Gebe kalamayanlar buraya.....

iyi akşamlar bir sorum olacak fikir ve tecrübe sahiplerinden yardım istiyorum 15 ay önce düşük yaptım 13 aydır çocuğum olmuyor 1 hafta önce çatlatma iğnesi vuruldum 2 gündür midem bulanıyor acaba iğnenin etkìsì mì
Buyuk ihtimalle öyle çünkü insallah hamilelik varsa da bulanti icin erken

Istersen normali bekle normal dogumda da girebilir kanala ama simdiye kadar girmediyse bi sıkıntı vardir ki girmemistir dedi. Bas cati uyumsuzluğu gibi. Bi doktorla daha goruseyim de karar vereceğim artık.
Canim eger o doktorda girmems derse riske atma derim ben cunku dogumda girecegi kesin demema belki demis eger oda ayni derse sezeryan olursun deet etme bosver en azindan bebegin iyi ya

Canim eger o doktorda girmems derse riske atma derim ben cunku dogumda girecegi kesin demema belki demis eger oda ayni derse sezeryan olursun deet etme bosver en azindan bebegin iyi ya
Dun geceki arkadasinda girmis iste dogumda bosuna yerinden etmeyeyim oglumu diyorum kafam karisiyor

Sagol canim :) boyuda 37 cm mansallah :) suan cok iyi dedi doktor hersey yolunda dedi icim rahatladi ya esimde diyoki en fazla 10gun gidersin bu modla sonra baslarsin yine soylemi boylemi diye olumsuz dusunmeye diyo :),nasilda taniosn beni ddm :)
Ayni ben :-) benim de en fazla bir hafta gidiyor :-)

Sagol canim :) boyuda 37 cm mansallah :) suan cok iyi dedi doktor hersey yolunda dedi icim rahatladi ya esimde diyoki en fazla 10gun gidersin bu modla sonra baslarsin yine soylemi boylemi diye olumsuz dusunmeye diyo :),nasilda taniosn beni ddm :)

annelik bu işte deseydin :)

X