tak tak hepsi karşısına çıkıyor insanın.1 ayın kaldı seninde sonlara doğru bu bebişler daha zorluyor demekki
Ahh canim sorma ben hele hic tv yi actirmiyorm bile evde odum kopuyo. Dedigin gibi tatlm son haftalar gecmek bilmiyo surekli karnim sertlesiyo kasilmalarm oluyo

Karabocugum Karabocugum Cnm hyrlı olsun hiç düşük diye düşünme neresi düşük gı evham yapma ttln bosuna. Darısı kucağına almaya insallah. umutbitmz umutbitmz masallah de bebişine de kendine de nazar olmasın.
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta Zümrüt kuşum hic tadım yok haberler ülke hali hiç iç acıcı değil. Vatan evlatları gitti boyle giderse de gitmeye devam edecek. Rabbim korusun önce askerimizi polisimizi. Sonra hepimizi. Çok üzgünüm tadım tuzum kalmadı.
A amorevole ttlm sen ne yaptn nasılsn
Allah razi olsun canim insallah sizleride burda hamis goruruz

Merkezde bir iki olay oldu ama insan yine de tedirgin oluyo işte. Elden bi şey gelmiyo :KK43:
huzursuzluğu yetiyor desene bende geçen hafta zeytinburnuna gittim eşim yeğenim ben yürüyoruz kaşımıza yürüyüş yapanlar çıktı bi fena oldum ben zaten panik atak var bende.bende zeytinburnuna gitmedim sonra bende.

X