Gebe kalamayanlar buraya.....

Selam kizlar.. Dun acildeydik bugunde sabah 8den 4de kadarda hastanedeydik esim icin rahatsizlandi cumartesiden beri doktorlardayiz :KK43: cok sukur suan iyi ama cok yoruldum yarinda ben hastanedeyim seker yuklemem var dua edin de kizlar oglusum iyi olsn ne zamandr gormedm

geçmiş olsun canım

Selam kizlar.. Dun acildeydik bugunde sabah 8den 4de kadarda hastanedeydik esim icin rahatsizlandi cumartesiden beri doktorlardayiz :KK43: cok sukur suan iyi ama cok yoruldum yarinda ben hastanedeyim seker yuklemem var dua edin de kizlar oglusum iyi olsn ne zamandr gormedm
Allah sifa versin canım. Yarın benim de kontrol var iyi gecer inşallah ikimiz için de.

Kiz doktora gittim varsa bile 4-5 haftaliktir ultrasonda daha gorulmez dedi bakmadi :-( yarin sabah erkenden kan tahlili yaptiricam 1-2 hafta daha beklemem lazimmis ultrasonda gormem icin
iyide güzelim zaten önce kan yaptırman lazımdı sonra doktora gitmen lazımdı neyse artık yarın kan tahlilin güzel çıksında önemli olan o .

Kizlarr benim sutum geliyo ya :) gogsumun ucu aciyodu ne var diye bakayim dedm skı tutmusm sıknca baktm sut geliyo anamm dedim bi garip oldum sevndm :) sonra sildm hemn doknmadm bidada

X