Gebe kalamayanlar buraya.....

bende izlemiyorum yada hemen değiştiriyorum yüreğim dayanmıyor çünkü zır zır ağlıyorum saatlerce sonra konuları ordan oraya bağlıyorum düşünürken ağlayacak çok şey buluyorum yani yıpratıyor beni kötü haberler :KK43:
Ya ben hayvanlarin öldüğü birbirini yedigi belgeselleri izleyemiyorum bunlara nasıl icim dayansin :KK43:

He sen yurt disindaydiiiin unuttum :-/ ee test bugün müydü?
Evet canim bugun sabah verdim kani bi kac sonra sonucu alirim, insallah hayirlisi , acaba kac olmasi lazimki ? Ne bilim 5-10 ustunde hamilesin demek ama haftana gore dusukse bos yada dis gebelik riski var . Sen adetten kac gun sonra yaptin ve kac cikti canim?

Evet canim bugun sabah verdim kani bi kac sonra sonucu alirim, insallah hayirlisi , acaba kac olmasi lazimki ? Ne bilim 5-10 ustunde hamilesin demek ama haftana gore dusukse bos yada dis gebelik riski var . Sen adetten kac gun sonra yaptin ve kac cikti canim?
değerler herkeste farklı çıkabiliyor seni yanıltmasın ama ilknurun ki daha gerçekçi olur çünkü benim adeti 4 gün geçtiğinde 374 çıkmıştı ama ilerleyen zamanlarda dış gebelikmiş meğer değerlerim az az yükseldi malesef.benimkinden yola çıkma yani sonucuna baktığında.

Allah korusun ya sen fatma ana eli otunu al yanına sen doğuma hazırlanırken suya koysunlar et dualarını Allah'ın izniyle kolay olacaktır doğumun
Biliyorum cicekci arkadaş verecekti ama zaten acilma degil bebekte sıkıntı neyse cumartesi farklı bir doktorun fikrini alacağım duruma göre karar verecegiz

değerler herkeste farklı çıkabiliyor seni yanıltmasın ama ilknurun ki daha gerçekçi olur çünkü benim adeti 4 gün geçtiğinde 374 çıkmıştı ama ilerleyen zamanlarda dış gebelikmiş meğer değerlerim az az yükseldi malesef.benimkinden yola çıkma yani sonucuna baktığında.
E benimde 5 gun gecti yani en az 400-500 olmsi lazim, ablam dis gebelik oldugunda hic bi belirtin varmiydi yoksa sadece kan degerlerimi dusukdu, ne bilim agri falan bisey

X