Gebe kalamayanlar buraya.....

kızlar akşamdan beri moralim bozk eşim toplum desteklideydi 2 3 aylığına çevik kuvvete alındı burdan muşa ve diyarbakıra polis takviyesi olmuş 70 kişi bizimkilerde onların yerine geçti şimdi hazır kuvvet olraka allahım hepsini korusun inşallahh korku bastı akşamdan beri şehit haberleri alıyoruz ya

kızlar akşamdan beri moralim bozk eşim toplum desteklideydi 2 3 aylığına çevik kuvvete alındı burdan muşa ve diyarbakıra polis takviyesi olmuş 70 kişi bizimkilerde onların yerine geçti şimdi hazır kuvvet olraka allahım hepsini korusun inşallahh korku bastı akşamdan beri şehit haberleri alıyoruz ya
Kötü düşünme tatlım Allah'im korusun hepsini ben izlemiyorum haber falan :KK43:

Rabbim esirgesin bütün askerimizin polisimizin sağ sağlim dönmesini nasib etsin. Rabbim bütün pkkyı kahretsin. Destekleyen sempati duyan herkesin Allah belasını versin. Başlarından acı dert keder eksik olmasın. Dua et ttlm kötü düşünme hiç. Bebegin de etkilenmesin.

Rabbim esirgesin bütün askerimizin polisimizin sağ sağlim dönmesini nasib etsin. Rabbim bütün pkkyı kahretsin. Destekleyen sempati duyan herkesin Allah belasını versin. Başlarından acı dert keder eksik olmasın. Dua et ttlm kötü düşünme hiç. Bebegin de etkilenmesin.

aminnn canım dua edelim hep beraber bitsin artık şu şehit haberi almak istemiyoruz bu korku mahvediyor insanı dünden beri pek hareketli sanırım oda korktu

Kötü düşünme tatlım Allah'im korusun hepsini ben izlemiyorum haber falan :KK43:
bende izlemiyorum yada hemen değiştiriyorum yüreğim dayanmıyor çünkü zır zır ağlıyorum saatlerce sonra konuları ordan oraya bağlıyorum düşünürken ağlayacak çok şey buluyorum yani yıpratıyor beni kötü haberler :KK43:

Amin inşaallah

X